Žena v kroji

    Položka č.: 208764

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2024 18:02

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

    Náměstí

    Položka č.: 208864

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2024 18:04

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • St. Sedlář

    Borovice

    Položka č.: 213604

    Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2024 18:06

    olej, plátno, 43 x 55 cm, sign. PD St. Sedlář, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)

  • Jan Konůpek

    Ex libris Jarmila Kabešová

    Položka č.: 217708

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2024 18:08

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Studie stromů - Lopud u Dubrovníku

    Položka č.: 219349

    Vyvolávací cena: 220 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2024 18:10

    tužka, papír, 46 x 57 cm, sign. PD L. Stejskal, papír při spodním okraji cca 2 cm natržen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 220 CZK (10 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Kovárna ve Strážkovicích

    Položka č.: 219353

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2024 18:12

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Anna Nečasová

    Položka č.: 220932

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2024 18:14

    akvarel, kombinovaná technika, papír, 11,5 x 14,7 cm, sign. vzadu Nečasová, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Sintra v Portugalsku

    Položka č.: 222230

    Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2024 18:16

    olej, sololit, 14 x 17,8 cm, sign. PD Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)

  • Cyril Bouda

    Zátiší s bonbony

    Položka č.: 226142

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2024 18:18

    mědirytina, 13 x 12 cm, PD značeno v desce CB, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Náměstí v Uherském Hradišti

    Položka č.: 231326

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2024 18:20

    dřevoryt, 6,3 x 10,3 cm, zadní strana potištěna jako pohlednice, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Dr. Karel Procházka

    Položka č.: 234859

    Vyvolávací cena: 560 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2024 18:22

    Aktuální cena: 560 CZK (24 €)

    Váza s kruhy

    Položka č.: 238966

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2024 18:24

    hlína, v. 61,5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Jaroslav Koliha

    (1924-2014)

    Dáma v saku

    Položka č.: 238970

    Plánované ukončení: 05. 03. 2024 18:26

    tužka, pastel, papír, 1962, 40 x 25 cm, PD monogr. RK, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK v Praze, člen Tvůrčí skupiny Etapa, SČVU a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    (1893-1973)

    Portrét holčičky

    Položka č.: 239057

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2024 18:28

    uhel, suchý pastel, papír, 24,5 x 21,4 cm, portrét z obou stran papíru, na papíru šmouhy od uhlu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • A. Václav Mašek

    Had

    Položka č.: 239059

    Plánované ukončení: 05. 03. 2024 18:30

    lavírovaná tuš, papír, 17,5 x 15 cm, lehce zažloutlý papír, z druhé strany papír popsan, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Václav Fiala

    (1891-1968)

    Sestřičky

    Položka č.: 239734

    Plánované ukončení: 05. 03. 2024 18:32

    Aktuální cena: 220 CZK (10 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Praga Caput Regni (kovolut 9 ocelorytin)

    Položka č.: 240714

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2024 18:34

    9 x ocelorytina, 9 x (17 x 8,5) cm, V původním obalu, lehce pokrčený obal, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • A. Václav Mašek

    Když mládí odchází

    Položka č.: 240735

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2024 18:36

    tuš, akvarel, papír, 31,4 x 15 cm, lehce zašlý papír, PD a LH tmavé stopy na papíru, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Ladislav Paulus

    Červánková krajina

    Položka č.: 240758

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2024 18:38

    olej, sololit, 1995, 19,4 x 28,2 cm, sign. LD Paulus 95, rám, na rámu oděrka, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • A. Václav Mašek

    Diskuze

    Položka č.: 240982

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2024 18:40

    tuš, papír, 20 x 27,2 cm, zašlý papír, místy ušpiněn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • A. Václav Mašek

    Položka č.: 240983

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2024 18:42

    akvarel, papír, 24,5 x 17 cm, lehce zažloutlý papír, Pravý horní roh papíru přeložen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Na dvoře

    Položka č.: 242423

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2024 18:44

    dřevoryt, 5,5 x 10 cm, lehce zažloutlý papír, na papíru mimo tisk 4 dírky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

    Jezdec

    Položka č.: 242479

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2024 18:46

    litografie, 13,2 x 12 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Las Palmas

    Položka č.: 243706

    Plánované ukončení: 05. 03. 2024 18:48

    olej, plátno, 10,1 x 15 cm, sign. PD J. Dlabal, LD Los Palmas, na pravém okraji malba lehce odřená, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Zasněžené hory

    Položka č.: 245385

    Plánované ukončení: 05. 03. 2024 18:50

    olej, plátno, 13,6 x 19,3 cm, sign. LD J. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Položka č.: 249471

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2024 18:52

    lept, 14,5 x 8,5 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Jaroslav Kysela

    (1913-2004)

    Před bouřkou

    Položka č.: 250862

    Plánované ukončení: 05. 03. 2024 18:54

    bromostříbrná fotografie, 18 x 18 (33 x 28,2) cm, pozdější zvětšenina, vzadu popsáno, antiqari.at Radhošťská, žák Josefa Sudka na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, člen ČKFA

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Jiří Krištof

    Portrét ženy

    Položka č.: 250883

    Plánované ukončení: 05. 03. 2024 18:56

    fotografie, 28 x 17,9 cm, sign. PD Krištof Jiří, nalepeno na papíru, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Tvář

    Položka č.: 251416

    Plánované ukončení: 05. 03. 2024 18:58

    kolorovaný linoryt, 9,2 x 7,3 cm, sign. DU Jiřincová, drobná zažloutlá skvrnka PD, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)

  • Emilie Tomanová

    (1933-1994)

    Spící

    Položka č.: 251418

    Plánované ukončení: 05. 03. 2024 19:00

    litografie, 14,5 x 21,3 cm, sign. DU E. Tomanová, ohnutý pravý spodní roh papíru mimo tisk, antiqari.at Radhošťská, studium u P. Dillingera a Z. Balaše na Státní grafické škole v Praze a grafické speciálky u prof. V. Pukla na AVU, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)