-
J. Weigl
Vřesová studánka
Položka č.: 300Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:59
olej, plátno, 1937, 38 x 49 cm, sign. PD J. Weigl 37, rám, plátno protrženo
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Daníček M. Král
Zimní krajina
Položka č.: 301Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 18:00
olej, lepenka, 45 x 61 cm, sign. PD M. Daníček Král, rám
Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Daníček M. Král
Zima
Položka č.: 302Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 18:01
olej, lepenka, 45,5 x 62 cm, sign. LD M. Daníček Král, rám
Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bernard Daníček
Loď na moři
Položka č.: 303Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 18:02
olej, plátno, 48,5 x 72,5 cm, sign. LD Bernard Daníček, rám, zkrakelováno
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Eduard Milén
(1891-1976)
Rybník v Králově poli
Položka č.: 304Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 18:03
litografie, 21 x 15 cm, sign. PD Ed. Milén, rám, žák prof. E. Dítěte, J.Schikanedera, M. Švabinského, člen Skupiny výtvarných umělců v Brně, spoluzakladatel SČVU, SČUG Hollar
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Eduard Milén
(1891-1976)
Kostel v Králově poli
Položka č.: 305Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 18:04
litografie, 21 x 15 cm, sign. LD Ed. Milén, rám, žák prof. E. Dítěte, J.Schikanedera, M. Švabinského, člen Skupiny výtvarných umělců v Brně, spoluzakladatel SČVU, SČUG Hollar
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Oldřich Šebor
(1892-1930)
Vesnice
Položka č.: 306Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 18:05
akvarel, kvaš, papír, 50 x 43 cm, sign. PD Šebor, rám
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jos. Tauš?
Panenská ulice
Položka č.: 307Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 18:06
olej, lepenka, 1937, 47 x 33 cm, sign. PD Jos. Tauš. 37, proraženo
Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Davril
Zimní potok
Položka č.: 308Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 18:07
grafický list, 15,5 x 21,2 cm, sign. PD Davril, rám
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu
-
Neznámý autor
Motýl
Položka č.: 309Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 18:08
koláž, tapiserie, 25 x 25 cm, rám
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Emil Schovánek
(1885-1947)
Žně ve Svratce
Položka č.: 310Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 18:09
olej, plátno, lepenka, 1938, 39 x 49,5 cm, sign. PD E. Schovánek 38, rám, vzau ve výřezu popis, žák prof. V. Bukovace a V. Hynaise na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných v Praze
Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ota Bubeníček
(1871-1962)
Jarní krajina
Položka č.: 311Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 18:10
olej, plátno, 27 x 30,5 cm, sign. PD O. Bubeníček, rám, žák prof. J. Mařáka, A. Slavíčka a R. O. von Ottenfelda na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných
Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Grus
(1891-1983)
Partie z Krkonoš
Položka č.: 312Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 18:11
olej, lepenka, 1923, 73,5 x 60 cm, sign. PD Jaroslav Grus, rám, žák prof. H. Schwaigera na AVU v Praze, zakládající člen Skupiny 58, předseda SČVU
Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Pejchl
(1901-1973)
Starý hřibotov v zimě
Položka č.: 313Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 18:12
olej, plátno, 59 x 70 cm, sign. LD L. Pejchl, rám
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohumil Lonek
(1903-1998)
Pardubice
Položka č.: 314Vyvolávací cena: 20.800 CZK (867 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 18:13
olej, plátno, 81 x 181 cm, rám, plátno protrženo
Aktuální cena: 20.800 CZK (867 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Žně
Položka č.: 315Vyvolávací cena: 2.600 CZK (109 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 18:14
olej, plátno, 80 x 109 cm, sign. LD, rám
Aktuální cena: 2.600 CZK (109 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Otakar Moravec
(1903)
U rybníčka v Třemblatech
Položka č.: 316Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 18:15
olej, plátno, 1942, 90 x 62 cm, sign. LD Ota Moravec 42, rám
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohumil Stanislav Urban
SV. Jakub
Položka č.: 317Vyvolávací cena: 5.800 CZK (242 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 18:16
olej, plátno, 55 x 68 cm, sign. LD B. S. Urban, rám
Aktuální cena: 5.800 CZK (242 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohuslav Kutil
(1907-1982)
Pohled na Kolín
Položka č.: 318Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 18:17
olej, plátno, 69 x 99 cm, sign. LD Kutil, sign. vzadu B. Kutil 1940, rám
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Oldřich Bohman
Dívka
Položka č.: 281847Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 23. 04. 2024 18:00
tuš, papír, 1943, 11,5 x 12 cm, sign. PD Old. Bohman, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu
-
Alena Čermáková
(1926-2009)
Tkadlena
Položka č.: 281820Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 23. 04. 2024 18:01
tužka, papír, 34 x 24 cm, sign. PD A. Čermáková, rám, skvrny na papíře, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Obrovského a K. Mináře na AVU v Praze, členka Armádního výtvarného studia a SČVU
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dostál
Zasněná
Položka č.: 206269Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)
Plánované ukončení: 23. 04. 2024 18:02
tužka, papír, 1974, 27 x 20 cm, sign. PD Dostál 1974, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 20 CZK (1 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Krejčík
Lidé u hradeb
Položka č.: 281821Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 23. 04. 2024 18:03
tuš, papír, 1939, 24,5 x 16,3 cm, sign. LD Krejčík, monog. LD K., na zadní straně značeno razítkem Reálného gymnasia v Praze II., Truhlářská, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Krejčík
Pražské střechy
Položka č.: 234197Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 23. 04. 2024 18:04
uhel, papír, 1939, 24,3 x 16,2 cm, sign. LD Krejčík, monog. PD K., na zadní straně značeno razítkem Reálného gymnasia v Praze II., Truhlářská, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Monogramista KN
Výcvik
Položka č.: 203867Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 23. 04. 2024 18:05
tuš, papír, 15 x 22,1 cm, monogr. LD KN, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Věž
Položka č.: 206287Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 23. 04. 2024 18:06
fix, papír, 1978, 29,6 x 20,9 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Pane továrníku..
Položka č.: 281823Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 23. 04. 2024 18:07
tužka, papír, 13,5 x 25 cm, dole text: pan přednosta: Pane továrníku, já sem tu jakživ neviděl vytáhnout rybu z vody…, potrhaný papír na levé straně, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Beduín
Položka č.: 274420Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 23. 04. 2024 18:08
akvarel, tuš, papír, 24,5 x 17 cm, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Skicy
Položka č.: 217072Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 23. 04. 2024 18:09
3x tuš, papír, 1931, 30 x 23 cm, 1x monogramováno, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Mužský profil
Položka č.: 209409Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)
Plánované ukončení: 23. 04. 2024 18:10
tužka, papír, 30,3 x 22,6 cm, sign. PD Gors, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 20 CZK (1 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO