Internetová aukce

V případě zájmu o prohlídku děl z internetové aukce nás prosím kontaktujte na tel.: 224 930 340.

SEZNAM AUTORŮ

  • Neznámý autor

    Jablko

    Položka č.: 231311

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2020 15:30

    litografie, 1989, 14,7 x 14,7 cm, sign. PD Marcela 1989, rám, č. 9/45, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Slunečnice

    Položka č.: 231312

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2020 15:31

    dřevoryt, 1970, 38,7 x 19,2 cm, sign. PD nečitelně, pasparta, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Vesnice

    Položka č.: 231314

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2020 15:32

    dřevoryt, 1973, 19,2 x 37,5 cm, sign. PD nečitelně, pasparta, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Ronovský

    (1929-2006)

    Spící žena

    Položka č.: 233898

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2020 15:33

    lept, 32,9 x 23,4 cm, sign. PD Fr. Ronovský, rám, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Holého a K. Součka na AVU v Praze, člen SVU Mánes, skupiny Etapa

    Aktuální cena: 2.000 CZK (72 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Moravec

    Cesta k Vanovu

    Položka č.: 234965

    Vyvolávací cena: 500 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2020 15:34

    pastel, papír, 1951, 29 x 49 cm, sign. LD JMoravec 171, rám, vzadu štítek s popisem, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • J. Solovjev

    Vrba u rybníka

    Položka č.: 234971

    Vyvolávací cena: 700 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2020 15:35

    akvarel, tuš, papír, 28,5 x 43,5 cm, sign. LD J. Solovjev, pasparta, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 700 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Sirotek

    Cattle Baron

    Položka č.: 234974

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2020 15:36

    tisk, 1973, 25,5 x 17 cm, sign. PD Petr Sirotek 73, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Kleindienst

    (1925-2012)

    Tvář

    Položka č.: 234975

    Vyvolávací cena: 650 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2020 15:37

    uhel, papír, 1985, 38 x 28 cm, sign. DU Zd. Kleindienst 85, pasparta, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Müllera a P. Dillingera na Státní grafické škole v Praze, soukromý žák F. Horníka, člen SČSVU

    Aktuální cena: 650 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Březiny na Českomoravské vysočině

    Položka č.: 234976

    Vyvolávací cena: 350 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2020 15:38

    akvarel, papír, 1971, 31 x 44 cm, sign. LD nečitelně, pasparta, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • J. Škvára

    Předjaří

    Položka č.: 234977

    Vyvolávací cena: 650 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 01. 06. 2020 15:39

    olej, karton, 35 x 50 cm, sign. PD J. Škvára, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 650 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • R. Šimková

    Motýli

    Položka č.: 238849

    Vyvolávací cena: 500 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 02. 06. 2020 14:00

    akvarel, papír, 17,5 x 12 cm, sign. PD R. Šimková, pasparta, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Antonín Volejníček

    (1896-?)

    Stromy ve větru

    Položka č.: 239414

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 02. 06. 2020 14:01

    olej, karton, 21 x 26 cm, sign. LD J.A. Troníček, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.000 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miloslava Nievaldová

    (1952)

    Cesta

    Položka č.: 240962

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (161 €)

    Plánované ukončení: 02. 06. 2020 14:02

    olej, plátno, 85 x 85 cm, sign. PD M. Nievaldová, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 4.500 CZK (161 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Souček

    (1887-1941)

    Zimní nálada

    Položka č.: 242487

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 02. 06. 2020 14:03

    lept, 43 x 32 cm, sign. PD Souček, rám, lehce zažloutlý, zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Souček

    (1887-1941)

    Pohled na sv. Mikuláše

    Položka č.: 242488

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 02. 06. 2020 14:04

    lept, 27,2 x 19 cm, sign. PD Souček, rám, lehce zažloutlý, zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Souček

    (1887-1941)

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 242489

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 02. 06. 2020 14:05

    lept, 27 x 19 cm, sign. PD Souček, rám, lehce zažloutlý, zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Majer

    (1926-1984)

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 242490

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 02. 06. 2020 14:06

    lept, 27 x 19 cm, monogr. PD JM, rám, lehce zažloutlý, zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří David

    (1956)

    Střecha

    Položka č.: 243300

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (108 €)

    Plánované ukončení: 02. 06. 2020 14:07

    serigrafie, 1997, 38 x 25 cm, sign. PD Jiří David 97, rám, č. 26/30, bez skla, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Paderlíka a J. Ptáčka na AVU v Praze, spoluzakladatel skupiny Tvrdohlaví

    Aktuální cena: 3.000 CZK (108 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří David

    (1956)

    Proti slunci

    Položka č.: 243302

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 02. 06. 2020 14:08

    serigrafie, 1997, 26,5 x 18,5 cm, sign. PD Jiří David 97, rám, č. 2/20, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Paderlíka a J. Ptáčka na AVU v Praze, spoluzakladatel skupiny Tvrdohlaví

    Aktuální cena: 2.000 CZK (72 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Emmerich Alois Hruška

    (1895-1957)

    ExLibris MH

    Položka č.: 244544

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 02. 06. 2020 14:09

    linoryt, 9,8 x 3,2 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Emmerich Alois Hruška

    (1895-1957)

    ExLibris MH

    Položka č.: 244545

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 02. 06. 2020 14:10

    linoryt, 9,8 x 3,2 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Emmerich Alois Hruška

    (1895-1957)

    Knižní záložka

    Položka č.: 244546

    Vyvolávací cena: 190 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 02. 06. 2020 14:11

    linoryt, 18,2 x 7 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 190 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Emmerich Alois Hruška

    (1895-1957)

    PF 1933

    Položka č.: 244547

    Vyvolávací cena: 190 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 02. 06. 2020 14:12

    linoryt, 10,5 x 7,5 cm, LD značeno v desce EH, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 190 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Emmerich Alois Hruška

    (1895-1957)

    ExLibris M. Málkové

    Položka č.: 244548

    Vyvolávací cena: 190 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 02. 06. 2020 14:13

    linoryt, 8,2 x 7,3 cm, LD a PD značeno v desce EH, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 190 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Emmerich Alois Hruška

    (1895-1957)

    Dar Museu

    Položka č.: 244549

    Vyvolávací cena: 350 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 02. 06. 2020 14:14

    bibliofilie, 1926, báseň a 2 linoryty EA Hruška, brož, pokrčený, zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Emmerich Alois Hruška

    (1895-1957)

    Dar Museu

    Položka č.: 244550

    Vyvolávací cena: 350 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 02. 06. 2020 14:15

    bibliofilie, 1926, báseň a 2 linoryty EA Hruška, brož, pokrčený, zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Emmerich Alois Hruška

    (1895-1957)

    Karel Zink mluví

    Položka č.: 244551

    Vyvolávací cena: 450 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 02. 06. 2020 14:16

    bibliofilie, napsal a linorytem vyzdobil EA Hruška, 1926, 130 výtisků, brož., při okrajích pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 450 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Sukdolák

    (1925)

    Souhvězdí Berana

    Položka č.: 244553

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (47 €)

    Plánované ukončení: 02. 06. 2020 14:17

    lept, 21,8 x 13 cm, sign. DU P. Sukdolák, při okrajích lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.300 CZK (47 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Dvě vázy

    Položka č.: 244554

    Vyvolávací cena: 800 CZK (29 €)

    Plánované ukončení: 02. 06. 2020 14:18

    dřevoryt, 25 x 14,4 cm, sign. DU VKomárek, při okrajích lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)

    Poslední dražitel: ID6**6 Historie příhozu

  • Petr Kuba

    (1958)

    Ptáci

    Položka č.: 244587

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (108 €)

    Plánované ukončení: 02. 06. 2020 14:19

    kov, reliéf, 1994, 20 x 21 cm, PD značeno Kuba 94, rám, místy lehce poškozeno, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 3.000 CZK (108 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook