Internetová aukce

V případě zájmu o prohlídku děl z internetové aukce nás prosím kontaktujte na tel.: 224 930 340.

SEZNAM AUTORŮ

  • Jiří Vach

    Zlatá ulička

    Položka č.: 227772

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 02. 07. 2020 14:00

    suchá jehla, 21,2 x 15 cm, sign. PD J. Vach, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Jaromír Stretti - Zamponi

    (1882-1959)

    Podběl

    Položka č.: 227925

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (41 €)

    Plánované ukončení: 02. 07. 2020 14:01

    akvatinta, 8,1 x 10,3 cm, sign. PD Jar. Stretti - Zamponi, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.100 CZK (41 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaromír Stretti - Zamponi

    (1882-1959)

    Pohled na sv. Vít a Daliborku

    Položka č.: 227926

    Vyvolávací cena: 900 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 02. 07. 2020 14:02

    lept, 15,6 x 11,5 cm, sign. PD Jar. Stretti - Zamponi, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 900 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaromír Stretti - Zamponi

    (1882-1959)

    Trosky

    Položka č.: 227927

    Vyvolávací cena: 900 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 02. 07. 2020 14:03

    lept, 11,5 x 13,5 cm, sign. PD Jar. Stretti - Zamponi, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 900 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohumír Jurek

    (1914-1983)

    Hrad Kost

    Položka č.: 227931

    Vyvolávací cena: 900 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 02. 07. 2020 14:04

    dřevoryt, 1940, 26,2 x 24,3 cm, sign. PD B. Jurek 40, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 900 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Kytice

    Položka č.: 227942

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (49 €)

    Plánované ukončení: 02. 07. 2020 14:05

    dřevoryt, 29,8 x 23,8 cm, sign. PD FKobliha, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.300 CZK (49 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Mašek

    (1893-1973)

    Bukinisté

    Položka č.: 227943

    Vyvolávací cena: 700 CZK (26 €)

    Plánované ukončení: 02. 07. 2020 14:06

    litografie, 27 x 37,5 cm, sign. PD Mašek V., Antikvariát Ostrovní, studium na UMPRUM a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 700 CZK (26 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Mašek

    (1893-1973)

    Hradčany

    Položka č.: 227945

    Vyvolávací cena: 800 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 02. 07. 2020 14:07

    litografie, 27,5 x 37 cm, sign. PD Mašek V., Antikvariát Ostrovní, studium na UMPRUM a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Evžen Trunečka Prostějovský

    (1907-?)

    Hrad Sukoslav u Kostomlat

    Položka č.: 227946

    Vyvolávací cena: 800 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 02. 07. 2020 14:08

    tempera, papír, 1953, 24,5 x 33 cm, sign. PD Trunečka - Prostějovský 53, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 800 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Pohled na kostel

    Položka č.: 227948

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 02. 07. 2020 14:09

    akvarel, tužka, papír, 2003, 28 x 38,5 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Hála

    (1895-1952)

    Dřevoryty

    Položka č.: 228643

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 02. 07. 2020 14:10

    18x dřevoryt, vše signováno, vydal Bohuslav Durych, Přerov 1929, volné listy v papírových deskách, desky poškozené, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.500 CZK (56 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Pět leptů

    Položka č.: 228644

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (93 €)

    Plánované ukončení: 02. 07. 2020 14:11

    5x lept, vše signováno, vydal Arthur Novák, Praha 1918, Ex. 32/65, volné listy v kartonových deskách, desky lehce poškozené, Antikvariát Ostrovní, studium na UPŠ v Praze, žák prof. A. Janka na Akademii v Mnichově a prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.500 CZK (93 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Různí autoři

    Česká původní grafika II.

    Položka č.: 228647

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 02. 07. 2020 14:12

    10x grafika, autoři: P. Dillinger - lept, A. Moravec - suchá jehla, V. Mašek - rytina, K. Svolinský - dřevoryt, V. Sychra - dřevoryt, P. Dillinger - linoryt, K. Šěch - dřevoryt, 2x K. Vik - dřevoryt, K. Štěch - lept CHYBÍ, vše signováno, volné listy v kartonových deskách, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.400 CZK (52 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Různí autoři

    Česká původní grafika I.

    Položka č.: 228648

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 02. 07. 2020 14:13

    10x grafika, autoři: V. Mašek - litografie, A. Moravec - dřevoryt, V. Sychra - lept, K. Svolinský - dřevoryt, P. Dillinger - lept, K. Vik - dřevoryt, V. Fiala - rytina, K. Štěch - dřevořez, O. Kerhart - litografie, K. Štika - litografie, vše signováno, volné listy v kartonových deskách, Antikvariát …

    Aktuální cena: 1.700 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Müller

    (1899-1977)

    V uličce

    Položka č.: 228655

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 02. 07. 2020 14:14

    litografie, 23 x 14,2 cm, sign. DU Karel Müller, pasparta, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Monogramista PR

    Kostel

    Položka č.: 228656

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 02. 07. 2020 14:15

    akvatinta, 1993, 19,3 x 12 cm, monogr. PD P.R., rám, autorský tisk, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Hrad Kámen u Tábora

    Položka č.: 228661

    Vyvolávací cena: 600 CZK (23 €)

    Plánované ukončení: 02. 07. 2020 14:16

    olej, karton, 40 x 29 cm, monogr. PD Ř, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • J. Lampel

    Říčka

    Položka č.: 228664

    Vyvolávací cena: 800 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 02. 07. 2020 14:17

    olej, plátno, 49 x 40,5 cm, sign. PD J. Lampel, rám, oříznuté plátno, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 800 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Vesnička

    Položka č.: 228666

    Vyvolávací cena: 750 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 02. 07. 2020 14:18

    olej, lepenka, 23 x 30 cm, rám, při okraji lehce poškozeno, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 750 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Majer

    (1926-1984)

    Čertovka

    Položka č.: 228668

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 02. 07. 2020 14:19

    lept, akvatinta, 11,8 x 9,2 cm, monogr. PD JM, rám, zažloutlý papír, na papíře skvny, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 228671

    Vyvolávací cena: 650 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 02. 07. 2020 14:20

    pastel, papír, 29 x 43 cm, sign. PD nečitelně, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 650 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Reinerová

    (1946)

    Cesta v Chlumu

    Položka č.: 228677

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 02. 07. 2020 14:21

    litografie, 9 x 12 cm, sign. DU Jana Reinerová, pasparta, č. 44/69, vzadu štítek s popisem, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Růže

    Položka č.: 228680

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 02. 07. 2020 14:22

    olej, plátno, karton, 1985, 29 x 20 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • J. Pešek

    Kytice

    Položka č.: 228684

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 02. 07. 2020 14:23

    litografie, 38,7 x 26,7 cm, sign. PD J. Pešek, rám, autorský tisk, lehce zažloutlý papír, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Štika

    (1898-1975)

    Bratřejovský rybník Velát

    Položka č.: 229011

    Vyvolávací cena: 350 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 02. 07. 2020 14:24

    akvarel, papír, 1952, 35 x 50 cm, sign. LD K. Štika 52, vzadu popsáno, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, studium profesury kreslení, modelování a geometrie na FF UK, člen a předseda SČUG Hollar, člen UB

    Aktuální cena: 350 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu

    Odhadní cena: k CZK

  • Mencl

    Na samotě u lese

    Položka č.: 229024

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 02. 07. 2020 14:25

    olej, sololit, 45 x 84 cm, sign. PD Mencl, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu

  • Arthur Graff

    (1906-1971)

    Kytice

    Položka č.: 229135

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (86 €)

    Plánované ukončení: 02. 07. 2020 14:26

    olej, plátno, 47 x 56 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.300 CZK (86 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaromír Stretti - Zamponi

    (1882-1959)

    Portál Corte Nuova

    Položka č.: 230091

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (149 €)

    Plánované ukončení: 02. 07. 2020 14:27

    akvatinta, 34 x 28 cm, sign. PD Jar. Stretti - Zamponi, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 4.000 CZK (149 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Mario Stretti

    (1910-1960)

    Na jevišti

    Položka č.: 230226

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 02. 07. 2020 14:28

    lept, 24,8 x 31,2 cm, sign. PD Mario Stretti, zažloutlý, zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Nechleby a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.000 CZK (75 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Nejedlý

    (1873-1927)

    Portréty dětí

    Položka č.: 230237

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (119 €)

    Plánované ukončení: 02. 07. 2020 14:29

    pastel, papír, 36,5 x 23 cm, sign. PD Nejedlý K., rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Mařáka a F. Sequense na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 3.200 CZK (119 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook