• Oldřich Vlach

    (1886-1958)

    Andílek s partiturou

    Položka č.: 248673

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 28. 09. 2020 12:16

    olej, lepenka, 29,5 x 36 cm, sign. PD O. Vlach, rám, lehce škrábnuto

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Ernest Rákosi

    (1881-1973)

    Brigádničky

    Položka č.: 248674

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 28. 09. 2020 12:17

    olej, lepenka, 24 x 30 cm, sign. PD Rákosi E., rám

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Panuška

    Odpočívající dívka

    Položka č.: 248675

    Plánované ukončení: 28. 09. 2020 12:18

    olej, lepenka, 20, 5 x 28 cm, sign. PD Panuška, rám

  • Linda Lišková

    (1924-2008)

    Růžové pivoňky

    Položka č.: 248676

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 28. 09. 2020 12:19

    olej, karton, 50 x 40 cm, sign. PD L. Lišková, rám, na zadní straně štítek galerie Dílo s popisem a razítko ČFVU, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. E. Filly na VŠUP v Praze, J. Obrovského a K. Mináře na AVU tamtéž, členka Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Zátiší s chlebem

    Položka č.: 248677

    Plánované ukončení: 28. 09. 2020 12:20

    olej, plátno, 57 x 81 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

  • A. Rudolphi

    Zátiší s ovocem

    Položka č.: 248678

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    Plánované ukončení: 28. 09. 2020 12:21

    olej, plátno, 27 x 38 cm, sign. LD A. Rudolphi, rám, popraskané dřevo rámu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

  • Wladimír Schwarzenberg

    (1909-1969)

    Zátiší s pomeranči

    Položka č.: 248679

    Plánované ukončení: 28. 09. 2020 12:22

    olej, plátno, kolem r. 1940, 33 x 52 cm, sign. PD Wladimir Schwarzenberg, rám, na zadní straně značeno autorským razítkem Wladimir M. A. zu Schwarzenberg, provedena rentoaláž, rám poškozen, Antikvariát Dlážděná

    Lebka

    Položka č.: 248680

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (92 €)

    Plánované ukončení: 28. 09. 2020 12:23

    olej, dřevo, 18 x 24,5 cm, rám, obraz vypadává z rámu

    Aktuální cena: 2.300 CZK (92 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

    Kubistické zátiší

    Položka č.: 248681

    Plánované ukončení: 28. 09. 2020 12:24

    tempera, papír, 70 x 52 cm, rám, při okraji mírně natržený papír (cca 2,5 cm), Antikvariát Dlážděná

  • Hugo Boettinger

    (1880-1934)

    Cvičenka

    Položka č.: 248682

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 28. 09. 2020 12:25

    rozmývaná tuš, papír, 1922, 20,5 x 18,5 cm, LD monogr. HB, rám, žák E. Lišky a F. Jeneweina na UPŠ v Praze, prof. M. Pirnera na AVU tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Jan Dědina

    (1870-1955)

    Portét dívky

    Položka č.: 248683

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 28. 09. 2020 12:26

    tužka, pastel, papír, sign. DU Jan Dědina 1930, rám, na papíře drobné zahnědlé skvrnky, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Ženíška, J. V. Myslbeka a M. Pirnera, člen Jednoty výtvarných umělců

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • J. Sís

    Portrét Karla Maye

    Položka č.: 248685

    Plánované ukončení: 28. 09. 2020 12:28

    olej, plátno, 57,5 x 49,5 cm, sign. PD Sís J., rám, na malbě drobná poškození, Antikvariát Dlážděná

  • Ant. Hnátek

    Zvlněné moře a skály

    Položka č.: 248686

    Vyvolávací cena: 2.100 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 28. 09. 2020 12:29

    Aktuální cena: 2.100 CZK (84 €)

  • Z. Kejř

    Krajina s obilím

    Položka č.: 248687

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 28. 09. 2020 12:30

    olej, plátno, 1933, 69,7 x 50 cm, sign. PD Z. Kejř 33, uprostřed dole cca 1cm plátno proděravělé, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

  • B. Ryplová

    Krávy na pastvě

    Položka č.: 248688

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 28. 09. 2020 12:31

    olej, karton, 1914, 23,5 x 30 cm, sign. LD B. Ryplová , rám, na několia místech drobně vypadlá malba, NU proděravěno, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

    Hrad Stolzenfels

    Položka č.: 248689

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 28. 09. 2020 12:32

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Položka č.: 248690

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    Plánované ukončení: 28. 09. 2020 12:33

    olej, plátno, 36,5 x 44,5 cm, sign. LD, rám

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

    Položka č.: 248691

    Plánované ukončení: 28. 09. 2020 12:34

  • Antonín Waldhauser

    (1835-1913)

    Žižkův dub

    Položka č.: 248693

    Plánované ukončení: 28. 09. 2020 12:36

    tužka, papír, 1854, 29 x 40,5 cm, sign. PD monogr. PD W. A. 1. 11. 54, rám, na zadní straně přípis od Josefa Jana Šedivého, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Lhoty, Ch. Rubena a M. Haushofera na pražské akademii, poté studium na Akademie der bildenden Künste ve Vídni

  • Karel Petrbauer

    Na trhu

    Položka č.: 248694

    Plánované ukončení: 28. 09. 2020 12:37

    olej, karton, 1914, 39 x 52 cm, sign. LN K. Petrbauer 1914, rám, na rámu drobná poškození, Antikvariát Dlážděná

  • Jaromír Jindra

    (1895-1984)

    Na Otavě

    Položka č.: 248695

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 28. 09. 2020 12:38

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Tadeusz Kulisiewitz

    (1899-1988)

    Břehy nad Dunajem

    Položka č.: 248696

    Plánované ukončení: 28. 09. 2020 12:39

    tuš, papír, 1953, 21,5 x 28,5 cm, sign. LD Kulisiewitz 52, vzadu popsáno: Dar polského Výboru pro kulturní styky se zahraničím, předáno 13. I. 1955., nalepeno na papíře, antiqari.at Radhošťská

    Pohled na Staré město pražské

    Položka č.: 248697

    Plánované ukončení: 28. 09. 2020 12:40

    tužka, akvarel, papír, 22,2 x 30,7 cm, rám, na papíře zahnědlé skvrnky, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská

  • Marie Hlobilová - Mrkvičková

    (1903-1999)

    Z Dalmácie

    Položka č.: 248702

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    Plánované ukončení: 28. 09. 2020 12:45

    kombinovaná technika, akvarel, pastel, papír, 17 x 21,5 cm, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

    Jelení příkop s Pražským hradem

    Položka č.: 248703

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

    Plánované ukončení: 28. 09. 2020 12:46

    akvarel, tužka, papír, 29,2 x 41,5 cm, rám, papír zažloutlý, místy žluté flíčky, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

    Kuchyňská scéna

    Položka č.: 248704

    Plánované ukončení: 28. 09. 2020 12:47

    olej, lepenka, 19. století, 35,5 x 30,5 cm, rám, lepenka lehce zvlněna

  • Karel Svolinský

    Kočka

    Položka č.: 248705

    Plánované ukončení: 28. 09. 2020 12:48

    akvarel, papír, 9,5 x 14,5 cm, sign. PD K. Svolinský, rám, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

  • Karel Vaca

    (1919-1989)

    Myslivec

    Položka č.: 248706

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 28. 09. 2020 12:49

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Klára Bočkayová Omiliaková

    Momentka

    Položka č.: 248708

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 28. 09. 2020 12:51

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Klára Bočkayová Omiliaková

    Růžový motiv

    Položka č.: 248709

    Plánované ukončení: 28. 09. 2020 12:52