• Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Lidice (Skizza)

    Položka č.: 219736

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    Plánované ukončení: 17. 11. 2020 14:09

    olej, lepenka, 1948, 40 x 50 cm, sign. PD JHořánek, rám, vzadu štítek s popisem, Antikvariát Ostrovní, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Budování nových Lidic

    Položka č.: 219737

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    Plánované ukončení: 17. 11. 2020 14:10

    olej, plátno, 1949, 29 x 43 cm, sign. PD Hořánek 49, vzadu štítek s popisem, plátno místy poškozeno, Antikvariát Ostrovní, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohumil Matějíček

    (1925-1998)

    Budečské chalupy

    Položka č.: 219744

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 17. 11. 2020 14:11

    olej, plátno, 1970, 60 x 80 cm, sign. PD Matějíček 70, rám, vzadu štítek s popisem, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a Sdružení pražských výtvarných umělců - malířů

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Jiří Rada

    (1929)

    Stromy

    Položka č.: 219765

    Vyvolávací cena: 1.350 CZK (54 €)

    Plánované ukončení: 17. 11. 2020 14:12

    kombinovaná technika, papír, 69 x 59 cm, rám, vzadu popsáno, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Pukla

    Aktuální cena: 1.350 CZK (54 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Alena Vernerová

    (1932)

    Cesta k chalupě

    Položka č.: 219793

    Vyvolávací cena: 675 CZK (27 €)

    Plánované ukončení: 17. 11. 2020 14:13

    pastel, karton, 1986, 19 x 29 cm, sign. PD A. Vernerová 1986, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 675 CZK (27 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Alena Vernerová

    (1932)

    Motiv od Babylonu

    Položka č.: 219794

    Vyvolávací cena: 675 CZK (27 €)

    Plánované ukončení: 17. 11. 2020 14:14

    pastel, karton, 1980, 31 x 43 cm, sign. PD A. Vernerová 1980, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 675 CZK (27 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Groteska

    Položka č.: 219825

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 17. 11. 2020 14:15

    serigrafie, 1992, 49 x 32,5 cm, sign. PD Hořánek 92, pasparta, č. 30/70, Antikvariát Ostrovní, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

    Poslední dražitel: ID7**9 Historie příhozu

  • Jan Kukla

    Zimní krajina

    Položka č.: 220209

    Vyvolávací cena: 360 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 17. 11. 2020 14:16

    kombinovaná technika, karton, 1978, 28 x 39 cm, sign. PD Kukla 78, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 360 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Neznámý autor

    Krajina

    Položka č.: 220211

    Vyvolávací cena: 360 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 17. 11. 2020 14:17

    olej, plátno, 36 x 60 cm, rám, poškozený rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 360 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Vlastimil Miller

    (1907-?)

    Skály

    Položka č.: 221370

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 17. 11. 2020 14:18

    olej, plátno, 41 x 56 cm, sign. PD V. Miller, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Igor Piačka

    (1962)

    Anděl

    Položka č.: 221443

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 17. 11. 2020 14:19

    lept, 2008, 19,8 x 13,9 cm, sign. PD Igor Piačka 2008, č. 41/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Brunovského, J. Lebiše, K. Ondreičky a I. Rumanského na VŠVU v Bratislavě

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kamila Ženatá

    (1953)

    Stromy

    Položka č.: 221448

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 17. 11. 2020 14:20

    litografie, 16,3 x 25,3 cm, sign. PD Kamila Ženatá, č. 62/200, Antikvariát Ostrovní, žákyně L. Čepeláka

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jitka Kolínská ?

    Jsi anižbys našlapoval

    Položka č.: 222009

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 17. 11. 2020 14:21

    akvarel, tuš, papír, 30 x 21 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Statek

    Položka č.: 222013

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 17. 11. 2020 14:22

    akvarel, papír, 1952, 32 x 50 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Příbramská

    Baletka

    Položka č.: 222015

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 17. 11. 2020 14:23

    tempera, papír, 1946, 34 x 24,5 cm, sign. PD Příbramská 46, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Pohled do kraje

    Položka č.: 222016

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 17. 11. 2020 14:24

    olej, plátno, 1952, 65 x 85 cm, sign. LD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Castrillo

    Kompozice

    Položka č.: 223785

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 17. 11. 2020 14:25

    lept, reliéfní tisk, pero, 1990, 19,8 x 14 cm, č. 14/85, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Černý Klatovský

    (1919-1997)

    Pohled na Pražský hrad z Belvederu

    Položka č.: 223786

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 17. 11. 2020 14:26

    litografie, 29,3 x 21 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Jan Černý Klatovský

    (1919-1997)

    České Budějovice

    Položka č.: 223787

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 17. 11. 2020 14:27

    litografie, 22,8 x 36,9 cm, sign. PD J. Černý Klatovský, č. 1/50, při okrajích lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Jan Černý Klatovský

    (1919-1997)

    Státní hrad a zámek Jindřichův Hradec

    Položka č.: 223790

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 17. 11. 2020 14:28

    litografie, 23 x 37 cm, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Otto Procházka

    Brána na Kampě

    Položka č.: 223792

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 17. 11. 2020 14:29

    uhel, papír, 1988, 46 x 30 cm, sign. PD O. Procházka 88, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Gisele Reisser

    Krajina

    Položka č.: 223809

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 17. 11. 2020 14:30

    litografie, 2009, 20,2 x 28,7 cm, sign. PD Gisele Reisser 09, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Gisele Reisser

    Řadové domy

    Položka č.: 223810

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 17. 11. 2020 14:31

    litografie, 2009, 20,2 x 28,8 cm, sign. PD Gisele Reisser 09, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Gisele Reisser

    Zákoutí

    Položka č.: 223811

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 17. 11. 2020 14:32

    litografie, 2009, 28,8 x 20 cm, sign. PD Gisele Reisser 09, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Gisele Reisser

    Zákoutí s lampou

    Položka č.: 223812

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 17. 11. 2020 14:33

    litografie, 2009, 20,8 x 20 cm, sign. PD Gisele Reisser 09, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Neznámý autor

    Iphofen - Mainbernheimer Tor

    Položka č.: 223815

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 17. 11. 2020 14:34

    kolorovaná suchá jehla, 24 x 30,4 cm, sign. PD nečitelně, zažloutlý, zašpiněný papír, na papíře skvrny, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Michael Rittstein

    (1949)

    Hlava - srdce

    Položka č.: 224389

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 17. 11. 2020 14:35

    litografie, 29 x 21,5 cm, sign. PD M. Rittstein, rám, Antikvariát Ostrovní, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Stanislav Holý

    (1943-1998)

    Akt ženy

    Položka č.: 224419

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 17. 11. 2020 14:36

    uhel, papír, 1976, 33,5 x 28,8 cm, monogr. PD SH 76, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohunka Waageová

    (1948)

    Žena

    Položka č.: 224568

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 17. 11. 2020 14:37

    olej, plátno, překližka, 2001, 22 x 16 cm, sign. PD B. Waageová 01, rám, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. J. Kaisera a Mahelky, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohunka Waageová

    (1948)

    Záře

    Položka č.: 224569

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 17. 11. 2020 14:38

    olej, plátno, 1999, 30 x 25 cm, sign. PD B. Waageová 1999, rám, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. J. Kaisera a Mahelky, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook