Aukce současného umění ze sbírky pana X

mimořádná aukce s datem ukončení 28. 4. 2021 |

  • Robert Hliněnský

    (1908-1979)

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    Plánované ukončení: 28. 04. 2021 18:00

    pastel, papír, 1977, 21 x 17 cm, sign. PD R. Hliněnský 1977, rám, studium na ŠUŘ v Brně a na soukromé škole H. F. Wacha tamtéž, člen SVU Aleš, Bloku výtvarných umělců, Skupiny M a tvůrčí skupiny Parabola

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

  • Robert Hliněnský

    (1908-1979)

    Položka č.: 2

    Plánované ukončení: 28. 04. 2021 18:01

    pastel, papír, 1978, 27 x 18 cm, sign. vzadu Rob. Hliněnský 78, studium na ŠUŘ v Brně a na soukromé škole H. F. Wacha tamtéž, člen SVU Aleš, Bloku výtvarných umělců, Skupiny M a tvůrčí skupiny Parabola

  • Robert Hliněnský

    (1908-1979)

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 13.000 CZK (520 €)

    Plánované ukončení: 28. 04. 2021 18:02

    pastel, papír, 1978, 26,5 x 18,5 cm, sign. PD R. Hliněnský 78, rám, studium na ŠUŘ v Brně a na soukromé škole H. F. Wacha tamtéž, člen SVU Aleš, Bloku výtvarných umělců, Skupiny M a tvůrčí skupiny Parabola

    Aktuální cena: 13.000 CZK (520 €)

  • Stanislav Podhrázský

    (1920-1999)

    Sedící akt

    Položka č.: 4

    Vyvolávací cena: 14.000 CZK (560 €)

    Plánované ukončení: 28. 04. 2021 18:03

    tužka, papír, 1999, 40,5 x 32 cm, sign. PD S. Podhrázský 1999, rám, žák prof. F. Tichého, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 14.000 CZK (560 €)

  • František Hodonský

    Plovoucí rostliny

    Položka č.: 5

    Vyvolávací cena: 45.000 CZK (1.800 €)

    Plánované ukončení: 28. 04. 2021 18:04

    olej, plátno, 1985, 89,5 x 119,5 cm, sign. PD Hodonský 85, rám, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 45.000 CZK (1.800 €)

  • Josef Hampl

    (1932-2019)

    Nedosažitelná

    Položka č.: 6

    Plánované ukončení: 28. 04. 2021 18:05

    koláž, papír, 1965, 30,5 x 23,5 cm, sign. DU Hampl, vzadu přípis autora Nedosažitelná 1965, žák prof. J. Masáka na Škole dekorativních umění v Praze

  • Josef Hampl

    (1932-2019)

    Synagoga

    Položka č.: 7

    Plánované ukončení: 28. 04. 2021 18:06

    koláž, papír, 1966, 60 x 49 cm, sign. DU Jos. Hampl 66, žák prof. J. Masáka na Škole dekorativních umění v Praze

  • Josef Hampl

    (1932-2019)

    Golem

    Položka č.: 8

    Plánované ukončení: 28. 04. 2021 18:07

    koláž, papír, 1966, 60,5 x 46 cm, sign. DU Jos. Hampl 66, žák prof. J. Masáka na Škole dekorativních umění v Praze

  • Josef Hampl

    (1932-2019)

    Z cyklu Dopisy mně

    Položka č.: 9

    Plánované ukončení: 28. 04. 2021 18:08

    šitá koláž, papír, 1990, 58 x 40 cm, sign. DU Hampl 90, žák prof. J. Masáka na Škole dekorativních umění v Praze

  • Ivan Ouhel

    (1945-2021)

    Kubismus

    Položka č.: 10

    Vyvolávací cena: 80.000 CZK (3.200 €)

    Plánované ukončení: 28. 04. 2021 18:09

    olej, plátno, 2004, 85,5 x 101 cm, sign. PD I. Ouhel 04, lišta, vzadu na blind rámu popsáno, žák prof. Součka, člen Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen Umělecké besedy

    Aktuální cena: 80.000 CZK (3.200 €)

  • Ivan Ouhel

    (1945-2021)

    Koule

    Položka č.: 11

    Vyvolávací cena: 40.000 CZK (1.600 €)

    Plánované ukončení: 28. 04. 2021 18:10

    olej, plátno, 1998, 45 x 40 cm, sign. PD I. Ouhel 98, rám, žák prof. Součka, člen Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen Umělecké besedy

    Aktuální cena: 40.000 CZK (1.600 €)

  • Vladimír Novák

    Položka č.: 12

    Vyvolávací cena: 35.000 CZK (1.400 €)

    Plánované ukončení: 28. 04. 2021 18:11

    olej, plátno, 1976, 71,5 x 61 cm, sign. vzadu V. Novák, rám, žák A. Paderlíka, člen Volného sdružení 12/15, Pozdě, ale přece a SVU Mánes

    Aktuální cena: 35.000 CZK (1.400 €)

  • Vladimír Kopecký

    Zářivá bolest

    Položka č.: 13

    Vyvolávací cena: 55.000 CZK (2.200 €)

    Plánované ukončení: 28. 04. 2021 18:12

    olej. překližka, 1998, 136,5 x 40,5 cm, žák prof. J. Kaplického

    Aktuální cena: 55.000 CZK (2.200 €)

  • Jan Merta

    Praporečnice

    Položka č.: 14

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 28. 04. 2021 18:13

    serigrafie, 2012, 70 x 50 cm, sign. PD Jan Merta 2012, č. 64/120, žák prof. O. Oplta, J. Ptáčka

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Jiří Lindovský

    Položka č.: 15

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 28. 04. 2021 18:14

    serigrafie, 2010, 70 x 50 cm, sign. PD J. Lindovský 2010, č. 82/100, žák prof. Čepeláka

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Martin Balcar

    To můžu klidně podepsat

    Položka č.: 16

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 28. 04. 2021 18:15

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Martin Balcar

    Tak na to není opravdu co říct

    Položka č.: 17

    Plánované ukončení: 28. 04. 2021 18:16

  • Martin Balcar

    Položka č.: 18

    Plánované ukončení: 28. 04. 2021 18:17

    tužka, pastelka, papír, 1998, 34,5 x 49 cm, sign. DU M. Balcar 1998

  • Martin Balcar

    To místo

    Položka č.: 19

    Plánované ukončení: 28. 04. 2021 18:18

  • Martin Balcar

    Položka č.: 20

    Plánované ukončení: 28. 04. 2021 18:19

  • Martin Balcar

    Položka č.: 21

    Plánované ukončení: 28. 04. 2021 18:20

    akvarel, papír, 1997, 36,5 x 25,5 cm, sign. vzadu M. Balcar 97

  • Martin Balcar

    Položka č.: 22

    Plánované ukončení: 28. 04. 2021 18:21

  • Martin Balcar

    Položka č.: 23

    Plánované ukončení: 28. 04. 2021 18:22

  • Martin Balcar

    To byl první v Tricu dělaný

    Položka č.: 24

    Plánované ukončení: 28. 04. 2021 18:23

  • Martin Balcar

    Položka č.: 25

    Plánované ukončení: 28. 04. 2021 18:24

  • Jan Beran

    (1913-2003)

    Krajina XXVII

    Položka č.: 26

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.000 €)

    Plánované ukončení: 28. 04. 2021 18:25

    olej, překližka, 1993, 60,8 x 91,5 cm, sign. PD J. Beran 93, rám, vzadu přípis autora Landscape XV, olej na překližce, člen skupiny VOX, Svazu českých fotografů a KFA města Brna

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.000 €)

  • Jan Beran

    (1913-2003)

    Krajina XV

    Položka č.: 27

    Plánované ukončení: 28. 04. 2021 18:26

    olej, překližka, 1993, 60,8 x 91,5 cm, sign. PD J. Beran 93, rám, vzadu přípis autora Landscape XXVII, olej na překližce, člen skupiny VOX, Svazu českých fotografů a KFA města Brna