• Ladislav Grosman

    Krásy staré Prahy

    Položka č.: 475

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:37

    5x dřevoryt, 1920, sign. PD L. Grosman 20, č. 27/150, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Gross

    (1909-1985)

    Strojky

    Položka č.: 476

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:38

    2 x litografie, dvakrát 18 x 18,7 cm, sign. PD F. Gross / sign. PN F. Gross, rám, č. 197/200 a č. 198/200, mírně zažloutlý papír, rámy zašlé, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Kysely na UMPRUM v Praze, člen Skupiny 42, UB, SČUG Hollar a Radar

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Grus

    (1891-1983)

    Polabí

    Položka č.: 477

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:39

    serigrafie, 28 x 42,5 cm, sign. PD J. Grus, 100/150, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. H. Schwaigera na AVU v Praze, zakládající člen Skupiny 58, předseda SČVU

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Grus

    (1891-1983)

    Cesta vesnici

    Položka č.: 478

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:40

    serigrafie, 27 x 39 cm, sign. PD J. Grus, rám, č. 43/200, Jaroslav Grus, narozen v Pardubicích, absolvoval studium na AVU v Praze pod vedením profesora Schwaigera. Díky Purmanovu cestovnímu stipendiu mohl cestovat do Benátek a Dalmácie, později navštívil i Francii a Itálii. Jeho umělecká práce je h…

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Halla

    (1926-1988)

    Na plese

    Položka č.: 479

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:41

    suchá jehla, 22 x 33,5 cm, sign. PD Jan Halla, pasparta, zkušební tisk, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studoval na AVU v Praze u prof. K. Pokorného a J. Laudy a na VŠUP v Praze u prof. K. Svolinského

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Hampl

    (1943)

    Pomoct

    Položka č.: 480

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:42

    lept, 29,5 x 21,5 cm, sign. PD Petr Hampl, č. 2/50 a.t., Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Tittelbacha a L. Čepeláka na AVU v Praze, člen Asociace restaurátorů a Asociace volné grafiky

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Hapka

    (1912-1987)

    Valašská krajina

    Položka č.: 481

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:43

    olej, karton, 35,5 x 43 cm, sign. PD Jos. Hapka, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Obrovského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Otakar Hauska

    (1874-1926)

    Stavení

    Položka č.: 482

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:44

    akvarel, papír, 1923, 32 x 29,5 cm, sign. PD Hauska 1923, rám

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Hayek

    (1959)

    Akátové lusky

    Položka č.: 483

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:45

    serigrafie, 1997, 52 x 43 cm, sign. PD Hayek 97, č. 2/50, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ivan Helekal

    (1958)

    Modrý maják

    Položka č.: 484

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:46

    monotyp, 1990, 46,5 x 30,3 cm, sign. PD I. Helekal 1990, Ivan Helekal je akademický malíř a grafik. Absolvoval UMPRUM v Praze, kde studoval monumentální malbu u profesora Quida Fojtíka. Vedl Ateliér řezby na Střední umělecko-průmyslové škole a Vyšší odborné škole na Praze 3. Od roku 2009 je externím…

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jitka Hilská

    (1953)

    Les v zimě

    Položka č.: 485

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:47

    monotyp, papír, 2009, 34,5 x 27,3 cm, sign. LD J.Hilská, žákyně doc. M. Romberga a O. Smutného

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Utagawa Hiroshige

    (1797-1858)

    Přechod řeky

    Položka č.: 486

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:48

    dřevořez, 33,2 x 21,7 cm, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Hladík

    (1927-2018)

    PF 2010 a PF 2009

    Položka č.: 487

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:49

    2x suchá jehla, 2008 a 2009, 11,5 x 18,5; 9 x 15,5 cm, sign. PD Jan Hladík

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Hlaváček

    (1952)

    Zuby

    Položka č.: 488

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:50

    linořez, 60,8 x 91 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Marie Hlobilová-Mrkvičková

    (1903-1999)

    Zátiší s kosatci

    Položka č.: 489

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:51

    olej, plátno, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ivan Hodonský

    (1945)

    Vášeň

    Položka č.: 491

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:53

    glazovaná keramika, 1973, 31,5 x 14 x 10 cm, značeno zespodu Hodonský 73, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Xénia Hoffmeisterová

    (1958)

    Odpolední piknik

    Položka č.: 492

    Vyvolávací cena: 4.600 CZK (192 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:54

    litografie, 55 x 82 cm, sign. PD Xénia Hoffmeisterová, rám, č. 33/60, studium u prof. O. Smutného na DAMU v Praze, členka SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.600 CZK (192 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Franz Hogenberg

    (1535-1590)

    Cheb/ Eger

    Položka č.: 493

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (92 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:55

    kolorováný mědiryt, 15 x 46,3 cm, rám, v půlce přehnutý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohumír Bob Hochman

    (1958)

    Bez názvu

    Položka č.: 494

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:56

    email, papír, 2001, 42 x 17,7 cm, monogr. PD BH 2001, žák A. Zetové na SUPŠ v Turnově

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Dana Holá

    Rudolf Firkušný

    Položka č.: 495

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:57

    serigrafie, 1991, 29,5 x 21,5 cm, sign. PD D. Holá 91, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Dana Holá

    Rafael Kubelík

    Položka č.: 496

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:58

    serigrafie, 1991, 28 x 21 cm, sign. PD D. Holá 91, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Horák

    (1976)

    Bez názvu

    Položka č.: 499

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:01

    akryl, plátno, 2021, 40,2 x 50,2 cm, sign. PD Pavel Horák 21, klínový rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Karneval

    Položka č.: 500

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:02

    serigrafie, 1985, 51,5 x 34 cm, sign. DU Hořánek 85, č. 8/10, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Rondel

    Položka č.: 501

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:03

    serigrafie, 1989, 48 x 44 cm, sign. PD Hořánek 89, č. 28/100, Antikvariát Dlážděná, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Groteska

    Položka č.: 502

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:04

    litografie, 1992, 49 x 34 cm, sign. PD Hořánek 92, č. 48/70, levý horní roh ohnutý, mírně ohmataný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bedřich Hoser

    (1885-1961)

    Odpočinek

    Položka č.: 503

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:05

    olej, karton, 1944, 48 x 57 cm, sign. PD Hoser 44, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na UMPRUM a AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miroslav Houšť

    (1953)

    Praga magika

    Položka č.: 504

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:06

    litografie, 27,5 x 22 cm, sign. PD M. Houšť, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Součka na AVU v Praze, člen Jednoty českých výtvarných umělců

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tomáš Hřivnáč

    (1959)

    V leže

    Položka č.: 505

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:07

    suchá jehla, 1993, 9,5 x 24,7 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 93, č. 24/35, Antikvariát Dlážděná, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tomáš Hřivnáč

    (1959)

    Postupně

    Položka č.: 506

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:08

    suchá jehla, 1995, 32,5 x 24,5 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 95, č. 4/30, Antikvariát Dlážděná, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tomáš Hřivnáč

    (1959)

    Santa Cruz

    Položka č.: 507

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:09

    suchá jehla, 2010, 36,5 x 47,5 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2010, č. 16/20, při horním okraji nepatrně ohnutý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook