Internetová aukce
V případě zájmu o prohlídku děl z internetové aukce nás prosím kontaktujte na tel.: 224 930 340.
-
Oldřich Dudek
(1946)
Vylepšení obličeje
Položka č.: 282551Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:09
tuš, tužka, papír, 32,8 x 24,3 cm, sign. PD Dudek, dole text: Tak se podívej, tohle je pan Maděra! A takovej ti udělám obličej, jestli si nedáš pokoj s tou tvojí sekretářkou!, lehce zažloutlý papír, v rozích pokrčený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Oldřich Dudek
(1946)
Skákající brambora
Položka č.: 282550Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:10
tuš, tužka, papír, 32,8 x 24,3 cm, sign. PD Dudek, dole tužkou Beze slov, papír u horního okraje pokrčen, pravý dolní roh pokrčen, na levém okraji stopa po zrezavělé sponce, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Oldřich Dudek
(1946)
Kráčející kluk - tři kresby
Položka č.: 282549Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:11
tuš, papír, 29,8 x 11,4; 29,8 x 14,2 a 29,8 x 16 cm, papír lehce zažloutlý, u horního okraje je papír u všech kreseb mírně pokrčen, u první kresby jsou v horní části rezavé stopy po kancelářské sponce a dole menší šmouhy, u druhé kresby je u spodního okraje šmouha a pokrčený levý roh papíru, třetí k…
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Abraham Hadad
(1937)
Le Canapé
Položka č.: 268848Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:12
litografie, 57,5 x 46 cm, sign. PD A. Hadad, pasparta, č. 51/56, pasparta mírně otřepená, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Juřena
(1949)
Kuchař
Položka č.: 262604Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:13
tuš, papír, 20,7 x 29,6 cm, v horní části papíru několik nepatrných šmouh nažloutlé barvy, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SOŠ výtvarné V. Hollara v Praze
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Ketzek
(1906-1978)
Eugénii kamarádce 1956
Položka č.: 258316Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:14
suchá jehla, ruční papír, 1956, 21, 5 x 12,2 cm, sign. PD F. Ketzek 56, rám, mírně pokrčený a zašpiněný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. H. Brunnera a J. Bendy na VŠUP v Praze, člen spolku Purkyně a SČVU
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Franz Kline
(1910-1962)
Franz Kline
Položka č.: 273372Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:15
tisk, plakát, 99 x 60 cm, plakát k výstavě v Albright-Knox Art Gallery, Buffalo, zažloutlý, při okrajích poškozený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Kolektiv autorů
Album známek
Položka č.: 240814Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:16
soubor poštovních známek a obálek v albu, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Neznámý anděl
Položka č.: 278316Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:17
litografie, 1986, 17,5 x 12,4 cm, sign. DU Liesler, značeno LD J.L. 86, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Erika Molínová
(1927)
Reflexia
Položka č.: 228889Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:18
kombinovaná technika, , plast, 47 x 68,5 cm, PD monogr. EM, vzadu nalepen štítek s popisem, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Musil
Kozoroh
Položka č.: 262305Vyvolávací cena: 220 CZK (10 €)
Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:19
lept, mezzotinta, 6,2 x 6,2 cm, sign. DU K. Musil , a.t., značeno v desce DU Exl D.V., uprostřed horního okraje malá skvrnka - pravděpodobně od tiskací barvy - nezasahuje do tisku, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 220 CZK (10 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Catalogue des Tableaux peints par douze Artistes: Beauverie, Bureau, Chataud, Champeaux, Darru, Hereau, Mathon, Pille, Quost, Porcher, Ribor, Vuillefroy
Položka č.: 282552Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:20
katalog, 12x lept Imp. A. Cadart, katalog k aukci konané 29. 4. 1875 v hotelu Drouot, plpl. přev., nestr., flíčky na někt. listech (mimo tisk. plochy), dobrý stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Pohled na Vltavu
Položka č.: 280296Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:21
litografie, 1989, 32,2 x 20,5 cm, sign DU, 17/200, při okrajích mírně ušpiněno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Lokomotiva
Položka č.: 270428Vyvolávací cena: 550 CZK (23 €)
Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:22
litografie, 11 x 19 cm, rám, na rámu oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 550 CZK (23 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Krajina s rybníkem
Položka č.: 270441Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)
Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:23
akvarel, tuš, papír, 1994, 28 x 41 cm, sign. PD, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Pařík
(1930)
Abstrakce
Položka č.: 245305Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:24
černá pastelka na papíře, 21 x 29 cm, při spodním okraji nepatrně natrženo, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Pařík
(1930-1999)
Sopka- Mám už takový temperament
Položka č.: 261067Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:25
tuš na papíře, 7,5 x 6,5 cm, značeno autorským razítkem Jiří Pařík PD, popsáno autorem na přední straně 4cm, LN, Jiří Pařík, Sopka- Mám už takový temperament, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Pařík
(1930)
Tvář
Položka č.: 225215Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:26
tuš, akvarel, papír, 23 x 17 cm, papír při pravém okraji zvlněný, ohnutý pravý horní roh, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miloslav Polcar
(1947)
Spirála
Položka č.: 245885Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:27
tisk, 16,7 x 12,3 cm, sign. PD Polcar, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Z. Sklenáře a V. Menšíka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, člen Asociace volné grafiky
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
F. Purghart
Lesní cesta
Položka č.: 258453Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:28
tužka, papír, 1925, 12 x 17,5 cm, sign. PD F. P 25, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Reinerová
(1946)
Zasněžené domy
Položka č.: 249519Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:29
litografie, 14,5 x 17,4 cm, sign. PD jana Reinerová, č. 118/160, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Michael Rittstein
(1949)
Lahkým krokom
Položka č.: 249510Vyvolávací cena: 220 CZK (10 €)
Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:30
tisk, plakát, formát A2 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes
Aktuální cena: 220 CZK (10 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
R. Rybníček
Jezero v lese
Položka č.: 240799Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:31
olej, plátno, 48,5 x 68 cm, sign. PD R. Rybníček, rám, rám poškozen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Joska Skalník
(1948)
Situace s podpisem autora
Položka č.: 260920Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:32
tisk, plakát, formát A1 cm, DU sign. Joska Skalník, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Bláhy na SUPŠ v Praze, člen skupiny Otevřený dialog, Artfórum a Jazzové sekce
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Boris Soukup
(1932-1984)
Kompozice III
Položka č.: 255316Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:33
lept, kombinovaná technika, papír, 29 x 34,4 cm, sign PD B. Soukup, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Beneše na VŠUP v Praze a A. Pelce na AVU tamtéž
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Boris Soukup
(1932-1984)
Kompozice II
Položka č.: 255315Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:34
lept, kombinovaná technika, papír, 27,7 x 25,5 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Beneše na VŠUP v Praze a A. Pelce na AVU tamtéž
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
J. Stárko
(?)
Krajina
Položka č.: 259049Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:35
olej, plátno, 50 x 60 cm, sign PD J. Stárko, lehce poškozen, malá dírka v plátně, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Stejskal
(1910-1983)
Silnice
Položka č.: 259181Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)
Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:36
pastel, papír, 49,5 x 65 cm, sign. PD L. Stejskal, při okrajích lehce pokrčený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Stejskal
(1910-1983)
V podhůří
Položka č.: 259151Vyvolávací cena: 230 CZK (10 €)
Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:37
lavírovaná kresba tuší, 38 x 51 cm, sign. LD L. Stejskal, vzadu popsáno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 230 CZK (10 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Svolinský
(1896-1986)
Strach
Položka č.: 245877Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)
Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:38
barevný dřevoryt, 23 x 14 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO