• Různí autoři

    Máchovské motivy (konvolut 15 položek)

    Položka č.: 238830

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 22. 10. 2020 14:48

    pohlednice, reprodukce, fotokopie, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Různí autoři

    Fotografie máchovských míst

    Položka č.: 238831

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 22. 10. 2020 14:49

    10x fotografie, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Fotoateliér Jindra

    K.H. Mácha: Byl první máj...

    Položka č.: 238832

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 22. 10. 2020 14:50

    fotopohlednice, 13 x 8 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miroslav Janovský

    (1903-1974)

    K.H.Mácha

    Položka č.: 238833

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 22. 10. 2020 14:51

    dřevoryt, 1966, 14 x 9,5 cm, PD značeno ve štočku MJ, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohumil Kozina

    (1881-?)

    Pomník K.H. Máchy

    Položka č.: 238834

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 22. 10. 2020 14:52

    lept, 13,5 x 10 cm, sign. PD Boh. Kozina, zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vojtěch Cinybulk

    (1915-1994)

    Básník s lebkou

    Položka č.: 238835

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 22. 10. 2020 14:53

    litografie, 10,5 x 7 cm, sign. PD Cinybulk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Švába na Officina Pragensis, prof. Salcmana na UK v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Arno Nauman

    (1887-1959)

    Mácha

    Položka č.: 238839

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 22. 10. 2020 14:54

    litografie, 17,2 x 11,3 cm, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského a F. Ženíška na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Tesař

    (1924-2008)

    V parku

    Položka č.: 238841

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 22. 10. 2020 14:55

    lept, 1958, 24,7 x 31,7 cm, sign. PD Vl. Tesař 58, č. 87/200, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. V. Pukla na AVU, prof. F. Tröstera na AMU, člen SČUG Hollar a skupiny M 57

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Svolinský

    (1896-1986)

    Dívka s knihou

    Položka č.: 238842

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 22. 10. 2020 14:56

    dřevoryt, 30,5 x 27 cm, sign. PD KSvolinský, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Brož

    (1904-1980)

    Dostihy

    Položka č.: 238843

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 22. 10. 2020 14:57

    litografie, 1944, 21,5 x 45,5 cm, sign. PD J. Brož 44, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Hofbauera na UMPRUM v Praze, prof. F. Kupky v Paříži, člen Skupiny 58 a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michaela Roubíčková - Lesařová

    (1949)

    Jihočeská krajina

    Položka č.: 238844

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 22. 10. 2020 14:58

    lept, 1975, 38,1 x 26,8 cm, sign. PD Michaela Lesařová 1975, č. 5/20, Antikvariát Ostrovní, the disciple of prof. J. Novak, K. Svolinsky and Z. Sklenar, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Mario Stretti

    (1910-1960)

    Hradčany

    Položka č.: 238845

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 22. 10. 2020 14:59

    lept, 19,6 x 15,5 cm, sign. PD Mario Stretti, LD značeno v desce ms, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Nechleby a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Antonín Volejníček

    (1896-?)

    Stromy ve větru

    Položka č.: 239414

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 22. 10. 2020 15:00

    olej, karton, 21 x 26 cm, sign. LD J.A. Troníček, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Zachariáš Quast

    (1814-1891)

    Pták na květech

    Položka č.: 239587

    Vyvolávací cena: 5.900 CZK (236 €)

    Plánované ukončení: 22. 10. 2020 15:01

    kombinovaná technika, akvarel, tuš, papír, 1868, 20,5 x 15,4 cm, monogr. PD Z.Q. 1868, návrh na karlovarský porcelán, na papíře drobné skvrny, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 5.900 CZK (236 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Luigi Kasimir

    (1881-1962)

    Wien, Hoher Markt mit der Schottenkirche

    Položka č.: 239624

    Vyvolávací cena: 2.700 CZK (108 €)

    Plánované ukončení: 22. 10. 2020 15:02

    lept, 27 x 37 cm, sign. PD Luigi Kasimir, zašpiněný, při okraji roztržený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.700 CZK (108 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaromír Stretti - Zamponi

    (1882-1959)

    Mostecká ulice

    Položka č.: 239628

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 22. 10. 2020 15:03

    akvatinta, 37,4 x 32,6 cm, sign. PD Jar. Stretti - Zamponi, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

    Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu

  • Jaromír Stretti - Zamponi

    (1882-1959)

    Pražský hrad od Novotného lávky

    Položka č.: 239629

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 22. 10. 2020 15:04

    akvatinta, 45 x 39,5 cm, sign. PD Jar. Stretti - Zamponi, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaromír Stretti - Zamponi

    (1882-1959)

    Přístavní jeřáb u Notre Dame

    Položka č.: 239630

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 22. 10. 2020 15:05

    akvatinta, 37,2 x 32,6 cm, sign. PD Jar. Stretti - Zamponi, zažloutlý papír, na papíře skvrny, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaromír Stretti - Zamponi

    (1882-1959)

    Zasněžený sv. Mikuláš

    Položka č.: 239631

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 22. 10. 2020 15:06

    akvatinta, 35 x 35 cm, sign. PD Jar. Stretti - Zamponi, lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Seydl

    (1916-1978)

    Klaun Slepice se dívá z okna jako a

    Položka č.: 239788

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 22. 10. 2020 15:07

    serigrafie, 23 x 32,5 cm, sign. LN seydl, č. 158/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze a F. Kysely na VŠUP tamtéž, člen SČUG Hollar, Umělecké besedy a skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Stavba zdymadla

    Položka č.: 240945

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 22. 10. 2020 15:08

    suchá jehla, lept, 42,2 x 55,2 cm, sign. PD J.A. Alex, zašpiněný, při okraji roztržený papír, Antikvariát Ostrovní, studium na UPŠ v Praze, žák prof. A. Janka na Akademii v Mnichově a prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miloslava Nievaldová

    (1952)

    Cesta

    Položka č.: 240962

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 22. 10. 2020 15:09

    olej, plátno, 85 x 85 cm, sign. PD M. Nievaldová, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Andy Warhol

    (1928-1987)

    Marilyn Monroe

    Položka č.: 241304

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    Plánované ukončení: 22. 10. 2020 15:10

    chromogenic print, 32 x 32 cm, PD značeno v tisku Andy Warhol, rám, č. 65/100, ruční papír Arches France, vzadu razítko Art Gallery New York a Leo Castelli, New York, slepotiskové razítko Georges Israel Editeur, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Souček

    (1887-1941)

    Zimní nálada

    Položka č.: 242487

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 22. 10. 2020 15:11

    lept, 43 x 32 cm, sign. PD Souček, rám, lehce zažloutlý, zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Václav Souček

    (1887-1941)

    Pohled na sv. Mikuláše

    Položka č.: 242488

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 22. 10. 2020 15:12

    lept, 27,2 x 19 cm, sign. PD Souček, rám, lehce zažloutlý, zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Václav Souček

    (1887-1941)

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 242489

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 22. 10. 2020 15:13

    lept, 27 x 19 cm, sign. PD Souček, rám, lehce zažloutlý, zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID7**4 Historie příhozu

  • Jaroslav Majer

    (1926-1984)

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 242490

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 22. 10. 2020 15:14

    lept, 27 x 19 cm, monogr. PD JM, rám, lehce zažloutlý, zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Jiří David

    (1956)

    Střecha

    Položka č.: 243300

    Vyvolávací cena: 2.700 CZK (108 €)

    Plánované ukončení: 22. 10. 2020 15:15

    serigrafie, 1997, 38 x 25 cm, sign. PD Jiří David 97, rám, č. 26/30, bez skla, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Paderlíka a J. Ptáčka na AVU v Praze, spoluzakladatel skupiny Tvrdohlaví

    Aktuální cena: 2.700 CZK (108 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří David

    (1956)

    Proti slunci

    Položka č.: 243302

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (68 €)

    Plánované ukončení: 22. 10. 2020 15:16

    serigrafie, 1997, 26,5 x 18,5 cm, sign. PD Jiří David 97, rám, č. 2/20, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Paderlíka a J. Ptáčka na AVU v Praze, spoluzakladatel skupiny Tvrdohlaví

    Aktuální cena: 1.700 CZK (68 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Amálie Mánesová - připsáno

    Zámeček

    Položka č.: 243888

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 22. 10. 2020 15:17

    tužka, akvarel, papír, 11 x 13 cm, rám, vzadu popsáno, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook