• Adam Procházka

    (1984)

    Nohy v lese

    Položka č.: 121721

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (93 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2020 17:00

    serigrafie, 2007, 60 x 92 cm, sign. PD Procházka 07, č. 4/10

    Aktuální cena: 2.600 CZK (93 €)

  • Adam Procházka

    (1984)

    Smajlíci

    Položka č.: 121722

    Plánované ukončení: 27. 05. 2020 17:01

    serigrafie, 2007, 55 x 89,5 cm, sign. PD Procházka 07, č. 7/10

  • Adam Procházka

    (1984)

    Informační exploze

    Položka č.: 121724

    Plánované ukončení: 27. 05. 2020 17:02

    serigrafie, 2007, 90 x 62 cm, sign. PD Procházka 07, č. 6/8

  • Adam Procházka

    (1984)

    Informační exploze

    Položka č.: 121725

    Plánované ukončení: 27. 05. 2020 17:03

    serigrafie, 2007, 90 x 62,5 cm, sign. PD Procházka 07, č. 8/10

  • Adam Procházka

    (1984)

    Trofeje

    Položka č.: 121726

    Plánované ukončení: 27. 05. 2020 17:04

    serigrafie, 2006, 85 x 63 cm, sign. PD Procházka 06, č. 3/8

  • Adam Procházka

    (1984)

    Informační exploze

    Položka č.: 121727

    Plánované ukončení: 27. 05. 2020 17:05

    serigrafie, 2007, 90 x 63 cm, sign. PD Procházka 07, č. 3/10

  • Marie Michaela Šechtlová

    Balet

    Položka č.: 123058

    Vyvolávací cena: 3.150 CZK (113 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2020 17:06

    litografie, 59 x 45 cm, sign. DU M.M.Šechtlová, č. 5/40, studium na Střední odborné škole výtvarné u L. Jirky a V. Kytky, žákyně prof. Sklenáře, J. Anderleho a J. Mikuly na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 3.150 CZK (113 €)

  • Vladimír Cerha

    (1966)

    Pyramidy

    Položka č.: 123783

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (54 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2020 17:07

    akryl, plátno, 2011, 60 x 45 cm, sign. LD Cerha V. 2011

    Aktuální cena: 1.500 CZK (54 €)

  • Jaroslav Válek

    Kompozice II.

    Položka č.: 125396

    Vyvolávací cena: 850 CZK (31 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2020 17:08

    Aktuální cena: 850 CZK (31 €)

  • Jiří Votruba

    Revolucionář

    Položka č.: 133047

    Vyvolávací cena: 2.650 CZK (95 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2020 17:09

    litografie, 46,5 x 29,5 cm, sign. PD Jiří Votruba, č. 39/40, žák prof. J. Kándla na ČVUT v Praze, člen Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 2.650 CZK (95 €)

  • Jiří Votruba

    This way !

    Položka č.: 133049

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (86 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2020 17:10

    litografie, 42 x 29 cm, sign. PD Jiří Votruba, autorský tisk, žák prof. J. Kándla na ČVUT v Praze, člen Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 2.400 CZK (86 €)

  • Jiří Votruba

    Kero Kitagawa /rough/

    Položka č.: 133050

    Plánované ukončení: 27. 05. 2020 17:11

    litografie, 45 x 30,5 cm, sign. PD Jiří Votruba, autorský tisk, žák prof. J. Kándla na ČVUT v Praze, člen Nového sdružení pražských umělců

  • Adam Procházka

    (1984)

    Plavec

    Položka č.: 136430

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (83 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2020 17:12

    serigrafie, 2013, 61 x 43,5 cm, sign. PD Procházka 2013, č. 3/4

    Aktuální cena: 2.300 CZK (83 €)

  • Adam Procházka

    (1984)

    Sklep

    Položka č.: 136431

    Plánované ukončení: 27. 05. 2020 17:13

    serigrafie, 2013, 43,5 x 61 cm, sign. PD Procházka 2013, č. 1/2

  • Adam Procházka

    (1984)

    Tattoo

    Položka č.: 136432

    Plánované ukončení: 27. 05. 2020 17:14

    serigrafie, 2013, 61 x 43,5 cm, sign. PD Procházka 2013, č. 2/3

  • Adam Procházka

    (1984)

    Položka č.: 136433

    Plánované ukončení: 27. 05. 2020 17:15

    serigrafie, 2013, 43,5 x 61 cm, sign. PD Procházka 2013, č. 2/3

  • Adam Procházka

    (1984)

    Položka č.: 136434

    Plánované ukončení: 27. 05. 2020 17:16

    serigrafie, 2013, 61, x 43,5 cm, sign. PD Procházka 2013, č. 4/4

  • Ondřej Mestek

    (1990)

    Položka č.: 138218

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (215 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2020 17:17

    sítotisk , 2013, 63 x 93 cm, sign. PD Ondřej Mestek 2013, č. 2/7

    Aktuální cena: 6.000 CZK (215 €)

  • Vladimír Gebauer

    Plyntuí

    Položka č.: 138232

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (197 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2020 17:18

    kombinovaná technika, papír, 2011, 57 x 45,5 cm, sign. PD V. Gebauer 2011, malíř a grafik, absolvent ateliéru Františka Jiroudka na pražské AVU

    Aktuální cena: 5.500 CZK (197 €)

  • Michal Singer

    Hromoduch

    Položka č.: 138675

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (179 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2020 17:19

    serigrafie, 2006, 35 x 99 cm, monogr. vzadu S. 2006, č. 45/70, studium na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 5.000 CZK (179 €)

  • Michal Singer

    Zkáza astronautky

    Položka č.: 138676

    Plánované ukončení: 27. 05. 2020 17:20

    serigrafie, 2006, 35 x 98,5 cm, monogr. vzadu S. 2006, č. 12/70, studium na FF UK v Praze

  • Václav Bláha st.

    (1922)

    Odrazy

    Položka č.: 160135

    Plánované ukončení: 27. 05. 2020 17:21

    perokresba, papír, 1985, 42,5 x 62 cm, sign. PD V. Bláha 85, žák K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a skupiny Radar

  • Jiří Votruba

    Art today

    Položka č.: 165655

    Plánované ukončení: 27. 05. 2020 17:22

    sítotisk, 48,5 x 34,5 cm, sign. PD Jiří Votruba, autorský tisk, žák prof. J. Kándla na ČVUT v Praze, člen Nového sdružení pražských umělců

  • Ewa Nemoudry

    Kuk

    Položka č.: 165728

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (108 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2020 17:23

    litografie, 43 x 54,5 cm, sign. PD E. Nemoudry, 75/80, studovala architekturu na univerzitě ve Varšavě a užitou architekturu ve speciálním ateliéru prof. J. Svobody na VŠUP Praha

    Aktuální cena: 3.000 CZK (108 €)

  • Ewa Nemoudry

    Monsieur Bob

    Položka č.: 165729

    Vyvolávací cena: 800 CZK (29 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2020 17:24

    litografie, 21,5 x 27 cm, sign. PD E. Nemoudry, 61/150, studovala architekturu na univerzitě ve Varšavě a užitou architekturu ve speciálním ateliéru prof. J. Svobody na VŠUP Praha

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)

  • Ewa Nemoudry

    Sex machine

    Položka č.: 165733

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (143 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2020 17:25

    litografie, 45,5 x 58 cm, sign. PD Ewa Nemoudry, 35/60, studovala architekturu na univerzitě ve Varšavě a užitou architekturu ve speciálním ateliéru prof. J. Svobody na VŠUP Praha

    Aktuální cena: 4.000 CZK (143 €)

  • Ewa Nemoudry

    Charlotte plameuse

    Položka č.: 165734

    Plánované ukončení: 27. 05. 2020 17:26

    litografie, 43,5 x 54 cm, sign. PD Ewa Nemoudry, 44/70, studovala architekturu na univerzitě ve Varšavě a užitou architekturu ve speciálním ateliéru prof. J. Svobody na VŠUP Praha

  • Ewa Nemoudry

    Memeires d´une jeunes fille rangée

    Položka č.: 165737

    Plánované ukončení: 27. 05. 2020 17:27

    litografie, 49 x 65 cm, sign. PD E. Nemoudry, studovala architekturu na univerzitě ve Varšavě a užitou architekturu ve speciálním ateliéru prof. J. Svobody na VŠUP Praha

  • Miloslav Strádal

    Nevolný pád

    Položka č.: 182094

    Plánované ukončení: 27. 05. 2020 17:28

    fix, papír, 60 x 39,5 cm, monogr. PD SM, při okrajích poškozeno, natržený horní roh

  • Radek Orel

    (1976)

    Položka č.: 182095

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2020 17:29

    kresba, papír, 2008, 64 x 44 cm, sign. PD R. Orel 2008

    Aktuální cena: 2.000 CZK (72 €)