• Robert Brichet

    Charlotte

    Položka č.: 223276

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2020 18:14

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Robert Brichet

    Anoblissement du Sexe

    Položka č.: 223275

    Plánované ukončení: 17. 06. 2020 18:15

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Robert Brichet

    Ha! Cést la - ou git le liévre

    Položka č.: 223274

    Plánované ukončení: 17. 06. 2020 18:16

    mědirytina, 1784, 20,6 x 14,2 cm, značeno LD v desce J. F. de Göz a PD R. Brichet. Sculp. 1784, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Vojtěch Cinybulk

    (1915-1994)

    Na paměť loutkáře Ing. Františka Čecha

    Položka č.: 121874

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2020 18:17

    dřevoryt, 1952, 9,1 x 12 cm, sign. PD Cinybulk, žák prof. J. Švába na Officina Pragensis, prof. Salcmana na UK v Praze

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    Sběratel

    Položka č.: 132191

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2020 18:18

    litografie, 19 x 14 cm, značeno PD v kameni P. Dillinger, pozvání k valené hromadě Spolku sběratelů exlibris v Praze v nědeli 24. března 1946, žák prof. F. Kysely na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, prof. M. Pirnera a Maxe Švabinského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar, SVU v Brně

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Bruno Fischer

    Gelobt sei Jesus Kristus

    Položka č.: 198265

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2020 18:19

    tuš, akvarel, papír, 35,7 x 23,8 cm, sign. PD Bruno Fischer, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

  • Arthur Gilbert

    (1819-1895)

    Molière

    Položka č.: 223272

    Plánované ukončení: 17. 06. 2020 18:20

    mědirytina, 14 x 12 cm, značeno LD v desce A. Gilbert del, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • L. Hajský

    Pohodlíčko

    Položka č.: 245628

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2020 18:21

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

  • L. Hajský

    Překvapení

    Položka č.: 198262

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2020 18:22

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

  • L. Hajský

    Trpaslíčkové

    Položka č.: 198260

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2020 18:23

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

  • František Hlavica

    (1885-1952)

    Mikuláš

    Položka č.: 198138

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2020 18:24

    tužka, papír, 29 x 20,8 cm, na zadní připsáno autorství Františku Hlavicovi, při okrajích mírně natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žák H. Schweigera na AVU v Praze, člen Klubu výtvarných umělců Aleš v Brně

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jaroslav Chudomel?

    Podzim na předměstí

    Položka č.: 217957

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2020 18:25

    pastel, uhel, papír, 1973, 34 x 49,3 cm, sign. PD ... 73, pasparta, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

  • Václav Kořínek

    (1912)

    Na břehu řeky

    Položka č.: 190446

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2020 18:26

    tempera, sololit, 49,5 x 69,5 cm, sign. PD V. Kořínek, rám, v levé dolní části na malbě škrábanec (24 cm), Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Lieslera, V. Tittelbacha a V. Sychry

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Rudolf Livora

    (1884-1958)

    Kostel Na prádle (Všehrdova Praha III.)

    Položka č.: 245611

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2020 18:27

    dřevoryt, 24 x 20,5 cm, značeno LD LR, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera a Lišky na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Giuseppe Longhi

    (1766-1831)

    Alexandr Veliký

    Položka č.: 245610

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2020 18:28

    mědirytina, 18./19. století, 18 x 12,9 cm, značeno LD v desce Joseph Longhi del. a PD Petrus Anderloni sculp., dole na papíře mimo tisk vodní skvrna

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

  • Eduard Machek

    (1775-1844)

    Křesomysl swoluje k roční dani

    Položka č.: 245618

    Plánované ukončení: 17. 06. 2020 18:29

    litografie, 1. polovina 19. století, 25,2 x 33,4 cm, značeno LD nečitelně a PD A. Machek gedr., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Otto Matoušek

    Sklizeň

    Položka č.: 245635

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2020 18:30

    dřevoryt, 20,7 x 31,3 cm, sign. PD OMatoušek, PF, pokrčený a natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty, V. Bukovace, J. Preislera a M. Pirnera na AVU v Praze, grafický kurz u prof. F. Koblihy, zakladatel a předseda Sdružení jihočeských výtvarníků, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu

  • Otto Matoušek

    Zátiší u otevřeného okna

    Položka č.: 245634

    Plánované ukončení: 17. 06. 2020 18:31

    litografie, 1934, 15,4 x 19,6 cm, sign. PD O. Matoušek, PF, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty, V. Bukovace, J. Preislera a M. Pirnera na AVU v Praze, grafický kurz u prof. F. Koblihy, zakladatel a předseda Sdružení jihočeských výtvarníků, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Otto Matoušek

    Strom v poli

    Položka č.: 245633

    Plánované ukončení: 17. 06. 2020 18:32

    dřevoryt, 1940, 26 x 11,8 cm, sign. LD Matoušek, PF, pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty, V. Bukovace, J. Preislera a M. Pirnera na AVU v Praze, grafický kurz u prof. F. Koblihy, zakladatel a předseda Sdružení jihočeských výtvarníků, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Konvolut kreseb antických soch

    Položka č.: 245612

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2020 18:34

    23x tuš, pauzovací papír, 33,5 x 23,5 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (36 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Píseň o chrámu

    Položka č.: 245609

    Vyvolávací cena: 500 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2020 18:35

    5x litografie, 38 x 28 cm, značeno v desce, původně 6 litografií tiskl Fr. Tocl, jedna chybí, drobné skvrny na přebalu, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

  • Jan Rejchl

    (1899-1985)

    Hradec Králové

    Položka č.: 245617

    Vyvolávací cena: 250 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2020 18:36

    akvatinta, 1936, 29,5 x 23 cm, sign. PD Jan Rejchl 36, pamětní list , Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (9 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Máchův Máj

    Položka č.: 132194

    Plánované ukončení: 17. 06. 2020 18:38

    lept, 14,7 x 10,5 cm, sign. PD Jar. Vodrážka, Ex libris Vlad. Nop, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Vojáček

    Ilustrace

    Položka č.: 245619

    Plánované ukončení: 17. 06. 2020 18:39

    3x tuš, běloba, papír, 33 x 22,5 cm, vše sign. , mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

  • Henry Winslow

    (1874-1955)

    Položka č.: 223362

    Vyvolávací cena: 600 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2020 18:40

    lept, 20 x 12,5 cm, sign. PD Henry Winslow, 2/150, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (22 €)

  • Václav Bláha

    Vejce II.

    Položka č.: 137707

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 18:00

    litografie, 1982, 10,2 x 7,1 cm, sign. PD V. Bláha 82, 18/40, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Václav Bláha

    Jiskření

    Položka č.: 137706

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 18:01

    litografie, 1982, 10,1 x 7 cm, sign. PD V. Bláha 82, 18/40, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Borovička

    Vesnice

    Položka č.: 245655

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 18:02

    akvarel, uhel, papír, 14,6 x 21,2 cm, sign. PD Borovička, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Borovička

    Vesnička

    Položka č.: 245659

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 18:04

    akvarel, uhel, papír, 19,8 x 15,3 cm, sign. PD Borovička, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Borovička

    Kostel v parku

    Položka č.: 245658

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 18:05

    akvarel, uhel, papír, 19,6 x 15,1 cm, sign. PD Borovička, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)