Internetová aukce

V případě zájmu o prohlídku děl z internetové aukce nás prosím kontaktujte na tel.: 224 930 340.

SEZNAM AUTORŮ

  • František Xaver Krejčí

    (1896-1957)

    Les

    Položka č.: 281846

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:21

    olej, plátno, 1949, 37,5 x 46 cm, sign. PD F. Krejčí 49, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Laube

    (1888-?)

    Osvětlená krajina

    Položka č.: 279828

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:22

    pastel, papír, 1959, 31 x 22 cm, sign. LD Laube 59, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • O. Linhart

    Krajina

    Položka č.: 281841

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:23

    olej, plátno, 60 x 80 cm, sign. PD O. Linhart, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Minařík?

    Chalupa u potoka

    Položka č.: 281801

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:24

    olej, karton, 40 x 49 cm, sign. PD Minařík, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • G. Möser

    Kostel nad řekou

    Položka č.: 281845

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:25

    olej, karton, 1942, 34 x 47 cm, sign. PD G. Möser 42, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Pasáček

    Položka č.: 280079

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:26

    olej, plátno, 44 x 59 cm, sign. LD, rám, zašpiněná malba, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Lesní cesta

    Položka č.: 281840

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:27

    olej, karton, 49 x 35 cm, sign. LD Frajan?, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Stavení u lesa

    Položka č.: 281800

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:28

    tempera, sololit, 32 x 43 cm, sign. PD nečitelně, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Pohled na vesnici

    Položka č.: 278933

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:29

    tempera, papír, 24 x 32,7 cm, sign. PD nečitelně, na zadní straně štítek Záruční list, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Krajina

    Položka č.: 281788

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:30

    olej, karton, 20 x 28 cm, sign. PD Kozák?, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Na kraji lesa

    Položka č.: 281837

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:31

    olej, karton, 49 x 76,5 cm, sign. LD nečitelně, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Luční krajina

    Položka č.: 281831

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:32

    tempera, karton, 20,5 x 26 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Přehrada

    Položka č.: 281828

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:33

    olej, plátno, 48 x 48 cm, sign. PD, rám, uvolněný rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Potok

    Položka č.: 281829

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:34

    olej, plátno, 53 x 59 cm, sign. PD GŽ, rám , Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Lesní krajina

    Položka č.: 281827

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:35

    akvarel, papír, 29,8 x 22 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Luh

    Položka č.: 281844

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:36

    akvarel, tuš, karton, 34 x 49 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Břízy

    Položka č.: 281843

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:37

    olej, sololit, 27,5 x 33,5 cm, sign. PD, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    V rákosí

    Položka č.: 281809

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:38

    olej, plátno, 1984, 50 x 61 cm, sign. DU TRK 84, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Krajina

    Položka č.: 281786

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:39

    olej, karton, 13 x 17 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Krajina s řekou

    Položka č.: 281802

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:40

    olej, plátno, 69 x 58,5 cm, napínací rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Zřícenina

    Položka č.: 281838

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:41

    olej, plátno, 80,5 x 53 cm, napínací rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Luční krajina

    Položka č.: 281835

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:42

    olej, plátno, 34,5 x 49,5 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    U řeky

    Položka č.: 281836

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:43

    olej, plátno, 35,5 x 53,5 cm, napínací rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Novák

    (1915-2006)

    Krajina

    Položka č.: 200303

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:44

    olej, plátno, 50 x 70 cm, sign. PD K. Novák, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Obrovského, K. Mináře, B. Slánského, O. Stefana, V. V. Štecha a Josefa Zrzavého na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miloslav Pecháček

    (1923-1991)

    Z jižních Čech

    Položka č.: 281778

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:45

    akvarel, papír, 28 x 38,5 cm, sign. PD Pecháček, rám, žák prof. C. Boudy na Vyšší pedagogické škole v Praze, studium na Akademii krásných umění Leonarda da Vinci v Káhiře, soukromé studium u J. Brože, J. Slavíčka a J. Otčenáška

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • R. Petrovský

    Krajina

    Položka č.: 281842

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:46

    olej, plátno, 49 x 64 cm, sign. PD R. Petrovský, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Krajina

    Položka č.: 279471

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:47

    akvarel, tuš, papír, 43,5 x 61,5 cm, sign. DU Pitrmann, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Krajina III.

    Položka č.: 274497

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:48

    voskový pastel, papír, 1970, 29 x 40 cm, sign. LD Pitrmann 29. 8. 1970, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Krajina II.

    Položka č.: 274496

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:49

    voskový pastel, papír, 1970, 29 x 40 cm, sign. LD Pitrmann 1970, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Krajina I.

    Položka č.: 274495

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:50

    voskový pastel, papír, 1969, 29 x 40 cm, sign. PD Pitrmann 6. 8. 1969, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook