Portréty japonských žen ( 2 pohledy)

    Položka č.: 249220

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 15. 10. 2020 23:04

    tisk, 14 x 9 cm, pohlednice jsou zezadu popsané, jedna z pohlednich lehce pokrčena PD v rohu a u pravého okraje papíru, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Portréty japonských žen ( 3 pohledy)

    Položka č.: 249221

    Plánované ukončení: 15. 10. 2020 23:06

    tisk, 13,9 x 8,9 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Japonské slavnosti (pohled)

    Položka č.: 249222

    Plánované ukončení: 15. 10. 2020 23:08

    tisk, 9 x 13,3 cm, pohlednice je zezadu popsaná, pohlednice lehce zažloutlá, PH v rohu lehce pokrčen papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Möller

    U Karlova mostu

    Položka č.: 249223

    Plánované ukončení: 15. 10. 2020 23:10

    bromostříbrná fotografie, 22,5 x 16,6 cm, zezadu razítko: Photograph Jaroslav Möller, Prag VIII, kobilis 172., Telefon RR 8 - 125. Autoren u. Reproduktions - recht vorbehalten, zažloutlý papír, na okrajích papíru (mimo tisk) jsou místy malé skvrnky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Bohumil Ullrych

    Ženy u vody

    Položka č.: 249224

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 15. 10. 2020 23:12

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

  • Bohumil Ullrych

    Veselá selka

    Položka č.: 249225

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 15. 10. 2020 23:14

    olej, plátno, 1933, 17 x 19 cm, sign. PD B. Ullrych 33, pasparta, zezadu razítko : Z pozůstalosti Bohumila Ullrycha, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Bohumil Ullrych

    Brodící se děti

    Položka č.: 249226

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (104 €)

    Plánované ukončení: 15. 10. 2020 23:16

    olej, plátno, 1939, 33,8 x 27,7 cm, sign. LD B. Ullrych 39, nalepeno na kartonu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)

  • Bohumil Ullrych

    Dívčí rozhovor

    Položka č.: 249227

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (68 €)

    Plánované ukončení: 15. 10. 2020 23:18

    olej, karton, 25,8 x 35,9 cm, sign. PD B. Ullrych, na několika místech na okrajích lehce odřeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.700 CZK (68 €)

  • Bohumil Ullrych

    Portrét pradleny

    Položka č.: 249228

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 15. 10. 2020 23:20

    olej, karton, 1934, 32 x 26 cm, sign. LD B, Ullrych 34, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Bohumil Ullrych

    Do lázně

    Položka č.: 249229

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 15. 10. 2020 23:22

    olej, karton, 1933, 33 x 25 cm, sign. PD B. Ullrych 1933, levý a horní okraj odřen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Bohumil Ullrych

    Herci

    Položka č.: 249230

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 15. 10. 2020 23:24

    olej, plátno, 1934, 25,2 x 19,6 cm, sign. PD B. Ullrych 34, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Tavík František Šimon

    (1877-1942)

    Portrét dámy

    Položka č.: 249231

    Plánované ukončení: 15. 10. 2020 23:26

    lept, 14 x 10 cm, značeno DU razítkem TFŠ, pasparta, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts

    Poslední dražitel: ID1**4 Historie příhozu

  • Jiří Chadima

    Přívoz I.

    Položka č.: 249232

    Plánované ukončení: 15. 10. 2020 23:28

    litografie, 12,5 x 38,5 cm, sign. PD Chadima, rám, č. 3//50, vzadu nalepen štítek dílo a razítko ČFVU, mírně zažloutlý papír, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Kaplického na Státní grafické škole v Praze a prof. Fišárka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Radar

  • Jan C. Vondrouš

    (1884-1970)

    Malines

    Položka č.: 249233

    Plánované ukončení: 15. 10. 2020 23:30

    lept, 1920, 32,5 x 22,5 cm, sign. PD J C Vondrouš, pasparta, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Jonese, E. M. Warda a G. W. Maynarda v USA

  • Alfons Mucha

    (1860-1939)

    Figures decoratives

    Položka č.: 249234

    Plánované ukončení: 15. 10. 2020 23:32

    litografie, 35,5 x 25,5 cm, rám, poškozeno, antiqari.at Radhošťská, významná osobnost evropské kultury konce 19. a začátku 20. století – období secese, v rakousku známé jako „Jugendstil“, proslul zejména plakáty pro herečku Sáru Bernhardtovou v Paříži, autorem monumentální „Slovanské epopeje“

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Pražský hrad

    Položka č.: 249235

    Plánované ukončení: 15. 10. 2020 23:34

    dřevoryt, 44 x 38 cm, značeno LD ve dřevě VK-30, rám, poškozeno, neodborně restaurováno, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU …

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Veduta Prahy

    Položka č.: 249236

    Plánované ukončení: 15. 10. 2020 23:36

    ocelorytina, 6,5 x 10,5 cm, značeno PD Švengsbír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Nova a Vetera

    Položka č.: 249237

    Plánované ukončení: 15. 10. 2020 23:38

    dřevoryt, 8,5 x 8 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Poutník

    Položka č.: 249238

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 15. 10. 2020 23:40

    dřevoryt, 5,7 x 3,2 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Bohuslav Reynek

    (1892-1971)

    Na voze

    Položka č.: 249239

    Plánované ukončení: 15. 10. 2020 23:42

    suchá jehla, 6 x 9 cm, pozdější otisk z původní desky, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, člen SČUG Hollar, Svazu čsl. výtvarných umělců a Syndikátu českých spisovatelů

  • Ivan Kostík

    (1911-1967)

    Zátiší s maskou

    Položka č.: 249240

    Plánované ukončení: 15. 10. 2020 23:44

    olej, plátno, 50 x 61 cm, rám, antiqari.at Radhošťská