• Josef Velčovský

    Vrak

    Položka č.: 250610

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 19:36

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Josef Velčovský

    U zdi nářků

    Položka č.: 250611

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 19:37

  • Vincent Venera

    Kompozice II.

    Položka č.: 250612

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 19:38

    olej, sololit, 79 x 59 cm, rám, Antikvariát Dlážděná, člen České alternativy

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Karel Veržakovský

    (1924-1963)

    Před bouřkou

    Položka č.: 250613

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 19:39

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Jiří Vláčil

    (1924-1983)

    Sedící akt

    Položka č.: 250614

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 19:40

    mezzotinta, 1980, 8,9 x 5,7 cm, sign. DU Jiří Vláčil 80, pasparta, č. 63/130, Antikvariát Ostrovní, žák prof. P. Dillingera, J. Lichtága a J. M. Z. Rossmannna na ŠUŘ v Brně, poté K. Mináře na AVU v Praze, člen SVU Aleš a Bloku čsl. výtv. umělců

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Ludmila Vojířová

    (1919)

    Franklin D. Roosevelt

    Položka č.: 250615

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 19:41

    bronzový reliéf, mramor, 20,3 x 16,5 (27 x 21) cm, značeno LD v bronzu L. Vojířová, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. K. Pokorného na AVU v Praze, prof. J. Horejce a J. Laudy na VŠUP v Praze, členka skupiny Profily, Tvůrčího kolektivu Index a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Josef Vondráček

    (1906-1983)

    Zátiší s třešněmi

    Položka č.: 250616

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 19:42

    olej, karton, 25 x 31 cm, sign. PD J. Vondráček, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní, žák K. Beneše a F. V. Danihelky, studium na Ukrajinské akademii výtvarných umění v Praze, člen Skupiny pěti

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Jan C. Vondrouš

    (1884-1970)

    Gotický kostel

    Položka č.: 250617

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 19:43

    lept, 1942, 31,5 x 20,5 cm, PD Vondrouš 1942, rám, mírně zažlotlý papír, narámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Jonese, E. M. Warda a G. W. Maynarda v USA

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Jaroslav Votruba

    (1889-1973)

    Větrný mlýn

    Položka č.: 250618

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 19:44

    dřevoryt, 1934, 40 x 46 cm, sign. PD Jaroslav Votruba 1934, rám, Vpravo dole razítko SVUM Hodonín

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Jiří Votruba

    Things will never be the same

    Položka č.: 250619

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 19:45

    serigrafie, 50 x 41 cm, sign. PD Jiří Votruba, č. 6/50, v tisku rýhy , antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Kándla na ČVUT v Praze, člen Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Magdaléna Vovsová

    Plaz III.

    Položka č.: 250620

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 19:46

    lept, mezzotinta, 1990, 30 x 30 cm, sign. PD M. Vovsová 90, 7/20, při okrajích mimo tisk mírně poškozený papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jaroslav Vožniak

    (1933-2005)

    Studie koně

    Položka č.: 250621

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 19:47

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Karel Vysušil

    (1926-2014)

    Klaun

    Položka č.: 250622

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 19:48

    litografie, 1970, 63 x 47 cm, sign. DU K. Vysušil 70, 1. stav 2/15, mimo tisk mírně poškozeno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Nejedlého a K. Mináře na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a Asociace volné grafiky, spoluzakladatel uměleckých skupin G7, LG 5 a Máj

  • Radan Wagner

    Prostřeno

    Položka č.: 250623

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 19:49

    uhel, papír, 1995, 50 x 38 cm, sign. PD Wagner 95, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Radan Wagner

    Schoulené masky

    Položka č.: 250624

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 19:50

  • Martina Walterová

    (1988)

    Polechtán - srilankan series

    Položka č.: 250625

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.000 €)

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 19:51

    uhel, akryl, olej na plátně, 2017, 100 x 80 cm, sign. na zadní straně, napínací rám, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Daniela Balabána na Fakultě umění Ostravské univerzity v Ostravě, poté prof. Andrzeje Szareka a Elżbiety Kuraj na Uniwersytetu Śląski w Katowicach

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.000 €)

  • Jitka Walterová

    Podzim

    Položka č.: 250626

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 19:52

  • Jitka Walterová

    Šťasný princ

    Položka č.: 250627

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 19:53

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Karel Wellner

    (1875-1926)

    Sloup Nejsvětější Trojice v Olomouci

    Položka č.: 250628

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 19:54

    lept, 1917, 26,2 x 19,5 cm, sign. PD KWellner 917, rám, lehce zažloutlý papír, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze, poté žák A. Kalvody, člen SVUM

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Vilém Wünsche?

    Stavba na Letné

    Položka č.: 250630

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 19:56

    olej, plátno, 43 x 40,5 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Adolf A. Zahel

    (1888-1958)

    Kresba z cyklu Šáreckého (Listopad v Divoké Šárce)

    Položka č.: 250631

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 19:57

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Daniel Zachar

    (1950)

    Z cyklu Svetlo a tieň č. 3

    Položka č.: 250632

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 19:58

    fotografie, karton, 23,9 x 17,7 cm, sign. na zadní straně Daniel Zachar, Mladý svět ročník 1969, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Šmoka na FAMU v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • František Zavřel

    (1891-?)

    Letní krajina

    Položka č.: 250633

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 19:59

  • Ladislav Zívr

    (1909-1980)

    Z cyklu z mikrosvěta

    Položka č.: 250634

    Vyvolávací cena: 8.500 CZK (340 €)

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 20:00

    Aktuální cena: 8.500 CZK (340 €)

  • Ladislav Zívr

    (1909-1980)

    Z cyklu z mikrosvěta

    Položka č.: 250635

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 20:01

  • Ladislav Zívr

    (1909-1980)

    Portrét dívky

    Položka č.: 250636

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 20:02

  • Ladislav Zívr

    (1909-1980)

    Skica k reliéfu

    Položka č.: 250637

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 20:03

  • Rudolf Alois Zörner

    Figura

    Položka č.: 250638

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 20:04

    kombinovaná technika, papír, 1989, 50 x 35 cm, sign. DU Rudolf Zörner 1989, 45748, při horním okraji zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Vitíka na VŠUP v Praze, poté soukromý žák K. Svolinského, člen SVUČ a Asociace volné grafiky

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jan Zrzavý

    Krokova dcera Teta

    Položka č.: 250639

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 20:05

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Jan Zrzavý

    Maska

    Položka č.: 250640

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 20:06

    ocelorytina, 7,5 x 5 cm, rám, vyryl Josef Herčík, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)