• Karel Toman

    (1931-2000)

    Terč

    Položka č.: 259995

    Vyvolávací cena: 2.100 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 02. 11. 2021 12:56

    Aktuální cena: 2.100 CZK (84 €)

  • Emilie Tomanová

    (1933-1994)

    Znamení zvěrokruhu - Beran

    Položka č.: 259996

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 02. 11. 2021 12:57

    lept, 10,5 x 8,7 cm, sign. PD E. Tomanová, pasparta, 4/100, Antikvariát Dlážděná, studium u P. Dillingera a Z. Balaše na Státní grafické škole v Praze a grafické speciálky u prof. V. Pukla na AVU, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Eduard Tomek

    (1912-2001)

    Audience

    Položka č.: 259997

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 02. 11. 2021 12:58

    akvarel, papír, 1969, 46,5 x 34,8 cm, sign. PD Tomek, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. malíře Eduarda Tomka, lehce zažloutlý, při okrajích lehce pokrčený papír, studium všeobecného malířství u prof. K. Fahringera na Akademii ve Vídni

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Eduard Tomek

    (1912-2001)

    Loďky

    Položka č.: 259998

    Plánované ukončení: 02. 11. 2021 12:59

    akvarel, papír, 1959, 41,2 x 54,7 cm, sign. PD Tomek, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. malíře Eduarda Tomka, lehce zažloutlý, při okrajích lehce poškozený papír, studium všeobecného malířství u prof. K. Fahringera na Akademii ve Vídni

  • Eduard Tomek

    (1912-2001)

    Opuštěné bárky

    Položka č.: 259999

    Plánované ukončení: 02. 11. 2021 13:00

    akvarel, papír, 1959, 41 x 54,8 cm, sign. PD Tomek, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. malíře Eduarda Tomka, lehce zažloutlý, při okrajích lehce poškozený papír, studium všeobecného malířství u prof. K. Fahringera na Akademii ve Vídni

  • Eduard Tomek

    (1912-2001)

    Mužský akt v trávě

    Položka č.: 260000

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 02. 11. 2021 13:01

    akvarel, papír, 1976, 42,9 x 30,2 cm, sign. PD Tomek, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. malíře Eduarda Tomka, lehce zažloutlý, při okrajích lehce pokrčený papír, studium všeobecného malířství u prof. K. Fahringera na Akademii ve Vídni

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Eduard Tomek

    (1912-2001)

    Bohyně

    Položka č.: 260001

    Plánované ukončení: 02. 11. 2021 13:02

    tužka, akvarel, papír, 49,5 x 34,8 cm, sign. PD Tomek, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. malíře Eduarda Tomka, lehce zažloutlý, poškozený papír, studium všeobecného malířství u prof. K. Fahringera na Akademii ve Vídni

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Eduard Tomek

    (1912-2001)

    Rybáři pod horami

    Položka č.: 260002

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 02. 11. 2021 13:03

    akvarel, papír, 1959, 39,8 x 54,9 cm, sign. PD Eduard Tomek, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. malíře Eduarda Tomka, lehce zažloutlý, při okrajích lehce poškozený papír, studium všeobecného malířství u prof. K. Fahringera na Akademii ve Vídni

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Eduard Tomek

    (1912-2001)

    Spící dívka

    Položka č.: 260003

    Plánované ukončení: 02. 11. 2021 13:04

    akvarel, papír, 1979, 44,5 x 31 cm, sign. PD Tomek, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. malíře Eduarda Tomka, lehce zažloutlý, při okrajích lehce pokrčený papír, studium všeobecného malířství u prof. K. Fahringera na Akademii ve Vídni

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Eduard Tomek

    (1912-2001)

    Zrcadlení

    Položka č.: 260004

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 02. 11. 2021 13:05

    akvarel, papír, 31,1 x 22,5 cm, sign. PD Tomek, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. malíře Eduarda Tomka, lehce zažloutlý, při okrajích lehce pokrčený papír, studium všeobecného malířství u prof. K. Fahringera na Akademii ve Vídni

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Eduard Tomek

    (1912-2001)

    Modrá postava

    Položka č.: 260005

    Plánované ukončení: 02. 11. 2021 13:06

    akvarel, papír, 1986, 30,5 x 21,5 cm, sign. PD Tomek, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. malíře Eduarda Tomka, lehce zažloutlý, při okrajích lehce pokrčený papír, studium všeobecného malířství u prof. K. Fahringera na Akademii ve Vídni

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Eduard Tomek

    (1912-2001)

    Modrá kompozice

    Položka č.: 260006

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 02. 11. 2021 13:07

    akvarel, papír, 1969, 43,2 x 30,4 cm, sign. PD Tomek, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. malíře Eduarda Tomka, lehce zažloutlý, při okrajích lehce pokrčený papír, studium všeobecného malířství u prof. K. Fahringera na Akademii ve Vídni

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Eduard Tomek

    (1912-2001)

    Na břehu

    Položka č.: 260007

    Plánované ukončení: 02. 11. 2021 13:08

    akvarel, papír, 1953, 35,2 x 46,3 cm, sign. PD Tomek, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. malíře Eduarda Tomka, lehce zažloutlý, při okrajích lehce poškozený papír, studium všeobecného malířství u prof. K. Fahringera na Akademii ve Vídni

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Eduard Tomek

    (1912-2001)

    Opalující se dívky

    Položka č.: 260008

    Plánované ukončení: 02. 11. 2021 13:09

    tužka, pastel, papír, 1944, 31,2 x 43,8 cm, sign. PD Tomek, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. malíře Eduarda Tomka, lehce zažloutlý, při okrajích lehce pokrčený papír, studium všeobecného malířství u prof. K. Fahringera na Akademii ve Vídni

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Eduard Tomek

    (1912-2001)

    Mořská panna

    Položka č.: 260009

    Plánované ukončení: 02. 11. 2021 13:10

    akvarel, papír, 1966, 41 x 27,3 cm, sign. PD Tomek, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. malíře Eduarda Tomka, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, studium všeobecného malířství u prof. K. Fahringera na Akademii ve Vídni

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Eduard Tomek

    (1912-2001)

    Ležícící

    Položka č.: 260010

    Plánované ukončení: 02. 11. 2021 13:11

    akvarel, papír, 1966, 40,8 x 27,2 cm, sign. PD Tomek, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. malíře Eduarda Tomka, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír, studium všeobecného malířství u prof. K. Fahringera na Akademii ve Vídni

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Eduard Tomek

    (1912-2001)

    Jezdci na koních

    Položka č.: 260011

    Plánované ukončení: 02. 11. 2021 13:12

    tužka, akvarel, papír, 1985, 22,4 x 30,8 cm, sign. PD Tomek, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. malíře Eduarda Tomka, lehce zažloutlý, při okrajích lehce poškozený papí, studium všeobecného malířství u prof. K. Fahringera na Akademii ve Vídni

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Eduard Tomek

    (1912-2001)

    Dámy v parku

    Položka č.: 260012

    Plánované ukončení: 02. 11. 2021 13:13

    tužka, akvarel, papír, 1967, 40,8 x 27,4 cm, sign. PD Tomek, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. malíře Eduarda Tomka, lehce zažloutlý, při okrajích lehce poškozený papí, studium všeobecného malířství u prof. K. Fahringera na Akademii ve Vídni

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Eduard Tomek

    (1912-2001)

    Rybář

    Položka č.: 260013

    Plánované ukončení: 02. 11. 2021 13:14

    tužka, akvarel, papír, 1967, 28,3 x 39 cm, sign. PD Tomek 67, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. malíře Eduarda Tomka, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír, studium všeobecného malířství u prof. K. Fahringera na Akademii ve Vídni

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Radomil Tomša

    Výkřik

    Položka č.: 260014

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 02. 11. 2021 13:15

    tuš, papír, 60 x 42 cm, sign. PD Tomša 84, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Karel Tondl

    (1893-1980)

    Pohled k Nizkým Tatrám (Z Nového Smokovce)

    Položka č.: 260015

    Plánované ukončení: 02. 11. 2021 13:16

  • Václav Trefil

    (1906-1989)

    Sběračky brambor

    Položka č.: 260016

    Plánované ukončení: 02. 11. 2021 13:17

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Klára Trnková

    Divka v okně

    Položka č.: 260017

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (104 €)

    Plánované ukončení: 02. 11. 2021 13:18

    litografie, 1985, 47 x 32,5 cm, sign. PD Klára Trnková 85, autorský tisk, žákyně J. Nováka, A. Hoffmeistera, M. Hegara a M. Jágra na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)

  • Klára Trnková

    Jamka č. 18

    Položka č.: 260018

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 02. 11. 2021 13:19

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Klára Trnková

    Notový zápis

    Položka č.: 260019

    Plánované ukončení: 02. 11. 2021 13:20

    litografie, 2006, 15,7 x 11 cm, sign. PD Klára Trnková 06, autorský tisk, žákyně J. Nováka, A. Hoffmeistera, M. Hegara a M. Jágra na VŠUP v Praze

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Páv

    Položka č.: 260020

    Plánované ukončení: 02. 11. 2021 13:21

    litografie, 19 x 13,3 cm, sign. na kameni DU Troup, rám, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v Paříži

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jana Truksová

    Vlaštovka šťastného prince

    Položka č.: 260021

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 02. 11. 2021 13:22

    litografie, 2020, 66,5 x 51 cm, sign. PD Jana Truksová 2020, 2/20, na zadní straně popsáno autorkou, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

  • Jana Truksová

    Pták v tenatech

    Položka č.: 260022

    Plánované ukončení: 02. 11. 2021 13:23

    litografie, 2020, 66,5 x 51 cm, sign. PD Jana Truksová 2020, 11/20, na zadní straně popsáno autorkou, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze

  • Irena Třísková

    (1967)

    Beránci

    Položka č.: 260023

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 02. 11. 2021 13:24

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Pavel Turjanský

    Corpus III.

    Položka č.: 260024

    Plánované ukončení: 02. 11. 2021 13:25

    kombinovaná technika, papír, 39 x 33 cm, sign. PD Turjanský 98, Antikvariát Dlážděná, studium SUPŠ keramické v Karlových Varech