Internetová aukce

V případě zájmu o prohlídku děl z internetové aukce nás prosím kontaktujte na tel.: 224 930 340.

SEZNAM AUTORŮ

  • Nový

    Horská krajina

    Položka č.: 211311

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 20. 10. 2020 14:00

    olej, sololit, 1982, 36 x 50 cm, sign. LD Nový 82, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Gustav Maran

    (1886-1983)

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 213148

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 20. 10. 2020 14:01

    lept, 12,8 x 17,5 cm, sign. PD Maran, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • J. Duben

    Kompozice

    Položka č.: 213152

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 20. 10. 2020 14:02

    lept, 1967, 26,5 x 36,5 cm, sign. PD J. Duben 67, pasparta, č. 1/10, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • J. Zeman

    Kašparova chalupa ve Zděchově (Valašsko)

    Položka č.: 213632

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 20. 10. 2020 14:03

    olej, karton, 50 x 64 cm, rám, vzadu popsáno, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Arcybušev

    Kopule Chrámu Vasila Blaženého

    Položka č.: 213676

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 20. 10. 2020 14:04

    dřevoryt, 42 x 30 cm, sign. PD Arcybušev, rám, č. 1/20, na rámu drobná poškození, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Kameny

    Položka č.: 214021

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 20. 10. 2020 14:05

    olej, plátno, 64 x 94 cm, rám, malba místy poškozena, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Pohled na Vysoké Tatry

    Položka č.: 214022

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 20. 10. 2020 14:06

    olej, plátno, 74 x 62 cm, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Strom v krajině

    Položka č.: 214024

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 20. 10. 2020 14:07

    olej, plátno, karton, 42 x 52,5 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Postava v krajině

    Položka č.: 214101

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 20. 10. 2020 14:08

    olej, karton, 23 x 34 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: ID6**6 Historie příhozu

  • Jan Holeček

    Pohled na Karlův most

    Položka č.: 214103

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 20. 10. 2020 14:09

    akvarel, papír, 49 x 65 cm, sign. PD Jan Holeček, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Malostranské střechy

    Položka č.: 214661

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 20. 10. 2020 14:10

    olej, plátno, 65 x 80 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Bohumil Pospíšil

    (1898-?)

    Na mrtvém rameni Labe

    Položka č.: 214668

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    Plánované ukončení: 20. 10. 2020 14:11

    olej, překližka, 50 x 70 cm, sign. LD J.B. Pospíšil, rám, vzadu štítek s popisem, na rámu drobná poškození, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohunka Waageová

    (1948)

    Cyklus Touha, proměna

    Položka č.: 214796

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 20. 10. 2020 14:12

    lept, 1988, 25,5 x 19 cm, sign. DU B. Waageová 1988, rám, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. J. Kaisera a Mahelky, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miroslav J. Černý

    (1935-2007)

    Starý strom

    Položka č.: 215249

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 20. 10. 2020 14:13

    suchá jehla, 1983, 33,4 x 24,8 cm, sign. PD M. J. Černý 83, pasparta, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Beneš

    (1932)

    Pražský hrad

    Položka č.: 217494

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 20. 10. 2020 14:14

    litografie, 1978, 22,5 x 18,5 cm, sign. PD KBeneš 78, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Úplněk nad Nerudovkou

    Položka č.: 217497

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 20. 10. 2020 14:15

    lept, 16 x 13 cm, sign. PD nečitelně, č. 34/200, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Ulrich

    Chrám sv. Víta

    Položka č.: 217498

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 20. 10. 2020 14:16

    litografie, 1946, 16 x 16 cm, sign. LD A. Ulrich 46, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Majer

    (1882-1963)

    Pražský hrad

    Položka č.: 217499

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 20. 10. 2020 14:17

    suchá jehla, 19,5 x 15 cm, sign. PD A. Majer, PD značeno v desce A.M, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise, V. Brožíka a H. Schwaigera, zakládající člen spolku Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Filipi?

    Brána u Strahovského kláštera

    Položka č.: 217501

    Vyvolávací cena: 550 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 20. 10. 2020 14:18

    lept, 23,8 x 14,7 cm, sign. PD Jan Filipi?, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Dana Hlobilová

    (1928)

    Pražské věže

    Položka č.: 217502

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 20. 10. 2020 14:19

    litografie, 18,5 x 9 cm, sign. PD Dana Hlobilová, č. 18/200, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Cyril Bouda

    (1901-1984)

    Na Karlově mostě

    Položka č.: 217504

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 20. 10. 2020 14:20

    litografie, 1961, 28,5 x 20,2 cm, sign. PD C Bouda, DU značeno na kameni CB 1961, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Grosman

    Krásy staré Prahy

    Položka č.: 217506

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 20. 10. 2020 14:21

    5x dřevoryt, 1920, sign. PD L. Grosman 20, č. 27/150, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    U Vltavy

    Položka č.: 217511

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 20. 10. 2020 14:22

    litografie, 1979, 13,7 x 20,5 cm, sign. PD Emil Kotrba 1979, č. 82/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Břetislav Slováček

    (1947)

    Zlichovský lihovar

    Položka č.: 218111

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 20. 10. 2020 14:23

    dřevoryt, 1979, 26,5 x 15 cm, sign. PD B. Slováček 79, pasparta, č. 45/80, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Bauch

    (1898-1995)

    Portrét dívky

    Položka č.: 219629

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 20. 10. 2020 14:24

    litografie, 1958, 17 x 13 cm, sign. PD Jan Bauch 58, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a V. H. Brunnera na UMPRUM v Praze, prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy a SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Šlitr

    (1924-1969)

    Portréty dívek

    Položka č.: 219783

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 20. 10. 2020 14:25

    fix, papír, 7,8 x 15,5 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

    Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu

  • Ingrid Glaserová

    (1955)

    Antická báje

    Položka č.: 219815

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (92 €)

    Plánované ukončení: 20. 10. 2020 14:26

    lept, 1988, 64,3 x 49 cm, sign. PD Glaserová 88, rám, č. 8/60, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Jágra na VŠUP v Praze, studium na Rietveld Academy v Amsterodamu

    Aktuální cena: 2.300 CZK (92 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pravoslav Kotík

    (1889-1970)

    Zamyšlený mládenec

    Položka č.: 219841

    Vyvolávací cena: 960 CZK (39 €)

    Plánované ukončení: 20. 10. 2020 14:27

    lept, 1925, 9,1 x 12,5 cm, sign. PD Pravoslav Kotík 1925, č. 7/30, PD značeno v desce A. Kotík, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, K. V. Maška a J. Schikanedera na UMPRUM v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy a Sociální skupiny Ho-Ho-Ko-Ko

    Aktuální cena: 960 CZK (39 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pravoslav Kotík

    (1889-1970)

    U klavíru

    Položka č.: 219843

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 20. 10. 2020 14:28

    dřevoryt, 1915, 19,9 x 15,1 cm, sign. PD Pravoslav Kotík 1915, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, K. V. Maška a J. Schikanedera na UMPRUM v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy a Sociální skupiny Ho-Ho-Ko-Ko

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Hudeček

    (1909-1990)

    Horník

    Položka č.: 220182

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 20. 10. 2020 14:29

    dřevoryt, 1949, 13,9 x 8,8 cm, sign. PD F. Hudeček 49, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kysely na UMPRUM v Praze, člen Umělecké besedy, Skupiny 42, člen SČUG Hollar, Radar a Index

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook