• Georg Buday

    (1907-1990)

    Hostina

    Položka č.: 244198

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 20:40

    dřevoryt, 13,1 x 10,5 cm, nalepeno v papírové paspartě, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu

  • Károly Reich

    (1922-1988)

    Slepička

    Položka č.: 244213

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 20:42

    dřevoryt, 7,3 x 9,1 cm, sign. DU Reich Károly, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Max Slevogt

    (1968-1932)

    Kreslíci muž (Der Zeichner)

    Položka č.: 244214

    Vyvolávací cena: 950 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 20:44

    suchá jehla, 1911, 17 x 11,2 cm, značeno na ochranném papíru: LD Max Slevogt, Der Zeichner, Originalradierung; PD Kunst und Künstler, Juni 1911, papírová pasparta, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 950 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Pohár a rukavičky

    Položka č.: 244294

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 20:46

    dřevoryt, 22,5 x 29,3 cm, sign. DU VKomárek, papír mírně zažloutlý, kolem tisku výraznější zažloutlý rámeček, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Osamocená židle

    Položka č.: 244295

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 20:48

    dřevoryt, 23,2 x 29,4 cm, sign. DU V. Komárek, papírová pasparta, č. 28/200, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Člun

    Položka č.: 244296

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 20:50

    lept, 20,6 x 21,8 cm, sign. DU V. Komárek, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Přemysl Rolčík

    (1922-1989)

    Město

    Položka č.: 244325

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 20:52

    serigrafie, 1960, 17,5 x 23,5 cm, sign. DU Rolák 1960, papírová pasparta, nepatrně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole umění ve Zlíně, žák prof. J. Baucha a A. Pelce na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Roučka

    (1942)

    Postavy

    Položka č.: 244327

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 20:54

    litografie, 52 x 36,4 cm, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Viktor Stretti

    (1878-1958)

    Dítě (P.F.1918!)

    Položka č.: 244526

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 20:56

    suchá jehla, 8,5 x 10,2 cm, sign. PD Viktor Stretti, rám, rám drobné oděrky, LD skvrnka, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miloslav Holý

    (1897-1974)

    Rybník s kopci

    Položka č.: 244533

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 20:58

    litografie, 33,5 x 40,5 cm, sign. PD M. Holý 43, pasparta, č. 32/300, antiqari.at Radhošťská, žák J. Preislera, V. Bukovace, J. Obrovského a M. Švabinského na AVU v Praze, zakladatel seskupení Ho-Ho-Ko-Ko, člen Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miloslav Holý

    (1897-1974)

    Parníky

    Položka č.: 244534

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 21:00

    litografie, 31,5 x 41,2 cm, sign. PD M. Holý, pasparta, č. 120/200, antiqari.at Radhošťská, žák J. Preislera, V. Bukovace, J. Obrovského a M. Švabinského na AVU v Praze, zakladatel seskupení Ho-Ho-Ko-Ko, člen Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Marie Martinová

    (1922-1987)

    Motýli

    Položka č.: 244540

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 21:02

    dřevoryt, 12 x 42,5 cm, sign. PD M. Martinová, pasparta, č. 62/100, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Kožíšek

    (1972)

    Ptáček

    Položka č.: 244659

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 21:04

    serigrafie, 2007, 41,5 x 31 cm, sign. PD Kožíšek 2007, a.t., antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Kožíšek

    (1972)

    Dívka s náušnicemi

    Položka č.: 244660

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 21:06

    serigrafie, 2006, 41,7 x 29,5 cm, sign. PD Kožíšek 06, a.t., antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Kožíšek

    (1972)

    Portrét s brýlemi

    Položka č.: 244661

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 21:08

    serigrafie, 2005, 44,7 x 30,3 cm, sign. PD Kožíšek 05, a.t., poškozeno, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Naďa Synecká

    (1926)

    Kentaur

    Položka č.: 244681

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 21:10

    suchá jehla, 40,2 x 16 cm, sign. DU N. Synecká, a.t., antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Benedikt

    (1952)

    Energie

    Položka č.: 244873

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (104 €)

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 21:12

    litografie, 1996, 31 x 22,5 cm, sign. PD Benedikt 96, rám, autorský tisk, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, soukromý žák J. Patery, člen Jednoty umělců výtvarných v Praze, Česko-Bavorského uměleckého spolku a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Válek

    (1954)

    Thovt

    Položka č.: 244885

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 21:14

    slepotisk, 15 x 10,5 cm, sign. PD Válek, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Válek

    (1954)

    Brouk v hlavě

    Položka č.: 244917

    Vyvolávací cena: 380 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 21:16

    reliéfní grafika , 15,5 x 11,7 cm, sign. PD Válek, a.t. , antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 380 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Válek

    (1954)

    Motýl

    Položka č.: 244918

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 21:18

    slepotisk, 9,5 x 15 cm, značeno v tisku V, nepatrně proděraven papír v místech slepotisku, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Benedikt

    (1952)

    Papoušek

    Položka č.: 245177

    Vyvolávací cena: 5.300 CZK (212 €)

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 21:20

    litografie, 1993, 70 x 53,5 cm, sign. PD Benedikt 93, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, soukromý žák J. Patery, člen Jednoty umělců výtvarných v Praze, Česko-Bavorského uměleckého spolku a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 5.300 CZK (212 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zvěř

    Upálení Jan Husa

    Položka č.: 245311

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 21:22

    akryl, papír, 2016, 42 x 29,5 cm, sign. DU Zvěř 16, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karla Talabardon

    (1922)

    Kompozice

    Položka č.: 245336

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 21:24

    litografie, 1968, 36 x 45 cm, sign. PD Karla Talabardon 68, rám, č. 7/20, lehce zažloutlý papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Válek

    (1954)

    Golem

    Položka č.: 245393

    Vyvolávací cena: 580 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 21:26

    slepotisk, 23,5 x 15,5 cm, sign. PD Válek, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 580 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Joan Miró

    (1893-1983)

    Kompozice

    Položka č.: 245411

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 21:28

    litografie, 30,5 x 49,5 cm, značeno vzadu: Joan Miró, Litografía original VIII, uprostřed přeloženo, patrné dírky po vazbě, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole umění v Barceloně, člen Pařížské surrealistické skupiny

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Joan Miró

    (1893-1983)

    Kompozice

    Položka č.: 245413

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 21:30

    litografie, 30 x 52 cm, značeno vzadu: Joan Miró, Litografía original IV, uprostřed přeloženo, patrné dírky po vazbě, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole umění v Barceloně, člen Pařížské surrealistické skupiny

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Břízy u řeky

    Položka č.: 245582

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 21:32

    kvaš, papír, 1940, 26 x 38 cm, sign. LD , rám, mírně zvlněný papír, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Pávice

    Položka č.: 245585

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 21:34

    tuš, tužka, papír, 11 x 17,5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Pozdrav z Holandska

    Položka č.: 245586

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 21:36

    dřevoryt, 5,5 x 19 cm, sign. PD, č. 8/17, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Kuna na lovu

    Položka č.: 245587

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 21:38

    tuš, tužka, papír, 10 x 16 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook