• Jan Jílek

    (1905-1982)

    Položka č.: 135094

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 18. 01. 2021 14:00

    olej, plátno, 1938, 85 x 65 cm, sign. PD J. Jílek 38, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Václav Zavadil

    (1915-1990)

    Hradčany

    Položka č.: 138920

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 18. 01. 2021 14:01

    tuš, akvarel, papír, 20,5 x 29 cm, sign. PD Zavadil, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • J. Jouja

    Hrad Rábí

    Položka č.: 138938

    Vyvolávací cena: 680 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 18. 01. 2021 14:02

    tempera, papír, 29 x 39 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 680 CZK (28 €)

  • František Ronovský

    (1929-2006)

    Ve stodole

    Položka č.: 163489

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 18. 01. 2021 14:03

    litografie, 37 x 48,3 cm, sign. PD Fr. Ronovský, pasparta, č. 42/150, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Holého a K. Součka na AVU v Praze, člen SVU Mánes, skupiny Etapa

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Miloslav Pecháček

    (1923-1991)

    Stromy v květu

    Položka č.: 177663

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (260 €)

    Plánované ukončení: 18. 01. 2021 14:04

    olej, karton, 1960, 97 x 68 cm, sign. LD Pecháček 60, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy na Vyšší pedagogické škole v Praze, studium na Akademii krásných umění Leonarda da Vinci v Káhiře, soukromé studium u J. Brože, J. Slavíčka a J. Otčenáška

    Aktuální cena: 6.500 CZK (260 €)

  • Zdeněk Mézl

    Lebka

    Položka č.: 177791

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 18. 01. 2021 14:05

    dřevoryt, 13,7 x 9,7 cm, sign. PD Zd. Mézl, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Josef Imrich

    Růže

    Položka č.: 177858

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 18. 01. 2021 14:06

    linoryt, rám, vzadu štítek s popisem, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • T. Majdl

    Květinové zátiší

    Položka č.: 177919

    Vyvolávací cena: 3.300 CZK (132 €)

    Plánované ukončení: 18. 01. 2021 14:07

    Aktuální cena: 3.300 CZK (132 €)

  • Josef Herčík

    (1922-1999)

    Krajina s balvany

    Položka č.: 178787

    Vyvolávací cena: 390 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 18. 01. 2021 14:08

    mezzotinta, lept, 20,5 x 24,5 cm, sign. PD Josef Herčík, rám, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 390 CZK (16 €)

  • Alois Moravec

    Dívka česající ovoce

    Položka č.: 178788

    Vyvolávací cena: 180 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 18. 01. 2021 14:09

    Aktuální cena: 180 CZK (8 €)

  • Pert Herink

    Konvice na topení (kreslený vtip)

    Položka č.: 178789

    Plánované ukončení: 18. 01. 2021 14:10

    fix, papír, 13,2 x 12,7 cm, sign. PD V. a P. Herinkovi, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 180 CZK (8 €)

  • Michal Lauda

    Proti slunečníku

    Položka č.: 178792

    Vyvolávací cena: 360 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 18. 01. 2021 14:11

    Aktuální cena: 360 CZK (15 €)

  • Jiří Mika

    Panenka - loutka

    Položka č.: 178797

    Vyvolávací cena: 290 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 18. 01. 2021 14:12

    suchá jehla, 1981, 14,2 x 12,7 cm, sign. PD Mika Jiří 81, rám, č. 58/60, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Hnízda, člen Nové skupiny Praha

    Aktuální cena: 290 CZK (12 €)

  • František Němeček

    Pohled na Kunětickou horu od severu

    Položka č.: 178990

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 18. 01. 2021 14:13

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Josef Peca

    (1923-1982)

    Portrét Dr. Z. Lodina

    Položka č.: 179058

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 18. 01. 2021 14:14

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

    Projekce

    Položka č.: 179059

    Plánované ukončení: 18. 01. 2021 14:15

  • Václav Zavadil

    (1915-1990)

    Hlava děvčátka

    Položka č.: 181739

    Plánované ukončení: 18. 01. 2021 14:16

    pastel, papír, 1948, 32 x 28 cm, sign. PD V. Zavadil 1948, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • František Zhoř

    Horské chalupy v zimě

    Položka č.: 181745

    Plánované ukončení: 18. 01. 2021 14:17

    kvaš, papír, 1986, 13,5 x 19 cm, sign. PD Zhoř František 86, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 180 CZK (8 €)

  • Václav Zavadil

    (1915-1990)

    Vesnice s kostelem

    Položka č.: 181755

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 18. 01. 2021 14:18

    tempera, papír, 29 x 39 cm, sign. PD Zavadil, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Jan Konůpek

    Púchová

    Položka č.: 186071

    Plánované ukončení: 18. 01. 2021 14:19

    rudka, papír, 1937, 43 x 30,5 cm, monogr. LD KpK, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Jihočeská vesnice

    Položka č.: 186102

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 18. 01. 2021 14:20

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Ladislav Josef Kašpar

    (1915-1997)

    Žena u studny

    Položka č.: 187858

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 18. 01. 2021 14:21

    serigrafie, 1978, 18 x 10,5 cm, sign. DU L.J. Kašpar, č. 2/60, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze, prof. J. Bendy na UMPRUM, prof V. Nechleby na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jiří Mika

    Ležící akt a láhev

    Položka č.: 187932

    Plánované ukončení: 18. 01. 2021 14:22

    lept, 1978, 13,3 x 11,2 cm, sign. PD Jiří Mika 78, č. 2/60, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Hnízda, člen Nové skupiny Praha

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Michael Pichl

    Víno - žena

    Položka č.: 187989

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 18. 01. 2021 14:23

    litografie, 1978, 28 x 22,3 cm, sign. PD Michael Pichl 1978, č. 2/60, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Karel Prášek

    (1950)

    Mělník

    Položka č.: 187997

    Plánované ukončení: 18. 01. 2021 14:24

    serigrafie, 1978, 25 x 19,5 cm, monogr. PD KP 78, č. 2/60, Antikvariát Ostrovní, žák prof. G. Singiera na École Nationale Supérieure des Beaux-Arts v Paříži, poté studium na École des Beaux-Arts v St. Ouen, člen Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Břetislav Slováček

    Položka č.: 188035

    Plánované ukončení: 18. 01. 2021 14:25

    dřevoryt, 1978, 19,2 x 14,2 cm, sign. PD B. Slováček 78, č. 4/70, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Daniel Sodoma

    Láhev a sklenka červeného

    Položka č.: 188036

    Plánované ukončení: 18. 01. 2021 14:26

    litografie, 1978, 25,3 x 18,7 cm, sign. PD Daniel Sodoma 78, č. 2/60, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Jan Souček

    (1941-2008)

    Vinná réva

    Položka č.: 188038

    Plánované ukončení: 18. 01. 2021 14:27

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Miroslav Stuchlík

    Položka č.: 188052

    Plánované ukončení: 18. 01. 2021 14:28

    kombinovaná technika, 1978, 27 x 19,8 cm, sign. PD M. Stuchlík 78, č. 2/60, Antikvariát Ostrovní, studium užité grafiky na SOŠ výtvarné v Praze

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Vratislav Ševčík

    Přípitek

    Položka č.: 188072

    Plánované ukončení: 18. 01. 2021 14:29

    litografie, 1978, 40,5 x 29,5 cm, sign. PD V. Ševčík 1978, č. 19/80, Antikvariát Ostrovní, žák prof. L. Čepeláka na AVU v Praze, člen Unie výtvarných umělců a Asociace volné grafiky

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu