• Vladimír Pechar

    Dívka (Ex libris Milada Pecharová)

    Položka č.: 242393

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 21:46

    dřevoryt, 8 x 5,6 cm, sign. PD V. Pechar, zezadu na papíru autorské razítko, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Vladimír Pechar

    Žena (Ex libris L. Vandenbriele)

    Položka č.: 242394

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 21:48

    dřevoryt, 7,5 x 5,6 cm, sign. PD V. Pechar, zezadu na papíru autorské razítko, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Vladimír Pechar

    Muž s vousy (Ex libris L. Vandebriele)

    Položka č.: 242395

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 21:50

    dřevoryt, 7,8 x 5,5 cm, sign. PD V. Pechar, zezadu na papíru autorské razítko, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Karel Votlučka

    (1896-1963)

    Muzikanti (PF 1928 ing. G. B. Petrlík)

    Položka č.: 242768

    Vyvolávací cena: 80 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 21:52

    lept, 1927, 7,6 x 11,4 cm, PD značeno v desce Votlučka, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. J. Loukoty, V. Nechleby, J. Preislera a M. Švabinského na AVU v Praze, člen Syndikátu výtvarných umělců

    Aktuální cena: 80 CZK (3 €)

    Pyramidy (PF 1977)

    Položka č.: 242769

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 21:54

    litografie, akvarel, 1976, 9,8 x 13,7 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Svatá rodina (PF 1991 Aleš Nevečeřal)

    Položka č.: 242770

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 21:56

    dřevoryt, 1990, 10 x 6,2 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Pavel Sivko

    Aspoň kapičku štěstí (PF 2011 Pavel Sivko)

    Položka č.: 242771

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 21:58

    tisk, 2010, 17,8 x 8 cm, značeno v tisku Pavel Sivko, antiqari.at Radhošťská, studium na SOŠ výtvarné v Praze, žák prof. J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž, člen UVU, Asociace volné grafiky, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Pařík

    Psychiatr (PF 1973)

    Položka č.: 242793

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 22:00

    fix, papír, 1973, 16 x 21 cm, sign. PD Jiří Pařík, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Boris Hanš

    (1912-1962)

    Koně (PF 1944)

    Položka č.: 242804

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 22:02

    dřevoryt, 1944, 7,8 x 10,8 cm, sign. PD BHanš 44, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, malíř, grafik, byl autorem knižních obálek pro nakladatelství Orbis v Praze

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Micky Mouse (PF 1935)

    Položka č.: 242805

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 22:04

    litografie, 1934, 10,5 x 17,2 cm, značeno FIC, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Pohled na město (PF 1947 Lubomír Vaníček)

    Položka č.: 242806

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 22:06

    dřevoryt, 1946, 6 x 13 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Panovnice (PF 1958 V. Poppe)

    Položka č.: 242815

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 22:08

    dřevoryt, 1957, 9 x 9 cm, sign. PD MFlorian, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

  • Josef Liesler

    Žena (PF 1973 Vladimír Bujárek s rodinou)

    Položka č.: 242816

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 22:10

    litografie, 1972, 16,7 x 11,7 cm, sign. DU Liesler , antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Jindřich Mahelka

    (1919-1990)

    Motýl (PF 1959 ing. Jaromír Schmied)

    Položka č.: 242817

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 22:12

    litografie, 1958, 12 x 10 cm, sign. LD Mahelka, antiqari.at Radhošťská, studium na grafické škole v Pardubicích, žák prof. I. Kulece na Ukrajinské akademii výtvarných umění v Praze, žák prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Věra Kaplanová - Šimonová

    (1920)

    Zátiší se sklenkou a lahví (PF 1996)

    Položka č.: 242818

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 22:14

    lept, 1995, 15,6 x 7,5 cm, sign. PD V. Kaplanová - Šimonová , č. 20/40, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. C. Boudy a O. Blažíčka na VŠAPS v Praze

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Josef Liesler

    Kompozice (PF 1966 Vladimír Bujárek s rodinou)

    Položka č.: 242823

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 22:16

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Vít Ondráček

    Bez názvu (PF 2007)

    Položka č.: 242825

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 22:18

    kombinovaná technika, 16,5 x 12 cm, sign. PD Vít Ondráček, č. 19/50, s textem Ludvíka Kundery: Noví příchozí, antiqari.at Radhošťská, žák prof. D. Chatrného na SUPŠ v Brně, člen TT klubu v Brně

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Racci (PF 1965 Dr. Ph. Mr. Vincenc Bosák)

    Položka č.: 242826

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 22:20

    dřevoryt, 1964, 9,8 x 8 cm, vzadu razítko autora, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Ladislav Horáček

    Koupání

    Položka č.: 206564

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 22:22

    pastel, papír, 22,5 x 55 cm, sign. LD Horáček, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Ladislav Horáček

    Položka č.: 206567

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 22:24

    pastel, papír, 61 x 30,5 cm, při okraji naržený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Bohumil Ullrych

    Studie

    Položka č.: 207457

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 22:26

    pastel, papír, 55 x 41,3 cm, vzadu popsáno autorem, oboustranná kresba, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (38 €)

    Pohled na kostel

    Položka č.: 208298

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 22:28

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Bohumil Ullrych

    Cesta k hradu

    Položka č.: 210450

    Vyvolávací cena: 900 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 22:30

    tužka, kvaš, papír, 32,4 x 41,5 cm, LD razítko: Z pozůstalosti Bohumila Ullrycha, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 900 CZK (34 €)

  • Bohumil Ullrych

    Továrna

    Položka č.: 210455

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 22:32

    lavírovaná kresba tuší, tužka, 34 x 44,8 cm, PD razítko: Z pozůstalosti Bohumila Ullrycha, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská

  • Bohumil Ullrych

    Malíř

    Položka č.: 210456

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 22:34

    kvaš, papír, 43,8 x 29,8 cm, PD razítko: Z pozůstalosti Bohumila Ullrycha, antiqari.at Radhošťská

  • Bohumil Ullrych

    Před deštěm

    Položka č.: 211436

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 22:36

    tužka, akvarel, papír, 1917, 37,3 x 27,2 cm, sign. PD Ullrych 17, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Bohumil Ullrych

    Borovice

    Položka č.: 211437

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 22:38

    akvarel, papír, 1916, 34,5 x 22,8 cm, sign. PD Ullrych 16, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Miloslav Motl

    (1937)

    Bubovice na podzim

    Položka č.: 213448

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 22:40

    olej, dřevo, 29 x 34,5 cm, sign. LD Motl, rám, při okrajích lehce poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Bohumil Ullrych

    Odpoledne u řeky

    Položka č.: 214486

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (45 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 22:42

    tužka, kvaš, papír, 1945, 43,7 x 60 cm, sign. PD B. Ullrych 45, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (45 €)

  • Bohumil Ullrych

    U raněného

    Položka č.: 214488

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (41 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 22:44

    tužka, kvaš, papír, 1936, 43,2 x 57 cm, sign. PD B. Ullrych 36, při okrajích lehce poškozený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (41 €)