• Jiří Žižka

    (1957-2009)

    Mráz

    Položka č.: 1022

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 02. 2021 15:53

    akvarel, fix, ppapír, 29,5 x 42 cm, monogr. PD JŹ, na zadní straně skica rybáře, při horním okraji mimo kresbu natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Paderlíka a K. Součka na AVU v Praze, člen skupiny K.Q.N.

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Václav Zykmund?

    (1914-1984)

    Hoří na obou koncích

    Položka č.: 1019

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 02. 2021 15:50

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Tomáš Vosolsobě

    (1937-2011)

    Položka č.: 1012

    Vyvolávací cena: 550 CZK (22 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 02. 2021 15:43

    tempera, papír, 1959, 30,5 x 43 cm, sign. LD Vosolsobě 59

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Ctirad a Šárka

    Položka č.: 1007

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 02. 2021 15:38

    dřevoryt, 1924, 49,5 x 59,5 cm, sign. PD Vik, značeno LD v desce VK-24 a dále autorským razítkem, při okrajích pokrčený a mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar…

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Exlibris F.M. Klicmana

    Položka č.: 990

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 02. 2021 15:24

    dřevoryt, 13 x 8,9 cm, monogr. PD J.V., Antikvariát Ostrovní, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Exlibris F.M. Klicmana

    Položka č.: 989

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 02. 2021 15:23

    dřevoryt, 14,3 x 7 cm, monogr. PD J.V., Antikvariát Ostrovní, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Bohumil Ullrych

    Před koupelí

    Položka č.: 987

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 02. 2021 15:18

    kombinovaná technika, karton, 1944, 85 x 70 cm, sign. vzadu Bohumil Ullrych, Vzadu razítko: Vystavováno Šumavské muzeum Kašperské hory

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Bohumil Ullrych

    Pouštění draka

    Položka č.: 983

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 02. 2021 15:17

    olej, plátno, sundáno ze slepého rámu, 1930, 98 x 53,5 cm, sign. LD B. Ullrych 30

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

  • Bohumil Ullrych

    Přední Kopanina

    Položka č.: 974

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 02. 2021 15:05

    kvaš, papír, 1931, 37 x 53 cm, sign. PD Boh Ullrych 31, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: ID4**3 Historie příhozu

  • Drahomíra Švejdová

    Podzimní vítr

    Položka č.: 969

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 02. 2021 15:00

    vpichovaná textilie, 96 x 59 cm, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • Jiří Ščerbakov

    (1926-2007)

    Raději být slušným blbcem..

    Položka č.: 949

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 02. 2021 14:40

    tuš, barevný inkoust papír, 1992, 42 x 60 cm, sign. PD Joss, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jiří Ščerbakov

    (1926-2007)

    Franz Kafka

    Položka č.: 948

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 02. 2021 14:39

    linoryt, 26,2 x 17,5 cm, sign. PD J. Ščerbakov, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID9**4 Historie příhozu

  • Pavel Sukdolák

    (1925)

    Noemova Archa

    Položka č.: 945

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 02. 2021 14:36

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

  • Pavlína Strnková

    Dáma na koloběžce

    Položka č.: 940

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 02. 2021 14:31

    akvarel, tuš, papír, 2011, 24 x 18 cm, sign. PD Strnková 2011, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Emma Srncová

    Svatba v oblacích

    Položka č.: 927

    Vyvolávací cena: 4.100 CZK (164 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 02. 2021 14:18

    litografie, 2009, 43,2 x 52,5 cm, sign. PD Emma Srncová, autorský tisk

    Aktuální cena: 4.100 CZK (164 €)

  • Arkadi Solovjev

    (1902-1948)

    Kytice polního kvítí

    Položka č.: 920

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 02. 2021 14:11

    olej, plátno, 60 x 50,5 cm, sign PD Arkadi Solovjev, vyřezávaný rám, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Nejezchleby a O. Nejedlého na AVU v Praze

    Aktuální cena: 2.700 CZK (108 €)

  • Jiří Slíva

    Vzpěrač

    Položka č.: 918

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (104 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 02. 2021 14:09

    Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)

  • Pavel Sivko

    Stromy

    Položka č.: 917

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 02. 2021 14:08

    suchá jehla, 15,5 x 14 cm, sign. PD Pavel Sivko, č. 6/50, studium na SOŠ výtvarné v Praze, žák prof. J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž, člen UVU, Asociace volné grafiky, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Vladimír Silovský

    (1891-1974)

    Barokní téma

    Položka č.: 916

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 02. 2021 14:07

    lept, 32 x 24,5 cm, sign. PD V Silovský, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. K. M. Crnčice na Uměleckoprůmyslové škole v Záhřebu, prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy, zakládající člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • J. V. Schwarz

    Flétnista

    Položka č.: 915

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 02. 2021 14:06

    pálená glazovaná hlína, v. 16,5 cm, místy drobná poškození

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Cesta na pastvu

    Položka č.: 911

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 02. 2021 14:02

    litografie, 19 x 15,3 cm, sign. PD VojtSedláček, rám, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Pavel Roučka

    Diptych

    Položka č.: 907

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 02. 2021 13:58

    litografie, 1977, 36,8 x 27 / 36,8 x 27 cm, sign. PD Roučka / Roučka 77, pasparta, č. 80/85, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.700 CZK (68 €)

  • Pavel Roučka

    Položka č.: 905

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 02. 2021 13:56

    litografie, 1987, 48 x 64 cm, sign. DU Roučka 87, č. XIV/XX, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Man Ray

    (1890-1976)

    Pablo Picasso

    Položka č.: 891

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 02. 2021 13:42

    reprodukce fotografie, 23 x 17,8 cm, PD razítko Man Ray, při okrajích lehce poškozený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Na brigádě

    Položka č.: 890

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 02. 2021 13:41

    sépie, papír, 1951, 42 x 52,2 cm, monogramováno PD R - 51, LD popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby, spoluzakladatel Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Vlastimil Rada

    (1895-1962)

    Na saních

    Položka č.: 888

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 02. 2021 13:39

    litografie, 1959, 13,5 x 19 cm, sign. PD Vlastimil Rada 59, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Švabinského, J. Preislera a J. Štursy na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Vlastimil Rada

    (1895-1962)

    Malíř

    Položka č.: 887

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 02. 2021 13:38

    suchá jehla, 11 x 17 cm, sign. PD Vlast. Rada, rám, žák prof. M. Švabinského, J. Preislera a J. Štursy na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Arnošt Paderlík

    (1919-1999)

    Ženský akt

    Položka č.: 874

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 02. 2021 13:25

    pastel, papír, 1955, 24,8 x 30,4 cm, PN monogr. P 55, papír nalepen na kartonu, lehce zažloutlý, při okr, žák prof. F. Kysely na UMPRUM, člen a spoluzakladatel skupiny Sedm v říjnu, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Madona s Ježíškem

    Položka č.: 866

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 02. 2021 13:23

    olej, karton, 17 x 12,5 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

    Poslední dražitel: ID1**0 Historie příhozu

  • Karel Oberthor

    Máchovo jezero

    Položka č.: 869

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 02. 2021 13:20

    litografie, 1957, 32,5 x 44,5 cm, sign. PD K. Oberthor 57, rám, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)