• Jiří David

    (1956)

    Výroční list 1991 klubu přátel - Nová skupina

    Položka č.: 250146

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 18:28

    serigrafie, 1990, 30 x 25 cm, sign. vzadu Jiří David, č. 39/100, značeno a číslováno na zadní straně, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Paderlíka a J. Ptáčka na AVU v Praze, spoluzakladatel skupiny Tvrdohlaví

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Demel

    (1942)

    Šachová partie

    Položka č.: 250147

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (260 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 18:29

    lept, 1987, 48,5 x 62 cm, PD K. Demel 87, rám, 88/120, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 6.500 CZK (260 €)

    Poslední dražitel: ID7**9 Historie příhozu

  • Karel Demel

    (1942)

    Námluvy

    Položka č.: 250148

    Vyvolávací cena: 5.300 CZK (212 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 18:30

    akvatinta, 1986, 48 x 62,5 cm, sign. PD K. Demel 86, rám, č. 120/130, rám v rozích poškozen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 5.300 CZK (212 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Demel

    (1942)

    Hudba

    Položka č.: 250149

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 18:31

    lept, mezzotinta, 31,2 x 48,4 cm, sign. PD KDemel, č. XXXI/LXX, DU slepotiskové razítko Lyry Pragensis, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

    Poslední dražitel: ID7**9 Historie příhozu

  • Karel Demel

    (1942)

    Muž s kyticí

    Položka č.: 250150

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 18:32

    lept, mezzotinta, 31,2 x 48,4 cm, sign. PD KDemel, č. XXXI/LXX, DU slepotiskové razítko Lyry Pragensis, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

    Poslední dražitel: ID7**9 Historie příhozu

  • Karel Demel

    (1942)

    Hudba

    Položka č.: 250151

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 18:33

    lept, 1989, 13,5 x 8 cm, sign. PD Karel Demel 89, pasparta, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID7**9 Historie příhozu

  • Stanislav Diviš

    (1953)

    Houby

    Položka č.: 250152

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 18:34

    serigrafie, 2003, 45 x 30,7 cm, sign. PD Diviš 2003, č. 58/100, antiqari.at Radhošťská, studium restaurování na AVU v Praze, člen skupiny Tvrdohlaví

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Dostál

    (1938)

    Z cyklu Náhodná setkání

    Položka č.: 250153

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 18:35

    bromostříbrná fotografie, 27,5 x 37,5 cm, sign. a popsáno na zadní straně, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Dostál

    (1938)

    Ze souboru Psí příběhy

    Položka č.: 250154

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 18:36

    bromostříbrná fotografie, 26 x 36 cm, sign. a popsáno na zadní straně, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Dostál

    (1938)

    Praha - Vyšehrad

    Položka č.: 250155

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 18:37

    bromostříbrná fotografie, 27,5 x 37,5 cm, sign. a popsáno na zadní straně, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Dostál

    (1938)

    Bez názvu

    Položka č.: 250156

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 18:38

    bromostříbrná fotografie, 27 x 37,5 cm, sign. a popsáno na zadní straně, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Dostál

    (1938)

    Ze souboru Psí příběhy

    Položka č.: 250157

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 18:39

    litografie, 16,9 x 23 cm, signatura vzadu, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Dostál

    (1938)

    Z cyklu Psí příběhy

    Položka č.: 250158

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 18:40

    fotografe, 23 x 17,1 cm, signatura vzadu, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Dvořák - Šumavský

    (1887-1964)

    Štrbské pleso

    Položka č.: 250159

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 18:41

    olej, sololit, 34 x 44 cm, sign. PD J. Dvořák - Šumavský, rám, malba místy poškozena, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Milan Erazim

    (1946)

    Manévr no. 1

    Položka č.: 250160

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 18:42

    litografie, 1991, 42,8 x 32 cm, sign. PD M. Erazim 91, E/A, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: ID7**9 Historie příhozu

  • Milan Erazim

    (1946)

    Šance no. 1

    Položka č.: 250161

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 18:43

    litografie, 1992, 39 x 33,1 cm, sign. PD M. Erazim 92, 39/100, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: ID7**9 Historie příhozu

  • Milan Erazim

    (1946)

    Jeden den v životě

    Položka č.: 250162

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 18:44

    litografie, 1985, 70,5 x 54 cm, sign. PD M. Erazim 85, autorský tisk, lehce pokrčený papír, na papíře skvrna, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jakub F

    Cesta do lesa

    Položka č.: 250163

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 18:45

    olej, lepenka, 48,5 x 34 cm, sign. PD F. Jakub, rám, pravý horní roh mírně poškozen

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ferdinand Fencl

    (1901-1983)

    Popelníček

    Položka č.: 250164

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 18:46

    glazovaná keramika, 4,3 x 13,5 x 13,5 cm, Antikvariát Dlážděná, studium na ČVUT v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ferdinand Fencl

    (1901-1983)

    Akt ženy

    Položka č.: 250165

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 18:47

    glazovaná keramika, 11,5 x 18 cm, značeno na zadní straně F., Antikvariát Dlážděná, studium na ČVUT v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Fiala

    (1896-1980)

    U studny

    Položka č.: 250166

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 18:48

    litografie, 1931, 26,8 x 37,7 cm, sign. PD Václav Fiala, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Fiala

    (1891-1968)

    Oldřich a Božena

    Položka č.: 250168

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 18:50

    dřevoryt, 1940, 39,5 x 29,5 cm, sign. PD V. Fiala, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Emil Filla

    (1882-1953)

    Hérakles vítěz

    Položka č.: 250169

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (480 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 18:51

    lept, 1937, 40 x 31,7 cm, sign. PD Emil Filla 37, rám, č. 141/306, prémie SVU Mánes, žák prof. Thieleho a Bukovace na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Skupiny výtvarných umělců

    Aktuální cena: 12.000 CZK (480 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Gabriel Florian

    (1924-2011)

    Pán Ježíš s učedníky

    Položka č.: 250170

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 18:52

    kombinovaná technika, papír, 18,3 x 46,5 cm, rám

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu

  • Roman Franta

    (1962)

    Big Love, no morality

    Položka č.: 250171

    Vyvolávací cena: 18.800 CZK (752 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 18:54

    akryl, papír, 2014, 46 x 64,5 cm, PD monogr. R. F., žák prof. B. Dlouhého a A. Veselého na AVU v Praze

    Aktuální cena: 18.800 CZK (752 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Olga Fridrichová - Steinzová

    Řeka

    Položka č.: 250172

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 18:55

    olej, plátno, lepenka, 30 x 38 cm, sign. PD Olga Fridrichová - Steinzová, rám, oděrky na rámu

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Frýza

    Hirošima

    Položka č.: 250173

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 18:56

    samorost (kořen babyky), v. 42 cm, na spodní straně autorský štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Fuka

    (1922-1977)

    Váza s kytkou

    Položka č.: 250174

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 18:57

    fix, papír, 1967, 29,7 x 21 cm, PD datováno 26. 2. 1967

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Fuka

    (1922-1977)

    Pohádková bytost

    Položka č.: 250175

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 18:58

    4x fix, papír, vše 29,7 x 21 cm, složeno ze 4 čtvrtek formátu A4

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Fuksa

    Chalupy

    Položka č.: 250176

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 18:59

    olej, plátno, 35 x 39 cm, sign. LD Fuksa, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook