Portrét muže

    Položka č.: 201133

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2020 14:30

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • William I. Shayer

    (1788-1879)

    Hon na lišku

    Položka č.: 203530

    Vyvolávací cena: 900 CZK (33 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2020 14:31

    litografie, 29,5 x 29,5 cm, DU značeno na kameni W.I. Shayer, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 900 CZK (33 €)

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Rakouský Kyrysník

    Položka č.: 204844

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2020 14:32

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Raimund Ondráček

    (1913-2011)

    Albánie

    Položka č.: 205381

    Vyvolávací cena: 600 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2020 14:33

    litografie, 1960, 36,5 x 25,5 cm, sign. PD Raimund Ondráček 1960, rám, Antikvariát Ostrovní, studium grafiky u prof. P. Dillingera, žák prof. F. Süssera a E. Hrbka na Vyšší škole uměleckých řemesel v Brně, prof. T. F. Šimona, F. Petra a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (22 €)

  • Kříž

    Pohled na hrad Landštejn

    Položka č.: 206858

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2020 14:34

    olej, karton, 1955, 39 x 56 cm, sign. PD Kříž 1955, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.000 CZK (36 €)

  • monogramista JK

    Chalupy na Vysočině

    Položka č.: 207008

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2020 14:35

    Aktuální cena: 2.000 CZK (72 €)

  • Herbert Kisza

    Sen o hlavě

    Položka č.: 207547

    Vyvolávací cena: 500 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2020 14:36

    lept, 1982, 27,4 x 19,5 cm, sign. PD H. Kisza 82, pasparta, č. 48/64, vzadu štítek s popisem, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Zeminy na ŠUŘ v Brně a prof. Fišárka na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

  • Zdeňka Skořepová

    Položka č.: 207615

    Plánované ukončení: 01. 06. 2020 14:37

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Josef Štefan Maleček

    (1890-1983)

    Pražský hrad

    Položka č.: 208440

    Vyvolávací cena: 700 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2020 14:38

    litografie, 25,5 x 35 cm, sign. PD Josef Š. Maleček, pasparta, č. 60/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, F. Kysely a J. Schikanedra na UMPRUM v Praze, prof. M. Pirnera na AVU tamtéž

    Aktuální cena: 700 CZK (25 €)

  • Jan Smetana

    (1918-1998)

    Položka č.: 210273

    Vyvolávací cena: 3.600 CZK (129 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2020 14:39

    tuš, akvarel, běloba, papír, 1985, 55 x 40 cm, sign. PD Smetana, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka, K. Pokorného a C. Boudy na fakultě architektury ČVUT v Praze, prof. J. Bendy a A. Strnadela na UMPRUM tamtéž, člen Skupiny 42, Umělecké besedy, SČUG Hollar a Skupiny 58

    Aktuální cena: 3.600 CZK (129 €)

  • Miroslav Nový

    (1913-?)

    Scéna z divadelní hry

    Položka č.: 211258

    Plánované ukončení: 01. 06. 2020 14:40

    uhel, papír, 30 x 43,5 cm, provenience: z pozůstalosti Vítězslava Fleissiga, oboustranná kresba, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Špillara a Z. Kratochvíla na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Řezbář

    Položka č.: 211261

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2020 14:41

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Z lesa

    Položka č.: 211262

    Plánované ukončení: 01. 06. 2020 14:42

    akvarel, uhel, tuš, papír, 1950, 28 x 37 cm, sign. LD VFleissig 1950, z pozůstalosti Vítězslava Fleissiga, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

  • Nový

    Horská krajina

    Položka č.: 211311

    Plánované ukončení: 01. 06. 2020 14:43

    Aktuální cena: 600 CZK (22 €)

  • Vilma Kotrbová - Vrbová

    (1905-1993)

    Sedící chlapec z profilu

    Položka č.: 212505

    Plánované ukončení: 01. 06. 2020 14:44

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

  • Gustav Maran

    (1886-1983)

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 213148

    Plánované ukončení: 01. 06. 2020 14:45

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • J. Duben

    Položka č.: 213152

    Plánované ukončení: 01. 06. 2020 14:46

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Arcybušev

    Kopule Chrámu Vasila Blaženého

    Položka č.: 213676

    Plánované ukončení: 01. 06. 2020 14:47

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Jan Bohumil Pospíšil

    (1898-?)

    Na mrtvém rameni Labe

    Položka č.: 214668

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (286 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2020 14:48

    Aktuální cena: 8.000 CZK (286 €)

  • Bohunka Waageová

    Cyklus Touha, proměna

    Položka č.: 214796

    Plánované ukončení: 01. 06. 2020 14:49

    Aktuální cena: 900 CZK (33 €)

  • Miroslav J. Černý

    (1935-2007)

    Starý strom

    Položka č.: 215249

    Plánované ukončení: 01. 06. 2020 14:50

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Povoz

    Položka č.: 215259

    Plánované ukončení: 01. 06. 2020 14:51

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu

  • Břetislav Slováček

    Zlichovský lihovar

    Položka č.: 218111

    Plánované ukončení: 01. 06. 2020 14:52

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

  • Vojtěch Cinybulk

    (1915-1994)

    Kašpárek

    Položka č.: 218774

    Plánované ukončení: 01. 06. 2020 14:53

    litografie, 33,5 x 24 cm, PD značeno na kameni C, pasparta, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Švába na Officina Pragensis, prof. Salcmana na UK v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Jaroslav Kovář

    Pražské věže

    Položka č.: 221022

    Plánované ukončení: 01. 06. 2020 14:54

    litografie, 1962, 23,4 x 50 cm, sign. PD Jaroslav Kovář, rám, č. 74/190, vzadu štítek s popisem, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

  • Bedřich Horálek

    (1913-1981)

    Mosty přes Čertovku

    Položka č.: 221023

    Plánované ukončení: 01. 06. 2020 14:55

    litografie, 36 x 53 cm, sign. PD B. Horálek, rám, č. 71/100, vzadu štítek s popisem, zažloutý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. J. Loukoty, M. Švabinského a O. Nejedlého na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Karel Tondl

    (1893-1980)

    Sázava ve Hvězďonicích

    Položka č.: 221025

    Plánované ukončení: 01. 06. 2020 14:56

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Rybník

    Položka č.: 221028

    Plánované ukončení: 01. 06. 2020 14:57

    tužka, papír, 22,5 x 42,5 cm, pasparta, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (22 €)

  • Miroslav Šilhán

    (1910-1980)

    Kozákov z Kopaniny v Českém ráji

    Položka č.: 221029

    Plánované ukončení: 01. 06. 2020 14:58

    Aktuální cena: 600 CZK (22 €)

  • Václav Souček

    (1887-1941)

    Zlatá ulička

    Položka č.: 221030

    Plánované ukončení: 01. 06. 2020 14:59

    lept, 19,7 x 23 cm, sign. PD Souček, rám, zažloutý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)