• Basilius Besler

    (1561-1629)

    Rdesno hadí kořen

    Položka č.: 234162

    Vyvolávací cena: 500 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 21:26

    kolorovaný tisk, 47 x 37 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Pohled na pole

    Položka č.: 234928

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 21:28

    akvarel, papír, 1946, 30 x 44 cm, rám, na rámu oděrky, skloprasklé, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Mezi stromy

    Položka č.: 234929

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 21:30

    akvarel, papír, 28,5 x 42,5 cm, sign. PD J. Matějka, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Pohled na les

    Položka č.: 234930

    Vyvolávací cena: 600 CZK (23 €)

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 21:32

    akvarel, papír, 1948, 29 x 41,5 cm, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

  • Ladislav Vele

    (1906-1953)

    Kunětická hora

    Položka č.: 234955

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 21:34

    litografie, 1941, 63 x 47 cm, sign. PD Ladislav Vele 1941, mírně zažloutlý papír, při okrajích zažloutlé skvrnky , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

  • V. Malý

    Břízky

    Položka č.: 235029

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (45 €)

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 21:36

    Aktuální cena: 1.200 CZK (45 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Luční kvítí

    Položka č.: 235071

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 21:38

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Jana Krotká

    Na houpačce

    Položka č.: 235110

    Vyvolávací cena: 550 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 21:40

    tempera, papír, 2003, 12,5 x 17,5 cm, sign. LD Krotká 2003, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 550 CZK (21 €)

  • Jana Krotká

    Rozhovor

    Položka č.: 235111

    Vyvolávací cena: 700 CZK (26 €)

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 21:42

    Aktuální cena: 700 CZK (26 €)

  • Novotný

    Rybník svět

    Položka č.: 235122

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 21:44

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Kráska a zvíře

    Položka č.: 235303

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 21:46

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Svatý Cyril a Svatý Metoděj

    Položka č.: 235329

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 21:48

    kolorovaný dřevoryt, 13 x 8,5 cm, sign. PD Florian, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Karel Benetka

    Ne, pane, já jsem poctivý státní úředník. Tak malý úplatek od vás skutečně nemohu příjmout

    Položka č.: 235333

    Vyvolávací cena: 750 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 21:50

    tuš, akvarel, papír, 22,5 x 19 cm, sign. PD Benetka, zezadu autorská razítka, antiqari.at Radhošťská, Karel Benetka vystudoval VPŠE a od roku 1959 projektoval elektrárny a rozvodny v Elektromontážních závodech. Po roce 1968 byl z politických důvodů nucen opustit své původní povolání. Od té doby je u…

    Aktuální cena: 750 CZK (28 €)

  • Karel Benetka

    Já na vaše úplatky kašlu! Stejně musím všechny peníze odevzdat tam nahoře.

    Položka č.: 235334

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 21:52

    tuš, akvarel, papír, 22,5 x 20 cm, sign. LD Benetka, zezadu autorská razítka, antiqari.at Radhošťská, Karel Benetka vystudoval VPŠE a od roku 1959 projektoval elektrárny a rozvodny v Elektromontážních závodech. Po roce 1968 byl z politických důvodů nucen opustit své původní povolání. Od té doby je u…

    Aktuální cena: 750 CZK (28 €)

  • Karel Benetka

    Vy jste si pravdu myslel, že jeleni odlétají na zimu do teplých krajin?

    Položka č.: 235335

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 21:54

    tuš, akvarel, papír, 15 x 22 cm, sign. PD Benetka, zezadu autorská razítka, antiqari.at Radhošťská, Karel Benetka vystudoval VPŠE a od roku 1959 projektoval elektrárny a rozvodny v Elektromontážních závodech. Po roce 1968 byl z politických důvodů nucen opustit své původní povolání. Od té doby je už…

    Aktuální cena: 750 CZK (28 €)

  • Karel Benetka

    Položka č.: 235336

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 21:56

    tuš, papír, 13,5 x 18 cm, sign. PD Benetka, zezadu autorská razítka, antiqari.at Radhošťská, Karel Benetka vystudoval VPŠE a od roku 1959 projektoval elektrárny a rozvodny v Elektromontážních závodech. Po roce 1968 byl z politických důvodů nucen opustit své původní povolání. Od té doby je už jen svo…

    Aktuální cena: 750 CZK (28 €)

  • Karel Benetka

    Potřebuju oboje. S jedněmi hraju ve filharmonii a s těmi druhými chodím po žebrotě

    Položka č.: 235337

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 21:58

    tuš, akvarel, papír, 13,5 18 cm, sign. PD Benetka, zezadu autorská razítka, antiqari.at Radhošťská, Karel Benetka vystudoval VPŠE a od roku 1959 projektoval elektrárny a rozvodny v Elektromontážních závodech. Po roce 1968 byl z politických důvodů nucen opustit své původní povolání. Od té doby je už …

    Aktuální cena: 750 CZK (28 €)

    Seewesen Taf. 3

    Položka č.: 235385

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 22:00

    mědirytina, 26,5 x 34,2 cm, papír na okrajích nepatrně pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

    Seewesen Taf. 9

    Položka č.: 235386

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 22:02

    mědirytina, 26,5 x 34,3 cm, papír u horního okraje natržen, pravý dolní roh papíru lehce ušpiněn a pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

    Dívka s holoubky (modrá varianta)

    Položka č.: 235392

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 22:04

    suchá jehla, 10,6 x 7,5 cm, papír ušpiněn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jan Heřman

    Den

    Položka č.: 235393

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 22:06

    kolorovaný linoryt, 9,8 x 9,5 cm, sign. PD Jan Heřman, autorský tisk, vzadu popsáno autorem, papír u pravého okraje lehce ušpiněn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Dívka s holoubky (zelená varianta)

    Položka č.: 235394

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 22:08

    suchá jehla, 10,6 x 7,4 cm, papír ušpiněn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Viktor Rollín

    (1887-1942)

    Břízy u řeky

    Položka č.: 235410

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 22:10

    lept, 16 x 18,5 cm, sign. PD V. Rolín, papír při pravém okraji zašpiněn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

  • Václav Křížek?

    (1910-1981)

    Člun za stromy

    Položka č.: 235414

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 22:12

    tuš, papír, 1956, 20,7 x 29 cm, PD monogr. VK 56, zažloutlý papír, na rozích ohnutý, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

  • František Emler

    (1912-1992)

    Karlův most

    Položka č.: 235415

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 22:14

    litografie, 10,4 x 16 cm, sign. PD F. S, č. 55/100 , antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Nejedlého a V. Pukla na AVU v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

  • Neurčerný autor

    Dům v lesích

    Položka č.: 235418

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 22:16

    lept, 15 x 20,7 cm, sign. PD, na okrajích papíru několik malých flíčků, levý dolní roh papíru pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

  • Karel Votlučka

    (1896-1963)

    Pohled do uličky

    Položka č.: 235420

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 22:18

    lept, 16 x 11,5 cm, sign. PD K. Votlučka, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. J. Loukoty, V. Nechleby, J. Preislera a M. Švabinského na AVU v Praze, člen Syndikátu výtvarných umělců

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

  • V.J. Hauk

    (1910)

    Chalupy

    Položka č.: 236376

    Vyvolávací cena: 850 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 22:20

    olej, karton, 40,5 x 54,5 cm, sign. PD J.V. Hauk, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 850 CZK (32 €)

    Dívka s motýlem a jablkem

    Položka č.: 218137

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 22:22

    litografie, 1983, 7 x 10 cm, sign. PD, 18/50, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Pavel Hanák

    Sova (Ex libris RP)

    Položka č.: 218138

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 22:24

    dřevoryt, 1995, 8,5 x 11,5 cm, sign. PD Hanák 1995, 168/200, vzadu popsáno autorem, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)