Ladislav Grosman
Krásy staré Prahy
Položka č.: 475Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:37
5x dřevoryt, 1920, sign. PD L. Grosman 20, č. 27/150, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
František Gross
(1909-1985)
Strojky
Položka č.: 476Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:38
2 x litografie, dvakrát 18 x 18,7 cm, sign. PD F. Gross / sign. PN F. Gross, rám, č. 197/200 a č. 198/200, mírně zažloutlý papír, rámy zašlé, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Kysely na UMPRUM v Praze, člen Skupiny 42, UB, SČUG Hollar a Radar
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Jaroslav Grus
(1891-1983)
Polabí
Položka č.: 477Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:39
serigrafie, 28 x 42,5 cm, sign. PD J. Grus, 100/150, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. H. Schwaigera na AVU v Praze, zakládající člen Skupiny 58, předseda SČVU
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Jaroslav Grus
(1891-1983)
Cesta vesnici
Položka č.: 478Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:40
serigrafie, 27 x 39 cm, sign. PD J. Grus, rám, č. 43/200, Jaroslav Grus, narozen v Pardubicích, absolvoval studium na AVU v Praze pod vedením profesora Schwaigera. Díky Purmanovu cestovnímu stipendiu mohl cestovat do Benátek a Dalmácie, později navštívil i Francii a Itálii. Jeho umělecká práce je h…
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Jan Halla
(1926-1988)
Na plese
Položka č.: 479Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:41
suchá jehla, 22 x 33,5 cm, sign. PD Jan Halla, pasparta, zkušební tisk, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studoval na AVU v Praze u prof. K. Pokorného a J. Laudy a na VŠUP v Praze u prof. K. Svolinského
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Petr Hampl
Pomoct
Položka č.: 480Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:42
lept, 29,5 x 21,5 cm, sign. PD Petr Hampl, č. 2/50 a.t., Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Tittelbacha a L. Čepeláka na AVU v Praze, člen Asociace restaurátorů a Asociace volné grafiky
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Josef Hapka
(1912-1987)
Valašská krajina
Položka č.: 481Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:43
olej, karton, 35,5 x 43 cm, sign. PD Jos. Hapka, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Obrovského na AVU v Praze
Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)
Otakar Hauska
(1874-1926)
Stavení
Položka č.: 482Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:44
akvarel, papír, 1923, 32 x 29,5 cm, sign. PD Hauska 1923, rám
Pavel Hayek
Akátové lusky
Položka č.: 483Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:45
serigrafie, 1997, 52 x 43 cm, sign. PD Hayek 97, č. 2/50, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Ivan Helekal
Modrý maják
Položka č.: 484Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:46
monotyp, 1990, 46,5 x 30,3 cm, sign. PD I. Helekal 1990, Ivan Helekal je akademický malíř a grafik. Absolvoval UMPRUM v Praze, kde studoval monumentální malbu u profesora Quida Fojtíka. Vedl Ateliér řezby na Střední umělecko-průmyslové škole a Vyšší odborné škole na Praze 3. Od roku 2009 je externím…
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Jitka Hilská
Les v zimě
Položka č.: 485Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:47
monotyp, papír, 2009, 34,5 x 27,3 cm, sign. LD J.Hilská, žákyně doc. M. Romberga a O. Smutného
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Utagawa Hiroshige
(1797-1858)
Přechod řeky
Položka č.: 486Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:48
dřevořez, 33,2 x 21,7 cm, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Jan Hladík
(1927-2018)
PF 2010 a PF 2009
Položka č.: 487Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:49
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Josef Hlaváček
Zuby
Položka č.: 488Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:50
linořez, 60,8 x 91 cm, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Marie Hlobilová-Mrkvičková
(1903-1999)
Zátiší s kosatci
Položka č.: 489Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:51
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Ivan Hodonský
Vášeň
Položka č.: 491Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:53
glazovaná keramika, 1973, 31,5 x 14 x 10 cm, značeno zespodu Hodonský 73, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Xénia Hoffmeisterová
Odpolední piknik
Položka č.: 492Vyvolávací cena: 4.600 CZK (192 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:54
Aktuální cena: 4.600 CZK (192 €)
Franz Hogenberg
(1535-1590)
Cheb/ Eger
Položka č.: 493Vyvolávací cena: 2.200 CZK (92 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:55
Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)
Bohumír Bob Hochman
Položka č.: 494Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:56
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Dana Holá
Rudolf Firkušný
Položka č.: 495Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:57
serigrafie, 1991, 29,5 x 21,5 cm, sign. PD D. Holá 91, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Dana Holá
Rafael Kubelík
Položka č.: 496Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:58
serigrafie, 1991, 28 x 21 cm, sign. PD D. Holá 91, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Pavel Horák
(1976)
Položka č.: 499Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:01
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Jaroslav Hořánek
(1925-1995)
Karneval
Položka č.: 500Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:02
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Jaroslav Hořánek
(1925-1995)
Rondel
Položka č.: 501Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:03
Jaroslav Hořánek
(1925-1995)
Groteska
Položka č.: 502Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:04
Bedřich Hoser
(1885-1961)
Odpočinek
Položka č.: 503Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:05
Miroslav Houšť
Praga magika
Položka č.: 504Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:06
Tomáš Hřivnáč
V leže
Položka č.: 505Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:07
Tomáš Hřivnáč
Postupně
Položka č.: 506Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:08
Tomáš Hřivnáč
Santa Cruz
Položka č.: 507Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:09
Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)