• Pavel Novák

    Odraz v okně londýnské podzemky

    Položka č.: 225924

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2020 20:11

    lept, 1990, 48 x 35 cm, sign. PD Pavel Novák 90, autorský tisk, žák prof. Čepeláka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

  • Pavel Novák

    Vřelé přivítání I.

    Položka č.: 226467

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2020 20:12

    lept, 46,5 x 36 cm, sign. PD Pavel Novák, č. 10/30, žák prof. Čepeláka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Andrea Forsterová

    Zápas

    Položka č.: 228598

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2020 20:13

    litografie, 2005, 9 x 12 cm, sign. PD Andrea Forsterová 05, č. 20/50, studium na AVU Praha /1978-1984/, ateliér prof. Karla Součka

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Andrea Forsterová

    Lov

    Položka č.: 228599

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2020 20:14

    litografie, 2006, 12,5 x 20,5 cm, sign. PD A. Forsterová 2006, č. 29/50, studium na AVU Praha /1978-1984/, ateliér prof. Karla Součka

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Martin Manojlín

    (1972)

    Podivná planeta

    Položka č.: 228610

    Plánované ukončení: 09. 12. 2020 20:15

    dřevořez, 2007, 8,5 x 12 cm, sign. PD Martin Manojlín 2007, autorský tisk, žák prof. M. Michálka a A. Kračmary

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Martin Manojlín

    (1972)

    Pyšná květina

    Položka č.: 228611

    Plánované ukončení: 09. 12. 2020 20:16

    dřevořez, 2008, 12 x 9 cm, sign. PD Martin Manojlín 2008, autorský tisk, žák prof. M. Michálka a A. Kračmary

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jan Spěváček

    (1973)

    Snění

    Položka č.: 228965

    Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2020 20:17

    tužka, papír, 2008, 37,5 x 18,5 cm, sign. PD Jan Spěváček 2008, studoval na SPŠ sklářské v Kamenickém Šenově, na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze, žák prof. Načeradského na FaVU při VUT v Brně, navštěvoval Kabinet večerní kresby u doc. Daňka tamtéž

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

  • Jan Spěváček

    (1973)

    Šťastná

    Položka č.: 228966

    Plánované ukončení: 09. 12. 2020 20:18

    tužka, papír, 2008, 41 x 25,5 cm, sign. PD Jan Spěváček 08, studoval na SPŠ sklářské v Kamenickém Šenově, na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze, žák prof. Načeradského na FaVU při VUT v Brně, navštěvoval Kabinet večerní kresby u doc. Daňka tamtéž

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

  • Martin Manojlín

    (1972)

    Západ slunce nad městem

    Položka č.: 228979

    Plánované ukončení: 09. 12. 2020 20:19

    dřevořez, 2005, 8,5 x 10 cm, sign. PD Martin Manojlín 2005, autorský tisk, žák prof. M. Michálka a A. Kračmary

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Martin Manojlín

    (1972)

    Krajina s duhou

    Položka č.: 228980

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2020 20:20

    dřevořez, 2004, 13 x 14 cm, sign. PD Martin Manojlín 2004, č. 46/50, žák prof. M. Michálka a A. Kračmary

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Kamila Ženatá

    Ex libris PhMr. Iva Horská

    Položka č.: 229999

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2020 20:21

    suchá jehla,papír, 10,5 x 6,2 cm, sign. PD Kamila Ženatá, autorský tisk, žákyně L. Čepeláka

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Blanka Jakubčíková

    (1971)

    Kočka

    Položka č.: 231552

    Vyvolávací cena: 5.400 CZK (216 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2020 20:22

    kombinovaná technika, papír, 2007, 84 x 59 cm, monogr. vzadu B. J. 2007, absolventka ateliéru kresby na Fakultě výtvarných umění v Brně, ateliéru kresby Václava Stratila, ve své tvorbě propojuje obrazovou část s psaným textem, častým námětem jejích obrazů je náboženství a reflexe sexuality v mnoha p…

    Aktuální cena: 5.400 CZK (216 €)

  • Blanka Jakubčíková

    (1971)

    Bez názvu V

    Položka č.: 231553

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (260 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2020 20:23

    kombinovaná technika, papír, 2008, 99,5 x 70 cm, monogr. vzadu B. J. 08, absolventka ateliéru kresby na Fakultě výtvarných umění v Brně, ateliéru kresby Václava Stratila, ve své tvorbě propojuje obrazovou část s psaným textem, častým námětem jejích obrazů je náboženství a reflexe sexuality v mnoha p…

    Aktuální cena: 6.500 CZK (260 €)

  • Jan Spěváček

    (1973)

    Zasněná

    Položka č.: 231823

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2020 20:24

    tužka, papír, 2008, 38 x 23 cm, sign. PD Jan Spěváček 08, studoval na SPŠ sklářské v Kamenickém Šenově, na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze, žák prof. Načeradského na FaVU při VUT v Brně, navštěvoval Kabinet večerní kresby u doc. Daňka tamtéž

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Martin Manojlín

    (1972)

    Chléb a sůl

    Položka č.: 232807

    Plánované ukončení: 09. 12. 2020 20:25

    dřevořez, 2006, 11 x 11 cm, sign. PD Martin Manojlín 2006, č. 24/40, žák prof. M. Michálka a A. Kračmary

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

  • Bohunka Waageová

    Na Jiřího náměstí

    Položka č.: 232808

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2020 20:26

    lept, 2006, 15 x 10,5 cm, sign. DU B. Waageová 2006, č. 32/150, žákyně prof. J. Kaisera a Mahelky, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Milan Němec

    Hodiny

    Položka č.: 232809

    Vyvolávací cena: 180 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2020 20:27

    mědirytina, 6,5 x 5 cm, sign. PD M. Němec

    Aktuální cena: 180 CZK (8 €)

  • Lukáš Trnka

    (1978)

    Položka č.: 233724

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2020 20:28

    křída, papír, 70 x 100,5 cm, sign. vzadu Lukáš Trnka 2013

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

  • Jana Reinerová

    Řásnovka

    Položka č.: 234237

    Vyvolávací cena: 480 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2020 20:29

    litografie, 6,5 x 8 cm, sign. PD Jana Reinerová, č. 36/130, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 480 CZK (20 €)

  • Jana Reinerová

    U Baráčnické rychty

    Položka č.: 234238

    Vyvolávací cena: 550 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2020 20:30

    litografie, 12,5 x 9 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 12/70, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

  • Jana Reinerová

    U Ježíška

    Položka č.: 234239

    Plánované ukončení: 09. 12. 2020 20:31

    Aktuální cena: 480 CZK (20 €)

  • Jana Reinerová

    Reklama s botou

    Položka č.: 234240

    Plánované ukončení: 09. 12. 2020 20:32

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jana Reinerová

    Hradčanské náměstí

    Položka č.: 234241

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2020 20:33

    litografie, 10 x 21,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 10/50, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Jana Reinerová

    Tunis

    Položka č.: 234242

    Plánované ukončení: 09. 12. 2020 20:34

    litografie, 12,5 x 8,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 10/50, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jana Reinerová

    USA

    Položka č.: 235242

    Plánované ukončení: 09. 12. 2020 20:35

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Ivan Komárek

    Modlitba

    Položka č.: 235243

    Plánované ukončení: 09. 12. 2020 20:36

  • Ivan Komárek

    Čelem vpřed

    Položka č.: 235244

    Plánované ukončení: 09. 12. 2020 20:37

  • Ivan Komárek

    Čelem vzad

    Položka č.: 235245

    Plánované ukončení: 09. 12. 2020 20:38

  • Blanka Jakubčíková

    (1971)

    Touch me

    Položka č.: 235287

    Plánované ukončení: 09. 12. 2020 20:39

  • Luboš Vetengl

    (1988)

    Moderní dům

    Položka č.: 235449

    Vyvolávací cena: 5.800 CZK (232 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2020 20:40

    pigment, papír, 2010, 50 x 29,5 cm, sign. zezadu Vetengl 2010, žák prof. Jiřího Lindovského na AVU v Praze, malíř, kreslíř a grafik, který se ve své tvorbě zabývá především tématem smrti, pohřebními rituály, opuštěnou krajinou a tichou atmosférou hřbitovní architektury

    Aktuální cena: 5.800 CZK (232 €)