Aukční historie
SEZNAM AUTORŮ

  • Zdeněk Miler

    (1921-2011)

    Bratři v triku - titulek

    Položka č.: 19

    Vyvolávací cena: 500 CZK (18 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 06. 2020 18:18

    kvaš, papír, 10 x 14 cm, rám, návrh ke krátkému filmu Krtek a raketa (1965). Film vznikl pod vlivem úspěchu snímku Jak krtek ke kalhotkám přišel (1957), kde se poprvé v Milerově dětské tvorbě setkáváme s postavou krtka a za který výtvarník dostal Velkou cenu na festivalu v Benátkách. Filmy pro děti …

    Aktuální cena: 1.601 CZK (58 €)

    Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu

  • Zdeněk Miler

    (1921-2011)

    Krtek a krab - titulek

    Položka č.: 18

    Vyvolávací cena: 500 CZK (18 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 06. 2020 18:17

    tuš, kvaš, papír, 10 x 14 cm, rám, návrh ke krátkému filmu Krtek a raketa (1965). Film vznikl pod vlivem úspěchu snímku Jak krtek ke kalhotkám přišel (1957), kde se poprvé v Milerově dětské tvorbě setkáváme s postavou krtka a za který výtvarník dostal Velkou cenu na festivalu v Benátkách. Filmy pro …

    Aktuální cena: 1.101 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: ID4**7 Historie příhozu

  • Zdeněk Miler

    (1921-2011)

    Krtek a raketa - titulek

    Položka č.: 17

    Vyvolávací cena: 500 CZK (18 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 06. 2020 18:16

    tužka, akvarel, papír, 10 x 14 cm, rám, návrh ke krátkému filmu Krtek a raketa (1965). Film vznikl pod vlivem úspěchu snímku Jak krtek ke kalhotkám přišel (1957), kde se poprvé v Milerově dětské tvorbě setkáváme s postavou krtka a za který výtvarník dostal Velkou cenu na festivalu v Benátkách. Filmy…

    Aktuální cena: 1.000 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: ID2**9 Historie příhozu

  • Zdeněk Miler

    (1921-2011)

    Krtek a raketa - titulek

    Položka č.: 16

    Vyvolávací cena: 500 CZK (18 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 06. 2020 18:15

    kvaš, akvarel, papír, 10 x 14 cm, rám, návrh ke krátkému filmu Krtek a raketa (1965). Film vznikl pod vlivem úspěchu snímku Jak krtek ke kalhotkám přišel (1957), kde se poprvé v Milerově dětské tvorbě setkáváme s postavou krtka a za který výtvarník dostal Velkou cenu na festivalu v Benátkách. Filmy …

    Aktuální cena: 2.001 CZK (72 €)

    Poslední dražitel: ID6**0 Historie příhozu

  • Zdeněk Miler

    (1921-2011)

    Kyblíček a lopatka - titulek

    Položka č.: 15

    Vyvolávací cena: 500 CZK (18 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 06. 2020 18:14

    kvaš, akvarel, papír, 10 x 14 cm, rám, návrh ke krátkému filmu Krtek a raketa (1965). Film vznikl pod vlivem úspěchu snímku Jak krtek ke kalhotkám přišel (1957), kde se poprvé v Milerově dětské tvorbě setkáváme s postavou krtka a za který výtvarník dostal Velkou cenu na festivalu v Benátkách. Filmy …

    Aktuální cena: 1.101 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: ID2**9 Historie příhozu

  • Kateřina Miler

    (1960)

    Krtek s Krtečkovou sáňkují

    Položka č.: 14

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (179 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 06. 2020 18:13

    litografie, 2017, 25 x 31, 5 cm, sign. PD Kateřina Miler 2017, rám, č. 33/60

    Aktuální cena: 5.000 CZK (179 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Miler

    (1921-2011)

    Krtek a zvířátka

    Položka č.: 11

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (179 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 06. 2020 18:13

    litografie, 2011, 24 x 31 cm, značeno v kameni ZM, rám, autorský tisk

    Aktuální cena: 7.000 CZK (250 €)

    Poslední dražitel: ID7**2 Historie příhozu

  • Kateřina Miler

    (1960)

    Kalhotky s kapsami

    Položka č.: 13

    Vyvolávací cena: 35.000 CZK (1.250 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 06. 2020 18:12

    kvaš, papír, 12 x 20 cm, PD monogr. ZM, sign. Kateřina Miler, pasparta, rám

    Aktuální cena: 35.000 CZK (1.250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kateřina Miler

    (1960)

    Krtek a pařez

    Položka č.: 12

    Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.072 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 06. 2020 18:11

    kvaš, papír, 15, 5 x 17, 5 cm, PD monogr. ZM, sign. Kateřina Miler, pasparta, rám

    Aktuální cena: 30.000 CZK (1.072 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Miler

    (1921-2011)

    Kyblíček a lopatka - titulek

    Položka č.: 10

    Vyvolávací cena: 500 CZK (18 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 06. 2020 18:09

    kvaš, akvarel, papír, 1965, 10 x 14,2 cm, rám, návrh ke krátkému filmu Krtek a raketa (1965). Film vznikl pod vlivem úspěchu snímku Jak krtek ke kalhotkám přišel (1957), kde se poprvé v Milerově dětské tvorbě setkáváme s postavou krtka a za který výtvarník dostal Velkou cenu na festivalu v Benátkách…

    Aktuální cena: 1.100 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: ID2**9 Historie příhozu

  • Zdeněk Miler

    (1921-2011)

    Krtek a sluneční kohout

    Položka č.: 9

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (286 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 06. 2020 18:08

    akvarel, tužka, papír, 19,5 x 28,5 cm, rám, návrh ke krátkému filmu Krtek a raketa (1965). Film vznikl pod vlivem úspěchu snímku Jak krtek ke kalhotkám přišel (1957), kde se poprvé v Milerově dětské tvorbě setkáváme s postavou krtka a za který výtvarník dostal Velkou cenu na festivalu v Benátkách. F…

    Aktuální cena: 8.000 CZK (286 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Miler

    (1921-2011)

    Krtek startuje

    Položka č.: 8

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (358 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 06. 2020 18:07

    akvarel, tuš, tužka, papír, 21,5 x 21,5 cm, rám, návrh ke krátkému filmu Krtek a raketa (1965). Film vznikl pod vlivem úspěchu snímku Jak krtek ke kalhotkám přišel (1957), kde se poprvé v Milerově dětské tvorbě setkáváme s postavou krtka a za který výtvarník dostal Velkou cenu na festivalu v Benátká…

    Aktuální cena: 10.000 CZK (358 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Miler

    (1921-2011)

    Krokodýl

    Položka č.: 7

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (286 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 06. 2020 18:06

    kvaš, akvarel, uhel, papír, 1965, 22,5 x 21 cm, rám, návrh ke krátkému filmu Krtek a raketa (1965). Film vznikl pod vlivem úspěchu snímku Jak krtek ke kalhotkám přišel (1957), kde se poprvé v Milerově dětské tvorbě setkáváme s postavou krtka a za který výtvarník dostal Velkou cenu na festivalu v Ben…

    Aktuální cena: 8.000 CZK (286 €)

    Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu

  • Zdeněk Miler

    (1921-2011)

    Krtek v dortu

    Položka č.: 6

    Vyvolávací cena: 26.000 CZK (929 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 06. 2020 18:05

    pastel, uhel, tuš, papír, 1965, 26,5 x 34,5 cm, rám, návrh ke krátkému filmu Krtek a raketa (1965). Film vznikl pod vlivem úspěchu snímku Jak krtek ke kalhotkám přišel (1957), kde se poprvé v Milerově dětské tvorbě setkáváme s postavou krtka a za který výtvarník dostal Velkou cenu na festivalu v Ben…

    Aktuální cena: 26.000 CZK (929 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Miler

    (1921-2011)

    Krtek s myškou a melounem

    Položka č.: 5

    Vyvolávací cena: 35.000 CZK (1.250 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 06. 2020 18:04

    kvaš, akvarel, uhel, papír, 1971, 38,5 x 28 cm, rám, návrh ke krátkému filmu Krtek a paraplíčko (1971), Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 35.000 CZK (1.250 €)

    Poslední dražitel: ID2**9 Historie příhozu

  • Zdeněk Miler

    (1921-2011)

    Milionář

    Položka č.: 4

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (429 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 06. 2020 18:03

    tuš, běloba, papír, 1948, 30,1 x 44,2 cm, rám, návrh ke krátkému filmu O milionáři, který ukradl slunce (1948), Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 12.000 CZK (429 €)

    Poslední dražitel: ID2**9 Historie příhozu

  • Zdeněk Miler

    (1921-2011)

    Továrna

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (197 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 06. 2020 18:02

    tuš, papír, 1948, 22,8 x 33 cm, sign. PD Zdeněk Miler, rám, oboustranná kresba, návrh ke krátkému filmu O milionáři, který ukradl slunce (1948), Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 5.500 CZK (197 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Miler

    (1921-2011)

    Nemocný milionář

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (322 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 06. 2020 18:01

    tuš, papír, 1948, 21,7 x 30,5 cm, sign. PD Zdeněk Miler, rám, návrh ke krátkému filmu O milionáři, který ukradl slunce (1948), při dolním okraji mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 9.000 CZK (322 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Miler

    (1921-2011)

    Zavěšené slunce

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 4.800 CZK (172 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 06. 2020 18:00

    tuš, papír, 1948, 22,7 x 30,8 cm, rám, návrh ke krátkému filmu O milionáři, který ukradl slunce (1948), Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 4.800 CZK (172 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tomáš Hřivnáč

    (1959)

    Ex libris Karl Vissers

    Položka č.: 47

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 06. 2020 20:46

    suchá jehla, 2017, 12, 5 x 9, 5 cm, sign. PD Tomáš Hřívnáč 2017, autorský tisk, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tomáš Hřivnáč

    (1959)

    Ex libris Joop Sliep

    Položka č.: 46

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 06. 2020 20:45

    suchá jehla, 2017, 13 x 9, 5 cm, sign. PD Tomáš Hřívnáč 2017, autorský tisk, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tomáš Hřivnáč

    (1959)

    Ex libris Jan Vaes

    Položka č.: 45

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 06. 2020 20:44

    suchá jehla, 2017, 12, 5 x 9, 5 cm, sign. PD Tomáš Hřívnáč 2017, č. VI/XX, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu

  • Tomáš Hřivnáč

    (1959)

    Ex libris Jacky Antoine

    Položka č.: 44

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 06. 2020 20:43

    suchá jehla, 2017, 11, 5 x 8, 5 cm, sign. PD Tomáš Hřívnáč 2017, autorský tisk, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tomáš Hřivnáč

    (1959)

    Ex libris Jan Bruggheman

    Položka č.: 43

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 06. 2020 20:42

    suchá jehla, 2017, 12, 5 x 9, 5 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2017, autorský tisk, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu

  • Tomáš Hřivnáč

    (1959)

    Ex libris M. Č.

    Položka č.: 42

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 06. 2020 20:41

    suchá jehla, 2017, 13 x 9, 5 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2017, č. IV/VIII, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu

  • Tomáš Hřivnáč

    (1959)

    Ex libris A. P. a G. P.

    Položka č.: 41

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 06. 2020 20:40

    suchá jehla, 2017, 13 x 9, 5 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2017, autorský tisk, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu

  • Tomáš Hřivnáč

    (1959)

    Ex libris Marc Ferny

    Položka č.: 40

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 06. 2020 20:39

    suchá jehla, 2018, 13 x 9, 5 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2018, autorský tisk, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu

  • Tomáš Hřivnáč

    (1959)

    Ex libris Monika Mlýnková

    Položka č.: 39

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 06. 2020 20:38

    suchá jehla, 2018, 12, 5 x 9, 5 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2018, č. V/XX, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tomáš Hřivnáč

    (1959)

    Ex libris Tomas Ostermann a Klaus-Jürgen Tischer

    Položka č.: 38

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 06. 2020 20:37

    suchá jehla, 2018, 12, 5 x 9, 5 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2018, č. III/XX, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu

  • Tomáš Hřivnáč

    (1959)

    Ex libris Dr. H.- D. Köhler

    Položka č.: 37

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 06. 2020 20:36

    suchá jehla, 2015, 13 x 10 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2015, č. XI/XXX, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu

Facebook