• .

    Pravoslavná ikona

    Položka č.: 31

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2020 19:00

    Rusko, mosaz, náboženský motiv, délka 6cm, šířka 5,5cm., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • .

    Pečetítko

    Položka č.: 32

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2020 19:01

    písmena KS, výška 7cm, průměr 1,8cm., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • .

    Láhev likérovka

    Položka č.: 33

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2020 19:02

    Čechy, kolem roku 1850, čiré sklo foukané do formy, oblá s motivem vinné révy a prodlouženým hrdlem, výška 32,8cm., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • .

    Láhev likérovka

    Položka č.: 34

    Plánované ukončení: 17. 12. 2020 19:03

    Čechy, kolem roku 1850, čiré sklo foukané do formy, rozšířená ve spodní části s úzkým prodlouženým hrdlem, výška 36cm., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • .

    Grogovka

    Položka č.: 35

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2020 19:04

    Čechy, na vyšší kruhové patce, zlacený dekor, při horním okraji silná zlatá linka, výška 14,8cm, průměr 7cm., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • .

    Náhrdelník z modrých korálků

    Položka č.: 36

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2020 19:05

    stará bižuterie, délka 76cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • .

    Náhrdelník se třemi řadami korálků v ozdobném kovu

    Položka č.: 37

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2020 19:06

    stará bižuterie, délka 57cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • .

    Náhrdelník se 14 řadami korálků

    Položka č.: 38

    Plánované ukončení: 17. 12. 2020 19:07

    stará bižuterie, délka 42cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • .

    Taneční scéna

    Položka č.: 39

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2020 19:08

    Volkstedt, přelom 18. a 19. stol., biskvit tvrdý, namodralý, malovaný, za scénou schránka na dopisy s květinovým dekorem, vtlačená čísla 5538, jinak neznačený, délka 23cm, šířka 15cm, výška 15,5cm., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • .

    Mléčenka a dva talířky

    Položka č.: 40

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2020 19:09

    Rosenthal A.G., 2. pol. 19. stol., porcelán s modrým podglazurním dekorem, modrá podglazurní značka, mléčenka výška 12cm, talířky průměr 14,5cm., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • .

    Kávový servis

    Položka č.: 41

    Vyvolávací cena: 3.400 CZK (136 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2020 19:10

    Čechy, Horní Slavkov, počátek 19. stol., cínový empírový servis s pásy ornamentálního dekoru, ucha opletena kůží, neznačeno, výška konvice na kávu 20,5cm, výška konvice na mléko 17,5cm., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 3.400 CZK (136 €)

  • .

    Mísa na ovoce

    Položka č.: 42

    Vyvolávací cena: 13.000 CZK (520 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2020 19:11

    Čechy, Slavkov, okolo roku 1840, modro-zlatý ornamentální dekor, porcelán malovaný, glazovaný, vtlačená značka S, průměr 36cm., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 13.000 CZK (520 €)

  • .

    Talíř, Bučovice

    Položka č.: 43

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2020 19:12

    okolo roku 1810, lidová keramika, motiv jelena v krajině, neznačený, průměr 24cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

  • .

    Talíř

    Položka č.: 44

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2020 19:13

    Čechy, Stará Role, A.Nowotný, 40. léta 19. stol., porcelán malovaný, glazovaný, architektonický dekor, bohatě zdobené okraje, vtlačená značka August Nowotny, Altrohlau, průměr 18,5cm., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

  • .

    Pohár

    Položka č.: 45

    Plánované ukončení: 17. 12. 2020 19:14

    Čechy, 2. pol. 19. stol., sklo rubínové, broušené, barvené ve hmotě, masivní kupa, výška 10cm., Antikvariát Dlážděná

  • .

    Sklenice

    Položka č.: 46

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2020 19:15

    Jižní Čechy, 60. léta 19. stol., sklo čiré, obdélný medailon jantarové lazury, řezaný motiv kajícnice, na zadní straně kruhový lístkový dekor, výška 11,8cm., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • .

    Kabelka

    Položka č.: 47

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2020 19:16

    20. léta 20. stol., černá kůže s krokodýlím vzorem, dvojitým uchem a pantovou montáží z obecného kovu, délka 22cm, šířka 11cm, hloubka 8cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • .

    Nožík skládací

    Položka č.: 48

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2020 19:17

    perleťová rukojeť, vlasové prasklinky, délka 10,5cm (6+4,5cm), Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • .

    Džbán

    Položka č.: 49

    Vyvolávací cena: 4.800 CZK (192 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2020 19:18

    Dobrá Voda, rok 1844, lidová keramika, zelený květinový a architektonický dekor, značeno L, vlasová prasklinka u ouška, malý oťuk u hrdla, výška 24cm., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 4.800 CZK (192 €)

  • .

    Náhrdelník z červeného korálu

    Položka č.: 50

    Plánované ukončení: 17. 12. 2020 19:19

    stará bižuterie, délka 38cm, Antikvariát Dlážděná

  • .

    Náhrdelník bílo-zelený se žlutým kovem

    Položka č.: 51

    Plánované ukončení: 17. 12. 2020 19:20

    stará bižuterie, délka 44cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • .

    Položka č.: 52

    Plánované ukončení: 17. 12. 2020 19:21

    pálená glazovaná hlína, malý oťuk na jedné noze, výška 20cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • .

    Lampička stolní

    Položka č.: 53

    Plánované ukončení: 17. 12. 2020 19:22

    kovová, širm leský se zelenými puntíky, funkční, výška 25cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • .

    Lampička stolní

    Položka č.: 54

    Plánované ukončení: 17. 12. 2020 19:23

    kovová, s ozdobnou nožkou, skleněné stínítko prasklé, funkční, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • .

    Nástolec

    Položka č.: 55

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (92 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2020 19:24

    Čechy, 80. léta 19. stol., rosalinové sklo, na široké kruhové patce, okraj silně zvlněný s tenkou čirou linkou na konci, výška 16cm, průměr 23,5cm., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.300 CZK (92 €)

  • .

    Dóza

    Položka č.: 56

    Vyvolávací cena: 2.100 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2020 19:25

    Čechy, 2. pol. 19. stol., porcelán malovaný, glazovaný, s porcelánovými květinami a pantovou montáží z obecného kovu, v barvě slonové kosti, zbytky stříbrné značky na glazuře, 1 lístek ulomen, délka 16cm, šířka 10cm, výška 6,5cm., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.100 CZK (84 €)

  • .

    Medaile

    Položka č.: 57

    Plánované ukončení: 17. 12. 2020 19:26

    Čechy, rok 1983, bronz, autor M. Beutler, vydaná městem Pardubice ke stému výročí narození českého letce Ing. Jana Kašpara, v původní krabičce., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • .

    Malachitová dóza

    Položka č.: 58

    Plánované ukončení: 17. 12. 2020 19:27

    pol. 20. stol., květinový dekor, výška 6cm, průměr 9cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • .

    Váza Moser

    Položka č.: 59

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (116 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2020 19:28

    Karlovy vary, 1. pol. 20. stol., citrínové sklo, masivní vysoké dno, široký lem částečně zahrnutý dovnitř, značeno Moser, výška 16cm., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.900 CZK (116 €)

  • .

    Dóza

    Položka č.: 60

    Vyvolávací cena: 3.300 CZK (132 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2020 19:29

    Evropa, pol. 19. stol., porcelán malovaný, glazovaný, zimní výjev s labutí, výška 16cm, šířka 16cm., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 3.300 CZK (132 €)