• Milan Kohout

    Amsterdam

    Položka č.: 250268

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 17:12

    litografie, 1990, 65,3 x 49,8 cm, sign. DU Milan Kohout 1990, č. 9/20, při okrajích lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Milan Kohout

    Delft

    Položka č.: 250269

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 17:13

    litografie, 1990, 65,3 x 49,8 cm, sign. DU Milan Kohout 1990, č. 12/20, při okrajích lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Jan Kojan

    (1886-1951)

    Na návsi

    Položka č.: 250270

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 17:14

    olej, plátno, 28 x 47,5 cm, sign. PD Kojan, rám, žák prof. Maška, E. Dítěte, V. Hynaise

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Jiří Kolář

    (1914-2002)

    Poesie artistique

    Položka č.: 250271

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 17:15

    tisk, 1991, 53 x 41,5 cm, sign. PN J. Kolář 91, rám, antiqari.at Radhošťská, zakladatel Skupiny 42, člen Umělecké besedy a skupiny Křižovatka

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Jiří Kolář

    (1914-2002)

    Božena Němcová

    Položka č.: 250272

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 17:16

    tisk, papír, 25 x 19,5 cm, sign. vzadu ve výřezu J. Kolář, rám, antiqari.at Radhošťská, zakladatel Skupiny 42, člen Umělecké besedy a skupiny Křižovatka

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Jiří Kolář

    (1914-2002)

    Božena Němcová a rybář pod Praškým hradem

    Položka č.: 250273

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 17:17

    tisk, papír, 25 x 17,6 cm, rám, antiqari.at Radhošťská, zakladatel Skupiny 42, člen Umělecké besedy a skupiny Křižovatka

  • Jiří Kolář

    (1914-2002)

    Božena Němcová a dívka

    Položka č.: 250274

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 17:18

    tisk papír, 24,7 x 17,8 cm, sign. vzadu ve výřezu J. Kolář , rám, antiqari.at Radhošťská, zakladatel Skupiny 42, člen Umělecké besedy a skupiny Křižovatka

  • Pavel Kollrus

    (1954-2016)

    Bez názvu III.

    Položka č.: 250275

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 17:19

    bromostříbrná fotografie, 35 x 22,5 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Pavel Kollrus

    (1954-2016)

    Odraz (Karlova ulice)

    Položka č.: 250276

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 17:20

    bromostříbrná fotografie, 1994, 33,3 x 22 cm, sign. PD Kollrus 94, autorská zvětšenina, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Pavel Kollrus

    (1954-2016)

    Střechy

    Položka č.: 250277

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 17:21

    bromostříbrná fotografie, 1995, 15,5 x 23,8 cm, sign. PD Kollrus 95, autorská zvětšenina, Antikvariát Dlážděná

  • Pavel Kollrus

    (1954-2016)

    Labutě na Vltavě

    Položka č.: 250278

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 17:22

    bromostříbrná fotografie, 1993, 15,5 x 26 cm, sign. PD Kollrus 93, autorská zvětšenina, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Pavel Kollrus

    (1954-2016)

    Bez názvu II.

    Položka č.: 250279

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 17:23

    bromostříbrná fotografie, 18 x 25 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Pavel Kollrus

    (1954-2016)

    Zima

    Položka č.: 250280

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 17:24

    bromostříbrná fotografie, 32 x 20,5 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Pavel Kollrus

    (1954-2016)

    Karlův most II.

    Položka č.: 250281

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 17:25

    bromostříbrná fotografie, 1992, 20 x 14 cm, sign. PD Kollrus 92, autorská zvětšenina, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Pavel Kollrus

    (1954-2016)

    Karlův most III.

    Položka č.: 250282

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 17:26

    bromostříbrná fotografie, 1992, 11,3 x 18 cm, sign. PD Kollrus 92, autorská zvětšenina, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Vladimír Komárek

    Ptáci

    Položka č.: 250283

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 17:27

    suchá jehla, 22 x 14 cm, DU V. Komárek, rám, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

  • Vladimír Komárek

    Zrcadlo

    Položka č.: 250284

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 17:28

    suchá jehla, 22 x 14,3 cm, DU V. Komárek, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

  • Vladimír Komárek

    Zvonky

    Položka č.: 250285

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 17:29

    dřevoryt, 27,7 x 14,4 cm, sign. DU VKomárek, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

  • Stanislav Konečný

    (1908-1985)

    Staroměstský orloj

    Položka č.: 250286

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 17:30

    bromostříbrná fotografie, 17 x 20,5 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Pavel Kopp

    Kavárna u Kolossea - Roma

    Položka č.: 250287

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 17:31

    bromostříbrná fotografie (autorská kopie provedená mokrým procesem), 1975, 23,3 x 18 cm, sign. vzadu Kopp, reprodukováno v knize Chvilky s Itálií, při levém okraji perforovaný papír, antiqari.at Radhošťská, Narozen 23. 11. 1940 v Plzni.S technickou stránkou fotografie se blíže seznámil při studiu fi…

  • Pavel Kopp

    Odraz ve výkladu - Milano

    Položka č.: 250288

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 17:32

    bromostříbrná fotografie (autorská kopie provedená mokrým procesem), 1975, 18 x 23,3 cm, sign. vzadu Kopp, reprodukováno v knize Chvilky s Itálií, při levém okraji perforovaný papír, antiqari.at Radhošťská, Narozen 23. 11. 1940 v Plzni.S technickou stránkou fotografie se blíže seznámil při studiu fi…

  • Pavel Kopp

    Holub na Piazza San Marco v Benátkách

    Položka č.: 250289

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 17:33

    bromostříbrná fotografie (autorská kopie provedená mokrým procesem), 1975, 23,3 x 18 cm, sign. vzadu Kopp, při levém okraji perforovaný papír, antiqari.at Radhošťská, Narozen 23. 11. 1940 v Plzni.S technickou stránkou fotografie se blíže seznámil při studiu filmové a televizní techniky na pražském …

  • Pavel Kopp

    San Gimignano

    Položka č.: 250290

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 17:34

  • Pravoslav Kotík

    (1889-1970)

    Na ulici

    Položka č.: 250291

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 17:35

    litografie, 1957, 21,2 x 16,3 cm, sign. PD P. Kotík, při horním okraji zbytky lepenky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, K. V. Maška a J. Schikanedera na UMPRUM v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy a Sociální skupiny Ho-Ho-Ko-Ko

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Krocení koně

    Položka č.: 250292

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 17:36

    dřevoryt, 1976, 14,6 x 10,6 cm, sign. PD Emil Kotrba 1976, pasparta, Antikvariát Ostrovní, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Ivana Kotýnková

    Konvalinky

    Položka č.: 250293

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 17:37

    olej, plátno, 2002, 24 x 18,5 cm, sign. PD Ivana Kotýnková, rám, antiqari.at Radhošťská

  • Petr Kouba

    Dvojice

    Položka č.: 250294

    Vyvolávací cena: 9.500 CZK (380 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 17:38

    olej, plátno, 1978, 116 x 100 cm, sign. vzadu P.Kouba 1978, rám, malíř a spisovatel, absolvent Akademie výtvarných umění u profesorů F. Jirouška a L. Čepeláka, členem spolku K. H. Máchy. Koubova zejména figurální tvorba vychází z postupů barokního malířství i postmodernismu. Je zastoupen v NG Praha,…

    Aktuální cena: 9.500 CZK (380 €)

  • Petr Kouba

    Andělská hra

    Položka č.: 250295

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 17:39

    olej, plátno, 1978, 67 x 79 cm, sign. LD P. Kouba 1978, malíř a spisovatel, absolvent Akademie výtvarných umění u profesorů F. Jirouška a L. Čepeláka, členem spolku K. H. Máchy. Koubova zejména figurální tvorba vychází z postupů barokního malířství i postmodernismu. Je zastoupen v NG Praha, Vídeňské…

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

  • Petr Kouba

    Ženský akt u moře

    Položka č.: 250296

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 17:40

    olej, plátno, 1995, 95 x 80 cm, sign. PD P. Kouba 1995, rám, malíř a spisovatel, absolvent Akademie výtvarných umění u profesorů F. Jirouška a L. Čepeláka, členem spolku K. H. Máchy. Koubova zejména figurální tvorba vychází z postupů barokního malířství i postmodernismu. Je zastoupen v NG Praha, Víd…

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Petr Kouba

    Múza

    Položka č.: 250297

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 17:41

    tužka, papír, 1977, 62,4 x 45 cm, sign. vzadu P. Kouba 1977, při okrajích pokrčený papír, malíř a spisovatel, absolvent Akademie výtvarných umění u profesorů F. Jirouška a L. Čepeláka, členem spolku K. H. Máchy. Koubova zejména figurální tvorba vychází z postupů barokního malířství i postmodernismu.…

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)