Hrad s krajinou
Položka č.: 299Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 17:58
litografie, 34,5 x 52 cm, rám
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Chalupa
Položka č.: 298Vyvolávací cena: 3.300 CZK (138 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 17:57
olej, dřevěná deska, 77 x 96 cm, sign. PD, rám, poškozeno
Aktuální cena: 3.300 CZK (138 €)
K. Lang
Stará radnice po náletu
Položka č.: 297Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 17:56
olej, lepenka, 1945, 38 x 48 cm, sign. LD K. Lang 45, rám
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Ladislav Svobodník
(1904-1970)
Alej
Položka č.: 296Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 17:55
akvarel, papír, 40 x 55 cm, sign. LD Svobodník, rám
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
František Jiroudek
(1915-1991)
Divadelní šatna
Položka č.: 295Vyvolávací cena: 33.000 CZK (1.375 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 17:54
olej, sololit, 91 x 53 cm, sign. PD Jiroudek, rám
Aktuální cena: 33.000 CZK (1.375 €)
Josef Vaic
(1884-1961)
Kostel v Mirošově
Položka č.: 294Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 17:53
lept, 19 x 25,5 cm, sign. PD Josef Vaic, rám, studoval u prof. Neuhause v Amsterodamu, Israelse v Haagu a v Paříži
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)
Julia Sábová
Mořské pobřeží
Položka č.: 293Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 17:52
olej, lepenka, 34 x 25 cm, sign. LD Sábová, rám
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)
Jan Pašek
(1891-1960)
Duby
Položka č.: 292Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 17:51
olej, plátno, 1926, 53 x 62 cm, sign. LD Jan Pašek 26, rám
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Rudolf František Najman
(1892-?)
Končina Krkonoše
Položka č.: 291Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 17:50
Tomáš Hřivnáč
Figura
Položka č.: 290Vyvolávací cena: 1.250 CZK (53 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 17:49
Aktuální cena: 1.250 CZK (53 €)
Petr Vlček
Na pláži
Položka č.: 289Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 17:48
lept, 31 x 41,5 cm, sign. PD Petr Vlček, rám
Vladimír Komárek
Tři čepice
Položka č.: 288Vyvolávací cena: 1.250 CZK (53 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 17:47
Aktuální cena: 1.350 CZK (57 €)
Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu
Quido Mánes (připsáno)
(1828-1880)
Kachny
Položka č.: 287Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 17:46
kvaš, papír, 30 x 40 cm, rám, vzadu štítek s razítkem
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
F. Pešl
Žně
Položka č.: 286Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 17:45
olej, lepenka, 23,5 x 33 cm, sign. PD F. Pešl, rám
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Českomoravská vysočina
Položka č.: 285Vyvolávací cena: 1.650 CZK (69 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 17:44
akvarel, papír, 1934, 28 x 41 cm, sign. PD
Aktuální cena: 1.650 CZK (69 €)
František Sylva Toman
(1886-1942)
Krajina s řekou
Položka č.: 284Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 17:43
olej, plátno, 49 x 64 cm, sign. PD Fr. Sylva Toman, rám
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Tůma
Krajina - Vůz, Kůň, Oheň
Položka č.: 283Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 17:42
olej, malířská lepenka, 24 x 33,5 cm, sign. LD Tůma, rám
Josef Syrový
(1879-1956)
Položka č.: 282Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 17:41
olej, plátno, 72 x 91 cm, sign. PD J. Syrový, rám, žák prof. V. Brožíka na UMPRUM v Praze, V. Hynaise na AVU, K. Marra v Mnichově a J. Humberta v Paříži
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu
Pavel Čampulka
Plot
Položka č.: 281Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 17:40
lept, 1990, 23 x 15 cm, sign. PD P. Čampulka 1990, rám, e/a
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)
Pavel Čampulka
Stroj II
Položka č.: 280Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 17:39
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)
Pavel Čampulka
Položka č.: 279Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 17:38
4 x lept, 4 x 9,5 x 11 cm, vše sign., rám
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)
Josef Nový
(1885-?)
Hong-Kong
Položka č.: 278Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 17:37
akvarel, papír, 47 x 64 cm, sign. LD, rám
Pavel Čampulka
Most
Položka č.: 277Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 17:36
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)
Pavel Čampulka
Položka č.: 276Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 17:35
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)
Poslední dražitel: ID3**0 Historie příhozu
Pavel Čampulka
Položka č.: 275Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 17:34
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)
Pavel Čampulka
Položka č.: 274Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 17:33
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)
Stanisalv Kulhánek
Partie z Kladna
Položka č.: 273Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 17:32
tisk, 16 x 20 cm, sign. PD Stan. Kulhánek 1938, rám
Aktuální cena: 40 CZK (2 €)
Pavel Čampulka
Cesta
Položka č.: 272Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 17:31
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)
Stanislav Kulhánek
Partie z Kladna
Položka č.: 271Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 17:30
tisk, 14 x 20 cm, sign. LD Stan. Kulhánek 1935, rám
Aktuální cena: 40 CZK (2 €)
Pavel Čampulka
Krystal
Položka č.: 270Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 17:29
lept, 1993, 28 x 36 cm, rám, č. 17/100
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)