• Adolf Born

    (1930-2016)

    PF 1976

    Položka č.: 246124

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 11. 08. 2020 18:45

    serigrafie, 19,8 x 19,8 cm, monogramováno PD AB, na zadní straně razítko Adolf BORN - serigrafie, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Bohdan Dušek

    (1981)

    Vymítač

    Položka č.: 186010

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (41 €)

    Plánované ukončení: 11. 08. 2020 18:46

    linoryt, 58,5 x 42,5 cm, sign. PD Bohdan Dušek, 5/10, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, studium na VOŠ Václava Hollara v Praze, poté na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.100 CZK (41 €)

  • Milena Dvořáková

    (1944-1992)

    Dívka s doutníkem

    Položka č.: 186201

    Plánované ukončení: 11. 08. 2020 18:47

    litografie, 30 x 21,2 cm, značeno PD v desce M D, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Milena Dvořáková

    (1944-1992)

    Portrét Magdy Šachové

    Položka č.: 246121

    Vyvolávací cena: 500 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 11. 08. 2020 18:48

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Václav Holub

    Anděl

    Položka č.: 239757

    Plánované ukončení: 11. 08. 2020 18:49

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jan Otava

    (1950)

    Jabloň I.

    Položka č.: 233527

    Vyvolávací cena: 800 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 11. 08. 2020 18:50

    lept, 41 x 48,4 cm, sign. PD Jan Otava, 8/50, papír je na několika místech mírně pokrčen, Antikvariát Dlážděná, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 800 CZK (30 €)

  • Antonín Homolka

    (1909-1964)

    Labská krajina

    Položka č.: 246157

    Plánované ukončení: 12. 08. 2020 18:01

    litografie, 29 x 50,5 cm, sign. PD Antonín Homolka, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Bendy na UPŠ v Praze, prof. W. Nowaka a T. F. Šimona na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Antonín Homolka

    (1909-1964)

    Na břehu

    Položka č.: 246179

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 12. 08. 2020 18:02

    litografie, 26,2 x 38,7 cm, sign. PD Ant. Homolka, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Bendy na UPŠ v Praze, prof. W. Nowaka a T. F. Šimona na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Bohumil Kozina

    (1881)

    Pražský hrad

    Položka č.: 246247

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 12. 08. 2020 18:03

    lept, 23,2 x 31,2 cm, sign. PD B. Kozina, znečištěný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Josef Meyer

    (1895-1952)

    Řetězový most

    Položka č.: 246248

    Plánované ukončení: 12. 08. 2020 18:04

    lept, 23,5 x 32,2 cm, sign. PD , znečištěný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Břízy u potoka

    Položka č.: 246207

    Plánované ukončení: 12. 08. 2020 18:05

    lept, akvarel, 19,5 x 14,6 cm, sign. PD nečitelně, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Downtown New York City from the Harbor

    Položka č.: 246154

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 12. 08. 2020 18:06

    tisk, 15,5 x 10,8 cm, značeno PD v tisku nečitelně, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Sklopený zrak

    Položka č.: 246244

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 12. 08. 2020 18:07

    tužka, papír, 54,7 x 44,4 cm, pokrčený papír na okrajích, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Sklopený zrak

    Položka č.: 246243

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 12. 08. 2020 18:08

    tužka, papír, 45,1 x 37,5 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Portrét manželů

    Položka č.: 246266

    Plánované ukončení: 12. 08. 2020 18:09

    2x fotografie, 37,5 x 27,5 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Náměstí sv. Marka v Benátkách

    Položka č.: 246160

    Plánované ukončení: 12. 08. 2020 18:10

    mědirytina, 12,5 x 17,8 cm, mírně zašpiněný papír, zejm. mimo tisk, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Certifikát o překročení rovníku

    Položka č.: 246125

    Plánované ukončení: 12. 08. 2020 18:11

    tuš, papír, 1956, 29,5 x 43 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Motýl

    Položka č.: 241625

    Plánované ukončení: 12. 08. 2020 18:12

    smalt na plechu, 19,7 x 19,7 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Vladislav Röhling

    (1878-1949)

    Kaple sv. Václava

    Položka č.: 246246

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 12. 08. 2020 18:13

    lept, 38,4 x 33,3 cm, sign. PD V. Röhling, znečištěný, natržený a poničený papír po stranách, Antikvariát Dlážděná, žák F. Ženíška, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Různí autoři

    Polní práce, Spánek, Polední odpočínek, Pradleny

    Položka č.: 246251

    Vyvolávací cena: 600 CZK (23 €)

    Plánované ukončení: 12. 08. 2020 18:14

    3x litografie, 1x linoryt, 1935, 43 x 31 cm, dva listy signovány, Umělecká beseda svým členům na rok 1935, 4 grafiky: V. Sedláček, B. Vaníček, O. Kerhart, A. Moravec, text F. Skácelík, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Pasáček koní

    Položka č.: 246261

    Plánované ukončení: 12. 08. 2020 18:15

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Fritz Silberbauer

    (1883-1974)

    Garten im Sonnenschein

    Položka č.: 246208

    Plánované ukončení: 12. 08. 2020 18:16

    lept, 13,3 x 16,5 cm, značeno v desce Fritz Silberbauer, Verlag der Gesellschaft für Vervielfältigende Kunst, Wien, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Václav Souček

    (1887-1941)

    Národní divadlo v Praze

    Položka č.: 246128

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 12. 08. 2020 18:17

    lept, 27 x 21,5 cm, sign. PD Souček, zašpiněný a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Maxmilián Švabinský

    Růže

    Položka č.: 246257

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 12. 08. 2020 18:18

    litografie, 8,5 x 6,5 cm, sign. PN Šv, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a umění, zakládající člen SČUG Hollar, člen Société Nationale des Beaux Arts v Paříži, čestný č…

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Václav Švarc

    (1886-1956)

    Hrad

    Položka č.: 246155

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 12. 08. 2020 18:19

    suchá jehla, 10,8 x 12,8 cm, sign. PD V. Švarc, č. 1, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Hynaise na AVU v Praze

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Bedřich Valdauf

    (1899-1977)

    Odpočinek

    Položka č.: 246217

    Vyvolávací cena: 350 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 12. 08. 2020 18:20

    dřevoryt na japanu, 10,5 x 10 cm, sign. PD Valdauf, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 350 CZK (13 €)

  • Bedřich Valdauf

    (1899-1977)

    Akty v přírodě

    Položka č.: 246216

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 12. 08. 2020 18:21

    dřevoryt na japanu, 1942, 15,1 x 10,8 cm, sign. PD B. Valdauf 42, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Bedřich Valdauf

    (1899-1977)

    Léto č. 2.

    Položka č.: 246215

    Plánované ukončení: 12. 08. 2020 18:22

    dřevoryt, 25 x 21,4 cm, sign. PD B. Valdauf, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Bedřich Valdauf

    (1899-1977)

    Pohled na městečko

    Položka č.: 246214

    Plánované ukončení: 12. 08. 2020 18:23

    dřevoryt, ruční papír, 13 x 15,4 cm, sign. PD B. Valdauf, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • V. Vayer

    Ve Zlaté uličce

    Položka č.: 195850

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 12. 08. 2020 18:24

    lept, 19,5 x 14,7 cm, sign. PD V. Vayer, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)