Díla od 1Kč Antikvariátu Dlážděná a Antiqari Radhošťská

  • Přemysl Pitrík

    Květiny

    Položka č.: 1543

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 18:03

    kombinovaná technika, papír, 1995, 30,5 x 21,3 cm, sign. Vzadu Mgr. Přemysl pitrík, sklo, rám, vzadu popsáno, autorské razítko, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Bernard van de Putte

    (1528-1580)

    Radovánky na řece Scheldě

    Položka č.: 1563

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 18:04

    reprodukce, 24 x 31 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID9**4 Historie příhozu

  • Alois Ludvík Salač

    (1900-1953)

    Dívka s kachnami

    Položka č.: 1612

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 18:05

    tisk, 15,4 x 20,1 cm, značeno PD Salač, rám, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Karel Skála

    (1908-2001)

    Malíř

    Položka č.: 1597

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 18:06

    litografie, akvarel, 9,5 x 14 cm, sign. LD K. Skála 1984, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Nechleby na AVU v Praze, poté prof. Souverbieho na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen JUV v Praze

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Jaroslav Skrbek

    (1888-1954)

    Staroměstské náměstí

    Položka č.: 1534

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 18:07

    lept, 1921, 31,5 x 23,5 cm, sign. PD Jaroslav Skrbek 1921, rám, zažloutlý, politý papír, na papíře skvrny, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze, poté žák M. Pirnera a M. Švabinského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • M. Smékal

    Fantazie

    Položka č.: 1613

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 18:08

    tuš, papír, 1991, sign. PD M. Smékal 91, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Valdemar Sokol

    (1939)

    Barokní tóny

    Položka č.: 1618

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 18:09

    tuš, dýha, 9 x 7,5 cm, sign. PD Sokol 80, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. R. Landera na DAMU v Praze

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Věra Šimonová Kaplanová

    (1920)

    Větrné mlýny (Bulharsko)

    Položka č.: 1510

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 18:10

    suchá jehla, 14 x 35 cm, sign. PD Věra Kaplanová Šimonová , pasparta, č. 21/50, vzadu razítko ČFVU a nalepen štítek s popisem, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Lumír Šindelář

    (1925-2010)

    Lokomotiva

    Položka č.: 1587

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 18:11

    litografie, 1987, 13,5 x 24,5 cm, sign. PD Šindelář 87, č. 109/180, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Jaroslav Šváb

    (1906-1999)

    Rybník

    Položka č.: 1564

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 18:12

    pastel, papír, 1979, 23,5 x 35,3 cm, sign. LU Jaroslav Šváb 79, pasparta, pasparta otřepená, bez skla, antiqari.at Radhošťská, studium malby a grafiky u prof. J. Bendy a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar a jeho čestným předsedou, zakladatel Klubu knihy Hollar, člen SVU Aleš, skupiny Bila…

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Max Švabinský

    Jaroslav Seifert

    Položka č.: 1606

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 18:13

    litografie, 1958, 13,3 x 8,7 cm, značeno PD M. Švabinský, pasparta, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 101 CZK (4 €)

  • Trojan

    Položka č.: 1547

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 18:14

    uhel, papír, 30 x 44 cm, sign. LD Trojna, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Bohuslav Tůma

    (1909-2004)

    Pražský hrad

    Položka č.: 1567

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 18:15

    litografie, 1986, 22 x 30,6 cm, sign. PD Bohdan Tůma 86, pasparta, při horním okraji na papíře zbytky lepenky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • K. Vepřek

    Portrét ženy

    Položka č.: 1570

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 18:16

    olej, dřevotříska, 1952, 29,5 x 24 cm, sign. PD K. Vepřek 52, rám, rám poškozen, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Jana Vepřeková

    Matka s dítětem

    Položka č.: 1571

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 18:17

    akvarel, tuš, papír, 37,5 x 24 cm, sign. PD, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • František Volf

    (1897-1983)

    Ležící

    Položka č.: 1598

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 18:18

    litografie, 10 x 15,5 cm, sign. PD F. Wolf 76, pasparta, Antikvariát Dlážděná, studium na Univerzitě Komenského v Bratislavě

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Michal Vondráček

    Tři králové

    Položka č.: 1584

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 18:19

    lept, 8 x 5,5 cm, sign. PD M. Vondráček, pasparta, Antikvariát Dlážděná, studium na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Michal Vondráček

    Kamenné slunce

    Položka č.: 1500

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 18:20

    ocelorytina, 17,3 x 34,4 cm, sign. DU Vondráček, č. 98/100, DU slepotiskové razítko: Atelier Michal Vondráček, při okrajích poškozený papír, na papíře skvrny, antiqari.at Radhošťská, studium na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Jiří Vondrášek

    (1922)

    Krajina s rybníkem

    Položka č.: 1499

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 18:21

    akvarel, papír, 1989, 27 x 58 cm, sign. PD Vondrášek 89, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Josef Weidenbacher

    (1886-?)

    Harburg: An der Wörnitz

    Položka č.: 1578

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 18:22

    olej, lepenka, 1923, 27,5 x 18 cm, sign. PD J. Weidenbacher 1923, rám, malba augsburgského malíře zachycující malebné zákoutí Bavorska v okolí hradu Harburg, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 101 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

  • Zahradnický

    Skály

    Položka č.: 1596

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 18:23

    akvarel, běloba, papír, 1939, 28,5 x 42,5 cm, sign. LD Zahradnický 1939, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Arnošt Zátopek

    Portál

    Položka č.: 1626

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 18:24

    suchá jehla, 23 x 9 cm, sign. PD Zar, pasparta, autorský tisk, na zadní straně štítek Galerie Dílo s razítkem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)