• Jan Chamlar

    Výlet

    Položka č.: 5

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 30. 09. 2020 10:04

    fotografie, 40,3 x 29,9 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu

  • Jan Chamlar

    Na lodičce

    Položka č.: 6

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 30. 09. 2020 10:05

    fotografie, 39,8 x 30 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

  • Lukáš Žentel

    (1976)

    Otisky

    Položka č.: 7

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 30. 09. 2020 10:06

    fotografie, 19,7 x 29,5 cm, sign. na zadní straně Lukáš Žentel, studium na FAMU v Praze

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

  • Václav Hájiček

    Dětské hřiště II.

    Položka č.: 8

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 30. 09. 2020 10:07

    fotografie, 1989, 24,7 x 38,5 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, na zadní straně razítko: Krušnohorské fotostředisko Teplice v Č., Zlatá kniha, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

  • Lubomír Kopecký

    V podkroví

    Položka č.: 9

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 30. 09. 2020 10:08

    fotografie, 22,9 x 30,1 cm, sign. na zadní straně Lubomír Kopecký a značeno autorským razítkem, na zadní straně razítko: Krušnohorské fotostředisko Teplice v Č., Zlatá kniha, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

  • Lukáš Žentel

    (1976)

    Lehkost

    Položka č.: 10

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 30. 09. 2020 10:09

    fotografie, 20 x 30 cm, sign. na zadní straně Lukáš Žentel, studium na FAMU v Praze

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

  • Lukáš Žentel

    (1976)

    Skupinoé foto

    Položka č.: 11

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 30. 09. 2020 10:10

    fotografie, 20 x 30,5 cm, sign. na zadní straně Lukáš Žentel, studium na FAMU v Praze

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

  • Lukáš Žentel

    (1976)

    Gesto

    Položka č.: 12

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 30. 09. 2020 10:11

    fotografie, 19,5 x 30,4 cm, sign. na zadní straně Lukáš Žentel, studium na FAMU v Praze

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

  • Lukáš Žentel

    (1976)

    Hra

    Položka č.: 13

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 30. 09. 2020 10:12

    fotografie, 19,3 x 30,4 cm, sign. na zadní straně Lukáš Žentel, studium na FAMU v Praze

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

  • Jidřich Voves

    Na vrcholu

    Položka č.: 14

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 30. 09. 2020 10:13

    fotografie, 21,5 x 21,6 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

  • Lubomír Kopecký

    Světelný vodopád

    Položka č.: 15

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 30. 09. 2020 10:14

    fotografie, 37,7 x 28,1 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

  • Petr Baďura

    Jiří Stivín ve Viole

    Položka č.: 16

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 30. 09. 2020 10:15

    fotografie, 1992, 30 x 40,3 cm, sign. na zadní straně Baďura P., na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, člen Svazu fotografů, asi 35 výstav v Čechách a zahraničí

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Petr Baďura

    Still Life

    Položka č.: 17

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 30. 09. 2020 10:16

    fotografie, 1999, 40,5 x 30,3 cm, sign. na zadní straně Baďura P. 1999, Antikvariát Dlážděná, člen Svazu fotografů, asi 35 výstav v Čechách a zahraničí

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jan Chamlar

    Lešení II.

    Položka č.: 18

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 30. 09. 2020 10:17

    fotografie, 40 x 30 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

  • Jan Chamlar

    Lešení

    Položka č.: 19

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 30. 09. 2020 10:18

    fotografie, 40,2 x 30 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

  • Gustav Kovář

    Generální úklid (velká varianta)

    Položka č.: 20

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 30. 09. 2020 10:19

    fotografie, 30 x 39,5 cm, na zadní straně štítek s autorovým popisem, Antikvariát Dlážděná, člen elitního fotografického spolku AFIAP

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

    Zátiší s židlemi

    Položka č.: 21

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 30. 09. 2020 10:20

    bromostříbrná fotografie, 18 x 24,3 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • František Urban

    Na hradě

    Položka č.: 22

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 30. 09. 2020 10:21

    bromostříbrná fotografie, 23,4 x 29,8 cm, vzadu nalepen autorský štítek s popisem, nalepeno na kartonu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Drahotín Šulla

    Po koupeli

    Položka č.: 23

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 30. 09. 2020 10:22

    bromostříbrná fotografie, 22 x 13,8 cm, sign. vzadu D. Šulla, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Žena s vějířem

    Položka č.: 24

    Plánované ukončení: 30. 09. 2020 10:23

    bromostříbrná fotografie, 15,2 x 15,5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Zátiší s židlemi

    Položka č.: 25

    Plánované ukončení: 30. 09. 2020 10:24

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Viktor Krejčí

    Pohled ze tmy do světla

    Položka č.: 26

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 30. 09. 2020 10:25

    bromostříbrná fotografie, 2008, 27,2 x 36,6 (29,4 x 39,7) cm, sign. na zadní straně Viktor Krejčí 2008, 2/10, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Stanislav Konečný

    (1908-?)

    Pražské nábřeží

    Položka č.: 27

    Plánované ukončení: 30. 09. 2020 10:26

    bromostříbrná fotografie, 17 x 21,6 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Stanislav Konečný

    (1908-?)

    Pohled na sv. Mikuláše

    Položka č.: 28

    Plánované ukončení: 30. 09. 2020 10:27

    bromostříbrná fotografie, 22,8 x 13,8 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jan Malý

    Pes

    Položka č.: 29

    Plánované ukončení: 30. 09. 2020 10:28

    tisk, 1974, 23,5 x 40 cm, sign. na zadní straně Jan Malý 1974, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Antonín Gribovský

    (1933-1989)

    Při práci

    Položka č.: 30

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 30. 09. 2020 10:29

    bromostříbrná fotografie, 40 x 30,1 cm, značeno na zadní straně Ant. Gribovský, Antikvariát Dlážděná, člen Tvůrčí skupiny Máj 57, skupiny DOFO, Klubu fotografů města Brna a SČVU

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Antonín Gribovský

    (1933-1989)

    V parku

    Položka č.: 31

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 30. 09. 2020 10:30

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Jan Malý

    (1954-2017)

    Bretagne

    Položka č.: 32

    Plánované ukončení: 30. 09. 2020 10:31

    bromostříbrná fotografie, 1992, 44 x 56,6 cm, sign. na zadní straně J. Malý 1992, Antikvariát Dlážděná, studoval na SPŠ grafické v Praze a na FAMU tamtéž, člen SVU Mánes

  • Jan Malý

    (1954-2017)

    Bretagne II.

    Položka č.: 33

    Plánované ukončení: 30. 09. 2020 10:32

    bromostříbrná fotografie, 1992, 44 x 56,7 cm, Antikvariát Dlážděná, studoval na SPŠ grafické v Praze a na FAMU tamtéž, člen SVU Mánes

  • Josef Voříšek

    (1902-1980)

    Dáma se slunečníkem

    Položka č.: 34

    Vyvolávací cena: 4.800 CZK (192 €)

    Plánované ukončení: 30. 09. 2020 10:33

    bromostříbrná fotografie, 1964, 29,8 x 23,9 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, pf 1964, na zadní straně věnování profesoru Skopcovi, Antikvariát Dlážděná, studium na ČVUT v Praze, člen fotoklubů Loděnice Libeň, ČKD Praha a Auto Praga

    Aktuální cena: 4.800 CZK (192 €)