-
Emil Filla
(1882-1953)
Zápasy
Položka č.: 8Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 05. 2024 16:07
lept, akvatinta, 19,6 x 15,5 cm, sign. PD Emil Filla, zažloutlý papír, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Thieleho a Bukovace na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Skupiny výtvarných umělců
Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)
Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu
Odhadní cena: 20 000 - 25 000 CZK
-
Václav Boštík
(1913-2005)
Mlhovina
Položka č.: 5Vyvolávací cena: 11.000 CZK (459 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 05. 2024 16:04
suchá jehla, 1965, 10,5 x 9 cm, sign. PD Boštík 65, rám, typická práce významného českého abstrakcionisty, člena tvůrčí skupiny UB12 a jednoho z představitelů nové citlivosti. Mlhovina byla Boštíkovým oblíbeným tématem, které zpracoval v mnoha variantách, žák W. Nowaka na AVU v Praze, člen Umělecké …
Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)
Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu
Odhadní cena: 18 000 - 22 000 CZK
-
Jaroslav Válek
Znak pro čaj
Položka č.: 41Vyvolávací cena: 750 CZK (32 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 05. 2024 17:40
reliéfní tisk, 2010, 20,6 x 14,5 cm, sign. PD J. Válek, autorský tisk
Aktuální cena: 750 CZK (32 €)
Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu
-
B. Holt
Frau Page
Položka č.: 31Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 04. 2024 18:30
mědirytina, 13,7 x 10,1 cm, značeno PD v desce B. Holt, Public a Paris par Delloye, místy zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID7**8 Historie příhozu
-
William Henry Mote
(1803-1871)
Perdita
Položka č.: 30Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 04. 2024 18:29
mědirytina, 13 x 9,7 cm, značeno PD v desce W. H. Mote, Public a Paris par Delloye, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID7**8 Historie příhozu
-
Henry Richard Cook
(1802-1849)
Katharina
Položka č.: 25Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 04. 2024 18:24
mědirytina, 13,7 x 10,3 cm, značeno PD v desce H. Cook, Public a Paris par Delloye, místy lehce zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID7**8 Historie příhozu
-
William Henry Mote
(1803-1871)
Celia
Položka č.: 22Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 04. 2024 18:21
mědirytina, 13,1 x 10,3 cm, značeno PD v desce W. H. Mote, Public a Paris par Delloye, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID7**8 Historie příhozu
-
Henry Richard Cook
(1802-1849)
Johanna von Ark
Položka č.: 12Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 04. 2024 18:11
mědirytina, 13,6 x 10,5 cm, značeno PD v desce H. Cook, Public a Paris par Delloye, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID7**8 Historie příhozu
-
William Henry Mote
(1803-1871)
Die Königinn Margaretha
Položka č.: 11Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 04. 2024 18:10
mědirytina, 13,7 x 10,5 cm, značeno PD v desce W. H. Mote, Public a Paris par Delloye, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID7**8 Historie příhozu
-
Henry Richard Cook
(1802-1849)
Juliette
Položka č.: 4Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 04. 2024 18:03
mědirytina, 13,5 x 10,2 cm, značeno PD v desce H. Cook, Public a Paris par Delloye, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID7**8 Historie příhozu
-
William Henry Mote
(1803-1871)
Miranda
Položka č.: 1Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 04. 2024 18:00
mědirytina, 13,8 x 10,4 cm, značeno PD v desce W. H. Mote, Public a Paris par Delloye, místy skvrny, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID7**8 Historie příhozu
-
A. Krátký
Ústí nad Orlicí
Položka č.: 65Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 14:04
akvarel, papír, 1911, 34 x 49,5 cm, sign. PD A. Krátky, rám
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Bureš
(1889-1969)
Zima tání
Položka č.: 64Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 14:03
olej, plátno, 48,5 x 63,5 cm, sign. PD J. Bureš, rám, žák prof. V. Bukovace a H. Schwaigera na AVU v Praze
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ludvík Černovický
(1878-?)
Záložna
Položka č.: 63Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 14:02
akvarel, papír, 1946, 30 x 21 cm, PD monogr. Č , vzadu sign. Lud. Černovický, rám
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Procházka
(1886-1949)
Smiřický splat
Položka č.: 62Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 14:01
olej, plátno, 70 x 100, 5 cm, sign. LD Jaro. Procházka 1932, rám
Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Jiří Kamenický
(1910-1981)
Žně
Položka č.: 61Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 14:00
olej, plátno, 65 x 81 cm, sign. PD A. Lískovec, rám, plátno zvlněno
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu
-
Richard Lauda
(1873-1929)
Před bouří (Jistebnice)
Položka č.: 60Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 13:59
olej, plátno, 79,5 x 102 cm, sign. LD R. Lauda, rám, žák prof. M. Pirnera na pražské akademii, poté prof. Heimanna v Mnichově, člen SČUG Hollar a SVU Mánes
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
I. Žabota
Večerní nálada
Položka č.: 59Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 13:58
olej, plátno, 94 x 108 cm, sign. DU, rám
Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)
Poslední dražitel: ID6**5 Historie příhozu
-
Josef Häring
(1952)
Krajina ze Sibiře
Položka č.: 58Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 13:57
olej, lepenka, 33,5 x 49 cm, sign. PD J. Häring, rám
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Häring
(1952)
Krajina ze Sibiře
Položka č.: 57Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 13:56
olej, lepenka, 33,5 x 49 cm, sign. PD J. Häring, rám
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Daněk Sedláček
(1892-1974)
Žně
Položka č.: 48Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 13:56
olej, lepenka, 1940, 49 x 64 cm, sign. PD Daněk Sedláček 1940, rám
Aktuální cena: 18.001 CZK (751 €)
Poslední dražitel: ID6**2 Historie příhozu
-
Jaroslav Panuška
(1872-1958)
Bezděz
Položka č.: 55Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.042 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 13:54
olej, dřevo, 62 x 97 cm, rám, vzadu štítek s popisem, žák prof. Pirnera a J. Mařáka, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 25.000 CZK (1.042 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Hampl
(1932-2019)
Koláž
Položka č.: 54Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.250 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 13:53
šitá koláž, 1991, 192,5 x 93 cm, sign. DU Hampl 91, rám, žák prof. J. Masáka na Škole dekorativních umění v Praze
Aktuální cena: 30.000 CZK (1.250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Václav Síla
(1908-1989)
Pohled z Luckého vrchu
Položka č.: 36Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 13:53
akvarel, lepenka, 32,5 x 63 cm, sign. PD Síla, rám
Aktuální cena: 7.500 CZK (313 €)
Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu
-
Josef Hampl
(1932-2019)
Koláž
Položka č.: 53Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.250 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 13:52
šitá koláž, 1995, 192,5 x 93 cm, sign. DU Hampl 95, rám, žák prof. J. Masáka na Škole dekorativních umění v Praze
Aktuální cena: 30.000 CZK (1.250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ludvík Dobeš
(1914-1979)
Krajina
Položka č.: 52Vyvolávací cena: 2.700 CZK (113 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 13:51
olej, plátno, lepenka, 52 x 65,5 cm, sign. PD L. Dobeš, rám, studium na ŠUŘ v Brně
Aktuální cena: 2.700 CZK (113 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Holeček
Karlův most
Položka č.: 51Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 13:50
akvarel, papír, lepenka, 48 x 64 cm, sign. PD Holeček, rám
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Klimeš
Žně
Položka č.: 50Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 13:49
olej, plátno, 80 x 139 cm, sign. LD Klimeš, rám
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Ferdinand Pistorius
(1899-1985)
Jitro na Úhlavě
Položka č.: 47Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 13:49
olej, plátno, 40 x 50 cm, sign. PD, rám
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu
-
František Daněk Sedláček
(1892-1974)
Žně
Položka č.: 49Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 13:48
olej, plátno, 48,5 x 64 cm, sign. PD Daněk -Sedláček , rám
Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)
Poslední dražitel: ID6**2 Historie příhozu