• Jiří Načeradský

    Podat ruku soše

    Položka č.: 250372

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 18:56

    tempera, papír, 1994, 29,5 x 20,8 cm, sign. LD Načeradský 94, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

  • Jiří Načeradský

    Dvojice

    Položka č.: 250373

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 18:57

    litografie, 2010, 32,5 x 38 cm, sign. DU Načeradský 2010, rám, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

  • Jiří Načeradský

    Dvě ženy

    Položka č.: 250374

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 18:58

    litografie, 2010, 32,5 x 50 cm, sign. DU Načeradský 2010, rám, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Jiří Načeradský

    Těla

    Položka č.: 250375

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (116 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 18:59

    akvarel, papír, 2004, 21 x 29,5 cm, sign. DU Načeradský , sign. vzadu Načeradský 2004, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 2.900 CZK (116 €)

  • Jiří Načeradský

    Kudlanka

    Položka č.: 250376

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 19:00

    litografie, 2009, 38 x 48 cm, sign. DU Načeradský 2009, rám, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

  • Jiří Načeradský

    Kudlanka

    Položka č.: 250377

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 19:01

    litografie, 2009, 34,2 x 44 cm, sign. LD Načeradský 2009, rám, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Jiří Načeradský

    Kudlanka II.

    Položka č.: 250378

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 19:02

    litografie, 2009, 34 x 48,5 cm, sign. DU Načeradský 2009, rám, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

  • Kamila Najbrtová

    (1961)

    Tři

    Položka č.: 250379

    Vyvolávací cena: 45.000 CZK (1.800 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 19:03

    akryl, plátno, 2016, 115 x 70 cm, sign. vzadu KAMILA NAJBRTOVÁ 2016, rám

    Aktuální cena: 45.000 CZK (1.800 €)

  • Zdeněk Nebeský

    (1907)

    Letní krajina

    Položka č.: 250380

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 19:04

    olej, malířská lepenka, 62 x 77 cm, sign. LD Z. Nebeský, rám, žák prof. F. Fröhlicha, F. Hladíka, A. Kalvody

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Zdeněk Nemastil

    (1879-1942)

    Položka č.: 250381

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 19:05

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Rudolf Němec

    (1936-2015)

    Hlava z temnot

    Položka č.: 250382

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 19:06

    monotyp, 1975, 42,4 x 32,4 cm, sign. PD Rudolf Němec 1975, rám, lehce zvlněný papír, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen Křižovnické školy čistého humoru bez vtipu

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

    Položka č.: 250383

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 19:07

    olej, plátno, 48 x 63 cm, sign. PD, rám, restaurováno

    V parku

    Položka č.: 250384

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 19:08

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Lokomotiva

    Položka č.: 250385

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 19:09

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Podzim

    Položka č.: 250386

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 19:10

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Chlapec v čapce

    Položka č.: 250387

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 19:11

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Podzim

    Položka č.: 250388

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 19:12

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Váza

    Položka č.: 250389

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 19:13

    kamenina, v. 14,2 cm, značeno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Bedřich Neužil

    (1892-?)

    Božena Němcová - sousoší

    Položka č.: 250390

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 19:14

    pálená hlína, 35 x 25,5 x 19,5 cm, značeno vpravo na podstavci B. Neužil, v dolní části vytlačené razítko A. Pokorný a DK Bechyně, Antikvariát Dlážděná

    Bezděz

    Položka č.: 250391

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 19:15

    olej, plátno, 20 x 27 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní

    Návrh erbu

    Položka č.: 250392

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 19:17

    Múzy

    Položka č.: 250393

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 19:18

    olej, plátno, 90 x 140 cm, rám, krakelováno

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

    Cikánka

    Položka č.: 250394

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 19:19

    Dýmka

    Položka č.: 250395

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 16:00

    tužka, papír, 1942, 27 x 19 cm, PD monogr.

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Položka č.: 250396

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 16:01

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Chrám sv. Mikuláše

    Položka č.: 250397

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 16:02

    lept, 9,7 x 13,5 cm, sign. PD, rám

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Ležící akt

    Položka č.: 250398

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 16:03

    olej, karton, plátno, 13,2 x 20,2 cm, rám

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Madona s Ježíškem

    Položka č.: 250399

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 16:04

    patinovaná sádra, v. 39 cm, mírně poškozeno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Akt ženy

    Položka č.: 250400

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 16:05

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Les

    Položka č.: 250401

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 16:06

    olej, plátno, 36,5 x 46 cm, rám

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)