• Stanislav Přibyl

    (1926)

    Položka č.: 250649

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 03. 11. 2020 18:20

    tempera, tuš, papír, 10,3 x 7,3 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Stanislav Přibyl

    (1926)

    Položka č.: 250648

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 03. 11. 2020 18:21

    tempera, tuš, papír, 3,4 x 5 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Stanislav Přibyl

    (1926)

    Položka č.: 250647

    Plánované ukončení: 03. 11. 2020 18:22

    tempera, tuš, papír, 7,7 x 10,6 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Stanislav Přibyl

    (1926)

    Položka č.: 250646

    Plánované ukončení: 03. 11. 2020 18:23

    tempera, tuš, papír, 10 x 7,6 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Stanislav Přibyl

    (1926)

    Položka č.: 250645

    Plánované ukončení: 03. 11. 2020 18:24

    tempera, tuš, papír, 10,5 x 7,5 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jana Reinerová

    Dům

    Položka č.: 250709

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 03. 11. 2020 18:25

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • František Salamánek

    (1908)

    Zimní krajina s řekou

    Položka č.: 207156

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 03. 11. 2020 18:26

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Orání

    Položka č.: 250699

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 03. 11. 2020 18:27

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Julie Svobodová

    (1933-1998)

    České fialky - Truhlář a světýlka

    Položka č.: 239723

    Plánované ukončení: 03. 11. 2020 18:28

    tempera, papír, 15 x 21 cm, ilustrace ke knize pohádek a jiných vyprávění o středočeských hradech i podhradích: Dagmar Štětinová - České fialky, SNKP 1990, reprodukováno na str. 100, na zadní straně popsáno, levý horní roh ohlý, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Vodrážky na Odborné výtvarné škole v…

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Julie Svobodová

    (1933-1998)

    České fialky - Švec Daniel a švadlenka Daniela

    Položka č.: 239722

    Plánované ukončení: 03. 11. 2020 18:29

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Julie Svobodová

    (1933-1998)

    České fialky - Jeník Tomuvěř

    Položka č.: 239721

    Plánované ukončení: 03. 11. 2020 18:30

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Julie Svobodová

    (1933-1998)

    České fialky - Dobrý vodník Vokáč

    Položka č.: 239720

    Plánované ukončení: 03. 11. 2020 18:31

    akvarel, běloba, papír, 18,6 x 22,6 cm, ilustrace ke knize pohádek a jiných vyprávění o středočeských hradech i podhradích: Dagmar Štětinová - České fialky, SNKP 1990, reprodukováno na str. 71, na zadní straně popsáno, pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Vodrážky na Odborné výtvarné š…

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Karel Svolinský

    Ilustrace ke knize

    Položka č.: 250661

    Plánované ukončení: 03. 11. 2020 18:32

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Emilie Tomanová

    (1933-1994)

    Městečko

    Položka č.: 244336

    Plánované ukončení: 03. 11. 2020 18:33

    suchá jehla, ruční papír, 12,5 x 9 cm, sign. PD E. Tomanová, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium u P. Dillingera a Z. Balaše na Státní grafické škole v Praze a grafické speciálky u prof. V. Pukla na AVU, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Mirka Věrčáková

    Před svatbou / Po svatbě

    Položka č.: 218218

    Plánované ukončení: 03. 11. 2020 18:34

    ručně kolorovaná litografie, 2001, 15 x 23,1 cm, sign. PD Mirka 2001, 36/50

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Mirka Věrčáková

    Láska není perníček

    Položka č.: 217783

    Plánované ukončení: 03. 11. 2020 18:35

    kombinovaná technika, koláž, papír, 2009, 29,7 x 21 cm, sign. DU Mirka 2009, použito sběratelských nálepek na perník z doby okolo r. 1930

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Mirka Věrčáková

    Lidé jsou jako číslice - významu nabudou umístěním

    Položka č.: 217781

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 03. 11. 2020 18:36

    kombinovaná technika, papír, 2009, 29,7 x 21 cm, sign. DU Mirka 2009, citát z Bonaparta

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Ladislav Čapek

    Podvedený Pantalone

    Položka č.: 180155

    Plánované ukončení: 03. 11. 2020 18:37

    akvarel, papír, 30,3 x 42 cm, PD posáno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Juraj Čorňák

    Položka č.: 244176

    Plánované ukončení: 03. 11. 2020 18:38

    akryl, sololit, 2012, 83 x 71 cm, sign. LD Čo 12, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jaroslav Grus

    (1891-1983)

    Levoča

    Položka č.: 250654

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 03. 11. 2020 18:39

    tužka, papír, 1919, 16 x 20,5 cm, značeno PD autorským razítkem, LD datováno Levoča 17.6.1919, Antikvariát Dlážděná, žák prof. H. Schwaigera na AVU v Praze, zakládající člen Skupiny 58, předseda SČVU

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jakub Krejčí

    Muzikant

    Položka č.: 132235

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 03. 11. 2020 18:40

    litografie, 1989, 21 x 14,1 cm, sign. PD Kuba 89, studoval katedru loutkářství u doc. Kábrta na DAMU v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Michal Lauda

    Rozpínavé město

    Položka č.: 244784

    Plánované ukončení: 03. 11. 2020 18:41

    kombinovaná technika, sololit, 1994, 49 x 59 cm, sign. PD M. Lauda 1994, mírně poškozeno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Hrdiny, M. Polcara a J. Vlčka na PedF UK v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Lidové tance

    Položka č.: 250713

    Plánované ukončení: 03. 11. 2020 18:42

    dřevoryt, 2007, 28,3 x 22,8 cm, značeno LD HE07, pasparta, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Joska Skalník

    Sedící dáma

    Položka č.: 250716

    Plánované ukončení: 03. 11. 2020 18:44

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jan Tichý

    Položka č.: 217922

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 03. 11. 2020 18:45

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Jan Tichý

    Ladění

    Položka č.: 217921

    Plánované ukončení: 03. 11. 2020 18:46

  • Jaroslav Válek

    Průhled

    Položka č.: 244855

    Plánované ukončení: 03. 11. 2020 18:47

    slepotisk, 15,5 x 11 cm, sign. PD J. Válek, Autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jaroslav Válek

    Horovo oko

    Položka č.: 244854

    Plánované ukončení: 03. 11. 2020 18:48

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jaroslav Válek

    Anděl

    Položka č.: 244856

    Plánované ukončení: 03. 11. 2020 18:49

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Ladislav Borůvka

    (1862-1951)

    Stavení u vody

    Položka č.: 235636

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 18:00

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)