• Bohumil Ullrych

    Koupání

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 14:06

    akvarel, tuš, papír, 1927, 18,9 x 26 cm, sign. PD. B. Ullrych 27, nalepeno na papíru, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Bohumil Ullrych

    Studie z koupání (akt)

    Položka č.: 4

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 14:08

    akvarel, tuš, papír, 1927, 19 x 15,5 cm, sign. PD B. Ullrych 27, nalepeno na papíru, papírová pasparta, mírně zažloutlý papír, na rozích papíru stopy po lepení, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Bohumil Ullrych

    Ležící děvče

    Položka č.: 5

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 14:10

    tužka, akvarel, papír, 1928, 21 x 26,6 cm, sign. PD Ullrych 28, nalepeno na papíru, papírová pasparta, mírně zažloutlý papír, na rozích papíru stopy po lepení, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Bohumil Ullrych

    Ležící akt

    Položka č.: 6

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 14:12

    rudka, papír, 1922, 20 x 31,5 cm, sign. PD B. Ullrych 22, nalepeno na papíru, papírová pasparta, lehce zažloutlý papír, na rozích papíru patrné stopy po nalepení, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Bohumil Ullrych

    Věra

    Položka č.: 7

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 14:14

    tužka, akvarel, papír, 1936, 19,8 x 16,5 cm, sign. LD B. Ullrych 1936, nalepeno na papíru, papírová pasparta, na dolním okraji papír pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Bohumil Ullrych

    Portrét dívky

    Položka č.: 8

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 14:16

    tempera, karton, 1944, 46 x 37,5 cm, sign. LD B. Ullrych 44, jen nepatrná odření na okrajích kartonu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Bohumil Ullrych

    Tři koupající se pradleny

    Položka č.: 9

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 14:18

    olej, karton, 21,4 x 35,5 cm, sign. PD B. Ullrych, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Bohumil Ullrych

    Dvě koupající se dívky

    Položka č.: 10

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 14:20

    tužka, tempera, papír, 41,8 x 31,5 cm, značeno razítkem PD Z pozůstalosti Bohumia Ullrycha, u pravého okraje papír lehce přeložen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Bohumil Ullrych

    Poměny ženy (konvolut 2 kreseb)

    Položka č.: 11

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 14:22

    tuš, běloba, papír, dva krát 21,7 x 28,5 cm, papír lehce zažloutlý, v spodní části papíru šmouhy , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Bohumil Ullrych

    Ženský akt

    Položka č.: 12

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 14:24

    tužka, tempera, papír, 41,8 x 31,5 cm, značeno razítkem PD Z pozůstalosti Bohumila Ullrycha, antiqari.at Radhošťská

  • Bohumil Ullrych

    Žena v žlutém šátku

    Položka č.: 13

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 14:26

    akvarel, papír, 45,8 x 34,5 cm, sign. LD B. Ullrych , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Bohumil Ullrych

    Žena v rudém šátku

    Položka č.: 14

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 14:28

    tužka, akvarel, papír, 1945, 43,2 x 34 cm, sign. PD B. Ullrych 45, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Bohumil Ullrych

    Žena v bílém šátku

    Položka č.: 15

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 14:30

    tempera, pastel, papír, 1941, 60,2 x 44 cm, sign. PD B. Ullrych 41, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Bohumil Ullrych

    Stydlivá dívka

    Položka č.: 16

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 14:32

    tempera, tužka, papír, 42 x 31,5 cm, značeno PD razítkem Z pozůstalosti Bohumila Ullrycha, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Bohumil Ullrych

    Dívka v negližé

    Položka č.: 17

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 14:34

    tempera, karton, 1947, 59,5 x 43,5 cm, sign. LD B. Ullrych 1947, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Bohumil Ullrych

    Dívka s růžovým šátkem

    Položka č.: 18

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 14:36

    tužka, akvarel, papír, 59,8 x 43,5 cm, antiqari.at Radhošťská

  • Bohumil Ullrych

    Žena v bílém šátku

    Položka č.: 19

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 14:38

    olej, papír, 50 x 40,5 cm, antiqari.at Radhošťská

  • Bohumil Ullrych

    Žena v růžovém šátku

    Položka č.: 20

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 14:40

    tužka, akvarel, papír, 1947, 52,2 x 38 cm, sign. LD B. Ullrych 47, pravý horní roh papíru přeložen, antiqari.at Radhošťská

  • Bohumil Ullrych

    Dívky u vody

    Položka č.: 21

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 14:42

    tužka, akvarel, papír, 1941, 73,2 x 51,3 cm, sign. LD B. Ullrych 41, na papíru drobné hnědé tečky, spodní a horní okraj papíru otřepeny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Bohumil Ullrych

    Stojící akt

    Položka č.: 22

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 14:44

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Bohumil Ullrych

    Sedící dívka

    Položka č.: 23

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 14:46

    akvarel, papír, 60,5 x 48,5 cm, papír při okrajích zažloutlý a zvlněný, antiqari.at Radhošťská

  • Bohumil Ullrych

    Pradleny

    Položka č.: 24

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 14:48

    tužka, akvarel, papír, 1947, 18,9 x 27,7 cm, sign. LD B. Ullrych 47, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Bohumil Ullrych

    Akt zezadu

    Položka č.: 25

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 14:50

    tužka, pastel, papír, 40 x 25 cm, papír v rozích poškozený, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Bohumil Ullrych

    Pradleny

    Položka č.: 26

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 14:52

    olej, překližka, 1940, 28,6 x 35,6 cm, sign. LD B. Ullrych 1940, nalepeno na kartonu, vzadu na kartonu popsáno autorem, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

  • Bohumil Ullrych

    Ctirad a Šárka

    Položka č.: 27

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 14:54

    olej, plátno, karton, 1940, 27,2 x 34,3 cm, sign. PD B. Ullrych 40, nalepeno na kartonu, vzadu na kartonu popsáno autorem, při okrajích lehce otřepené plátno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

  • Bohumil Ullrych

    Dívka (akt)

    Položka č.: 28

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 14:56

    pastel, papír, 32,1 x 25,7 cm, PD razítko Z pozůstalosti Bohumila Ullrycha, lehce zašlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Bohumil Ullrych

    Ležící akt

    Položka č.: 29

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 14:58

    olej, plátno, 20,5 x 26 cm, sign. LD B. Ullrych, plátno na horním okraji otřepeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Bohumil Ullrych

    Dívky u jezera

    Položka č.: 30

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 15:00

    olej, plátno, 28,3 x 35 cm, PD značeno: Z pozůstalosti Bohumila Ullrycha, otřepené okraje plátna, malba u okrajů místy odřená, antiqari.at Radhošťská

  • Bohumil Ullrych

    Sedící akt

    Položka č.: 31

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 15:02

    olej, karton, 1934, 25 x 31,2 cm, sign. LD B. Ullrych 34, na malbě místy drobné oděrky, nalomený pravý horní roh kartonu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Bohumil Ullrych

    Dívka s bílým šátkem

    Položka č.: 32

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 15:04

    olej, karton, 1935, 27 x 22 cm, sign. LD B. Ullrych 35, při pravém okraji malba mírně odřena, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)