• Markéta Prachatická

    V pohybu

    Položka č.: 241672

    Vyvolávací cena: 800 CZK (29 €)

    Plánované ukončení: 26. 05. 2020 19:02

    kolorovaná perokresba, papír, 25,5 x 19,5 cm, sign. DU Markéta Prachatická, antiqari.at Radhošťská, Markéta Prachatická, nar. 1953, 1984 Velká cena na knižním veletrhu za ilustraci ke knize Alenka v říši divů, 1990 Camberwell College of Art London (2 semestry), 1991 – 1993 působila jako asistentka g…

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)

  • Bohumil Voříšek

    (1924-1968)

    Lodě

    Položka č.: 241810

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (43 €)

    Plánované ukončení: 26. 05. 2020 19:04

    tempera, akvarel, papír, 1955, 20,5 x 28,5 cm, sign. LD B. Voříšek 55, rám, na rámu nepatrné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (43 €)

  • Alois Moravec

    Práce na poli

    Položka č.: 241812

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (54 €)

    Plánované ukončení: 26. 05. 2020 19:06

    Aktuální cena: 1.500 CZK (54 €)

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Položka č.: 241928

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 26. 05. 2020 19:08

    Aktuální cena: 3.500 CZK (125 €)

  • Adolf Zdrasil

    (1868-1942)

    Malé jezero

    Položka č.: 242380

    Plánované ukončení: 26. 05. 2020 19:10

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)

  • Václav Souček

    (1887-1941)

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 242483

    Vyvolávací cena: 450 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 26. 05. 2020 19:12

    barevný lept, akvatinta, 20,7 x 25,2 cm, sign. PD Souček, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 450 CZK (17 €)

  • Václav Souček

    (1887-1941)

    Na Kampě

    Položka č.: 242484

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 26. 05. 2020 19:14

    barevná akvatina, 24,5 x 19,6 cm, sign. PD Souček, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Jaroslav Cheben

    Rostlina (PF 1985)

    Položka č.: 242684

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 26. 05. 2020 19:16

    dřevoryt, 1984, 17 x 7 cm, sign. PD J. Cheben 84, č. 76/200, papír přeložen na tři části - mimo tisk, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Ondřej Michálek

    Půlnoční náměstí (PF 1971)

    Položka č.: 242685

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 26. 05. 2020 19:18

    litografie, 1970, 20,5 x 20,2 cm, přání k novému roku, PD báseň od Františka Kožíka ve francouzštině , uprostřed přeloženo, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Zykmundy a E. Ovčáčka, člen UVU a Spolku olomouckých výtvarníků

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Ondřej Michálek

    Mezi domy (PF 1969)

    Položka č.: 242692

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 26. 05. 2020 19:20

    dřevoryt, 1968, 20,5 x 10,3 cm, přání k novému roku 1969, na pravé straně báseň od Františka Kožíka, papír upostřed přeložen - mimo tisk, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Zykmundy a E. Ovčáčka, člen UVU a Spolku olomouckých výtvarníků

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Ondřej Michálek

    Most (PF 1973)

    Položka č.: 242693

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 26. 05. 2020 19:22

    litografie, 1972, 20,5 x 20 cm, přání k novému roku 1973, PD báseň od Františka Kožíka, papír uprostřed přeložen , antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Zykmundy a E. Ovčáčka, člen UVU a Spolku olomouckých výtvarníků

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Alois Moravec

    Ženy na poli

    Položka č.: 242694

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 26. 05. 2020 19:24

    akvarel, tuš, papír, 1968, 17 x 24,5 cm, sign. PD Moravec, LD značeno p.f. 1968, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočesk…

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Mateřství (PF 1968 PhDr. Miloslav Bělohlávek s rodinou)

    Položka č.: 242789

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 26. 05. 2020 19:26

    litografie, 1967, 13,7 x 19 cm, sign. PD Emil Kotrba 1967, č. 155/200, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Pařík

    PF 1973

    Položka č.: 242792

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 26. 05. 2020 19:28

    fix, papír, 1973, 9 x 10,5 cm, sign. PD Jiří PAřík, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Spytimír Buršík

    (1924)

    MUDr. Jiří Švejnoha (P. F. 200)

    Položka č.: 242870

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 26. 05. 2020 19:32

    litografie, 1999, 18,5 x 19 cm, sign. DU S Bursík 99, č. 82/100, papír v půlce přeložen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Pavel Rak

    (1939)

    Viagráá (P. F. 99)

    Položka č.: 242872

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 26. 05. 2020 19:34

    tisk, 1998, 8,7 x 19,5 cm, sign. PU t... Rak, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Vladimír Ditmar

    Rybka v šampanském (P. F. 1967)

    Položka č.: 242873

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 26. 05. 2020 19:36

    serigrafie, 1966, 19,5 x 15,5 cm, uprostřed papír přeložen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Pavel Rak

    (1991)

    Oslíčku otřes se! (P. F. 1998)

    Položka č.: 242874

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 26. 05. 2020 19:38

    tisk, 1997, 19,7 x 8,7 cm, sign. DU V... Rak, vytištěno na průhledném papíru, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Emma Srncová

    Na svatební cestě (P. F. 1987)

    Položka č.: 242875

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 26. 05. 2020 19:40

    tisk, 1986, 13,9 x 9,6 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (13 €)

  • Věra Martinková

    Křídla (P. F. 89)

    Položka č.: 242876

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 26. 05. 2020 19:42

    serigrafie, 1988, 5,4 x 6,5 cm, sign. PL Marrtinková 88, č. 57/100, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jiřina Wilma Palková

    Přírustek (P. F. 1983)

    Položka č.: 242877

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 26. 05. 2020 19:44

    dřevoryt, 1982, 7,1 x 5,6 cm, antiqari.at Radhošťská, členka Asociace užité grafiky

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Věra Martinková

    V kruhu motýlů (P. F. 1991)

    Položka č.: 242878

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 26. 05. 2020 19:46

    serigrafie, 1990, 7,8 x 5,7 cm, sign. DU Věra Martinková 19, 12, 1990, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Roman Jurkas

    Nechtěla mi říct své jméno... (P. F. 1996)

    Položka č.: 242879

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 26. 05. 2020 19:48

    serigrafie, 1995, 13,3 x 10,5 cm, sign. DU Roman Jurkas, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Zvěstování (P. F. 1999)

    Položka č.: 242880

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 26. 05. 2020 19:50

    serigrafie, 1998, 12,5 x 9,1 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Teší mě! (P. F. 1990)

    Položka č.: 242881

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 26. 05. 2020 19:52

    litografie, 1989, 4 x 10,6 cm, sign. PD Ji Wika, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Spytimír Bursík

    (1924)

    MUDr. Jiří Švejnoha (P. F. 92)

    Položka č.: 242882

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 26. 05. 2020 19:54

    litografie, 1991, 12,2 x 18,6 cm, sign. PD Spytimír Bursík, papír uprostřed přeložen, antiqari.at Radhošťská, pražský grafik, průmyslový výtvarník a ilustrátor

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Spytimír Bursík

    (1924)

    MUDr. Jiří Švejnoha (P. F. 90)

    Položka č.: 242883

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 26. 05. 2020 19:56

    kolorovaná litografie, 1989, 12 x 10 cm, sign. DU S. Bursík, č. 43/125, antiqari.at Radhošťská, pražský grafik, průmyslový výtvarník a ilustrátor

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

  • Spytimír Bursík

    (1924)

    V Betlémě

    Položka č.: 242884

    Plánované ukončení: 26. 05. 2020 19:58

    litografie, 1993, 12 x 8,3 cm, sign. DU Spytimír Bursík, č. 71/100, papír uprostřed přeložen, antiqari.at Radhošťská, pražský grafik, průmyslový výtvarník a ilustrátor

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Spytimír Bursík

    (1924)

    MUDr. Jiří Švejnoha (P. F. 99)

    Položka č.: 242885

    Plánované ukončení: 26. 05. 2020 20:00

    litografie, 1998, 14,8 x 20,5 cm, sign. DU S. Bursík, č. 84/100, papír uprostřed přeložen, antiqari.at Radhošťská, pražský grafik, průmyslový výtvarník a ilustrátor

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Od červené ke žluté (PF 88)

    Položka č.: 242886

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 26. 05. 2020 20:02

    dřevoryt, 1987, 10,3 x 6 cm, papír uprostřed přeložen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)