Internetová aukce
V případě zájmu o prohlídku děl z internetové aukce nás prosím kontaktujte na tel.: 224 930 340.
-
Václav Kabát
(1932)
Fauna a flóra
Položka č.: 280315Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 16:58
lept, 20,5 x 20,5 cm, sign. PD Václav Kabát, rám, 29526, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, P. Dillingera a V. Pukla, člen Klubu ilustrátorů dětské knihy
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Milada Kazdová
(1911-2001)
Krajina u Mnichovic
Položka č.: 258203Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 16:59
litografie, 1965, 37,5 x 48,5 cm, sign. PD M. Kazdová 1965, autorský tisk, studium na přípravce AVU, žákyně J. Kulce na Ukrajinské akademii výtvarných umění, prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Milada Kazdová
(1911-2001)
Kytice
Položka č.: 258202Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:00
litografie, 46,2 x 34,7 cm, sign. PD M. Kazdová, autorský tisk, studium na přípravce AVU, žákyně J. Kulce na Ukrajinské akademii výtvarných umění, prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Milada Kazdová
(1911-2001)
Kytice
Položka č.: 258201Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:01
litografie, 46 x 35 cm, sign. PD M. Kazdová, studium na přípravce AVU, žákyně J. Kulce na Ukrajinské akademii výtvarných umění, prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alena Laufrová
(1952)
Dívka II.
Položka č.: 202683Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:02
lept, suchá jehla, 40 x 30 cm, sign. PD Alena Laufrová, 45/50, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Z. Sklenáře, E. Weidlicha a J. Anderleho na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alena Laufrová
(1952)
Motiv z Karlova mostu
Položka č.: 270595Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:03
lept, suchá jehla, 38,8 x 39,5 cm, sign. PD Alena Laufrová, 32/80, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Z. Sklenáře, E. Weidlicha a J. Anderleho na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alena Laufrová
(1952)
Z Belvederu
Položka č.: 270594Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:04
lept, suchá jehla, 1994, 39 x 39,3 cm, sign. PD Alena Laufrová 94, 15/80, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Z. Sklenáře, E. Weidlicha a J. Anderleho na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alena Laufrová
(1952)
Okna
Položka č.: 270593Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:05
lept, 16,8 x 10,8 cm, sign. PD Alena Laufrová, 80/100, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Z. Sklenáře, E. Weidlicha a J. Anderleho na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohumila Letochová
Zatmění slunce
Položka č.: 257056Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:06
litografie, 2000, 59,5 x 43,5 cm, sign. PD Bohumila Letochová 2000, 29/30, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Roy Lichtenstein (d´Apres)
Lincoln Center
Položka č.: 281822Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:07
tisk, 41,7 x 26,5 cm, značeno PD Roy Lichtenstein, 69/150, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Lokvenc
(1930)
Milenci
Položka č.: 268336Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:08
litografie, 34 x 21 cm, sign. PN Lokvenc 77, pasparta, č. 58/170, Antikvariát Dlážděná, žák V. Sychry a V. Nechleby na AVU v Praze
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Major
(1943)
Hommage á V + W
Položka č.: 281806Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:09
lept, 2002, 14,7 x 10,5 cm, sign. PD P. Major 2002, rám, č. 98/200, nahoře značeno slepotiskovým razítkem Hommage á V + W a dole Amicus, nově adjustováno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Mašek
(1893-1973)
Nábřeží bukinistů v Paříži
Položka č.: 281813Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:10
litografie, 1927, 26,8 x 37,5 cm, sign. PD Mašek V., rám, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, studium na UMPRUM a AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan B. Melichar
(1908-1994)
U rybníka
Položka č.: 269990Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:11
litografie, 27 x 49 cm, sign. PD Jan. B. Melichar, rám, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák V. Beneše, W. Nowaka
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Hroznýš (Žan-še)
Položka č.: 217766Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:12
monotyp, ruční papír, 19,5 x 31 cm, otisk basreliéfu bronzové dynastické urny, Hue (Vietnam, chrám The Mieu)
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Jelen (Šan-ma)
Položka č.: 217765Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:13
monotyp, ruční papír, 19,5 x 32 cm, otisk basreliéfu bronzové dynastické urny, Hue (Vietnam, chrám The Mieu)
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karol Ondreička
(1944-2003)
Hlášení El Grecovi (Pocta Nikosovi Kazantzakisovi)
Položka č.: 280037Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:14
kombinovaná grafická technika, papír, 1982, 33 x 23,5 cm, sign. PD K. Ondreička 82, rám, dole popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák A. Brunovského na VŠVU v Bratislavě
Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
K. Paták
Smrk
Položka č.: 280969Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:15
litografie, 1953, 21 x 16 cm, sign. PD Paták K., pasparta, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Peca
(1952)
Fontána
Položka č.: 281817Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:16
litografie, 2000, 38,5 x 57 cm, sign. DU Jiří Peca 2000, rám, č. 42/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Jiroudka na AVU v Praze
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Viktor Polášek
(1911-1989)
Učitel národů
Položka č.: 250678Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:17
litografie, 35,8 x 26,8 cm, sign. PD V. Polášek, v pravém horním rohu mimo tisk mírně zažloutlý a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. P. Dillingera na ŠUŘ v Brně a prof. J. Obrovského, T. F. Šimona a F. Thieleho na AVU v Praze, člen JUV a SČUG Hollar
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dana Puchnarová
(1938)
R. Tagore - Gitandjali II.
Položka č.: 264013Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:18
litografie, 1986, 43 x 28 cm, sign. PD Puchnarová 86, rám, č. 50/200, Výtvarný doprovod k básním Rabíndranátha Thákura. Úvodní slovo autorky Dany Puchnarové: Chtěla bych představit veřejnosti zcela neznámý cyklus barevných grafických listů, obrazů a akvarelů, který jsem vytvářela za těžkých dob v 8…
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ctirad Stehlík
(1938-2003)
Dívčí akt
Položka č.: 281805Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:20
litografie, 19 x 13,5 cm, sign. PD C. Stehlík, rám, autorský tisk, nově adjustováno, Antikvariát Dlážděná, studium u prof. B. Dobiáše st. na SUPŠ keramické v Bechyni, žák prof. K. Součka a L. Čepeláka na AVU
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petra Straková
Figurky
Položka č.: 257057Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:21
litografie, 2000, 65 x 49,5 cm, sign. PD Straková Petra 2000, autorský tisk, při levém horním okraji mimo tisk natržený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Škoda
(1925)
Děvčátko s košíkem
Položka č.: 251003Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:22
suchá jehla, 1954, 15,5 x 24,5 cm, sign. LD F. Škoda 1954, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Sokola na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Tichý
(1962)
Brána
Položka č.: 247490Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:23
litografie, 2008, 32,5 x 48,5 cm, sign. PD Jan Tichý 2008, 28/40, žák prof. F. Jiroudka a doc. J. Karmazína na AVU v Praze, poté studium na Královské akademii v Antverpách, člen sdružení Mikrosvěty
Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Tichý
(1962)
Kmen
Položka č.: 247489Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:24
litografie, 2008, 43 x 33 cm, sign. PD J. Tichý 2008, 11079, žák prof. F. Jiroudka a doc. J. Karmazína na AVU v Praze, poté studium na Královské akademii v Antverpách, člen sdružení Mikrosvěty
Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Tichý
(1962)
Ladění
Položka č.: 247488Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:25
litografie, 2004, 37,5 x 48 cm, sign. PD Jan Tichý 2004, 11202, žák prof. F. Jiroudka a doc. J. Karmazína na AVU v Praze, poté studium na Královské akademii v Antverpách, člen sdružení Mikrosvěty
Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Tichý
(1962)
Pastička
Položka č.: 247487Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:26
litografie, 2000, 48,5 x 37,5 cm, sign. PD Jan Tichý 2000, 11263, žák prof. F. Jiroudka a doc. J. Karmazína na AVU v Praze, poté studium na Královské akademii v Antverpách, člen sdružení Mikrosvěty
Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Tichý
(1962)
Kompozice
Položka č.: 246654Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:27
akryl, papír, 1990, 90 x 66 cm, sign. PD J. Tichý 90, žák prof. F. Jiroudka a doc. J. Karmazína na AVU v Praze, poté studium na Královské akademii v Antverpách, člen sdružení Mikrosvěty
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Tichý
(1962)
Bez názvu
Položka č.: 189232Vyvolávací cena: 4.200 CZK (175 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:28
akryl, papír, 2006, 66,3 x 90,5 cm, sign. PD J. Tichý 2006, při pravém okraji mírně pokrčený a natržený papír, žák prof. F. Jiroudka a doc. J. Karmazína na AVU v Praze, poté studium na Královské akademii v Antverpách, člen sdružení Mikrosvěty
Aktuální cena: 4.200 CZK (175 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO