Akt & erotika

mimořádná aukce s datem ukončení 6. 12. 2021 | v případě zájmu o prohlédnutí položky prosím pište na nabrezi@galerie-vltavin.cz

  • Ivan Komárek

    Ve třech

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 06. 12. 2021 11:00

    litografie, 2010, 21 x 28 cm, sign. PD I. Komárek 2010, č. 23/130, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Ex libris Jiří Hruška

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 06. 12. 2021 11:01

    suchá jehla, 2016, 13 x 9, 5 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2016, č. IX/XXX

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Ex libris Thea Winter

    Položka č.: 3

    Plánované ukončení: 06. 12. 2021 11:02

    suchá jehla, 2016, 13 x 9, 5 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2016, č. III/XX

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu

  • Tomáš Hřivnáč

    Ex libris A. K.

    Položka č.: 4

    Plánované ukončení: 06. 12. 2021 11:03

    suchá jehla, 2014, 12 x 8, 5 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2014, autorský tisk

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Ex libris Zdeněk Mach

    Položka č.: 5

    Plánované ukončení: 06. 12. 2021 11:04

    suchá jehla, 2015, 13 x 9, 5 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2015, č. VI/XXX

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Ex libris Dirk Mattelaer

    Položka č.: 6

    Plánované ukončení: 06. 12. 2021 11:05

    suchá jehla, 2017, 12, 5 x 9, 5 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2017, autorský tisk

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Ex libris Václav Heřman

    Položka č.: 7

    Plánované ukončení: 06. 12. 2021 11:06

    suchá jehla, 2013, 11, 5 x 9 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2013, autorský tisk

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Ex libris Jacky Antoine

    Položka č.: 8

    Plánované ukončení: 06. 12. 2021 11:07

    suchá jehla, 2018, 12, 5 x 9, 5 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2018, č. VI/XX

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Ex libris SM

    Položka č.: 9

    Plánované ukončení: 06. 12. 2021 11:08

    suchá jehla, 2018, 12, 5 x 9, 5 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2018, č. II/XVI, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Ex libris MUDr. Jiří Pečený

    Položka č.: 11

    Plánované ukončení: 06. 12. 2021 11:09

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Ex libris Jan Bruggheman

    Položka č.: 12

    Plánované ukončení: 06. 12. 2021 11:10

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Ex libris Jan Vaes

    Položka č.: 13

    Plánované ukončení: 06. 12. 2021 11:11

    suchá jehla, 2017, 12, 5 x 9, 5 cm, sign. PD Tomáš Hřívnáč 2017, č. VII/XX

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Ex libris Jan Wens

    Položka č.: 14

    Plánované ukončení: 06. 12. 2021 11:12

    suchá jehla, 2017, 12, 5 x 9 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2017, autorský tisk, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Ex libris Tomáš Bílek

    Položka č.: 15

    Plánované ukončení: 06. 12. 2021 11:13

    suchá jehla, 2016, 13 x 9, 5 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2016, autorský tisk

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Ex libris Xiao Yong

    Položka č.: 16

    Plánované ukončení: 06. 12. 2021 11:14

    suchá jehla, 2014, 11, 5 x 8, 5 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2014, autorský tisk

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    Položka č.: 17

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 06. 12. 2021 11:15

    autorizovaný laser-print , 1960, 24,3 x 18,2 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ) – Blanka a Marek Chochola - Majitelé a sprá…

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Karel Ludwig

    (1919-1977)

    Akt, 1948

    Položka č.: 18

    Plánované ukončení: 06. 12. 2021 11:16

    autorizovaný laser print A4, 21 x 30 cm, značeno zezadu Karel Ludwig archive (Archiv B&M Chochola)

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Boris Jirků

    Položka č.: 19

    Vyvolávací cena: 1.350 CZK (54 €)

    Plánované ukončení: 06. 12. 2021 11:17

    litoofset, 1994, 30 x 21 cm, PD Boris Jirků, č. 13/50, papír při okrajích mírně zohýbaný, žák prof. A. Paderlíka na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.350 CZK (54 €)

  • Bohunka Waageová

    Láska u kostela

    Položka č.: 20

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 06. 12. 2021 11:18

    lept, 2006, 15 x 10,5 cm, sign. DU B. Waageová 2006, č. 26/100, žákyně prof. J. Kaisera a Mahelky, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Ivan Komárek

    Double

    Položka č.: 21

    Plánované ukončení: 06. 12. 2021 11:19

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Ivan Komárek

    Žebřík

    Položka č.: 22

    Plánované ukončení: 06. 12. 2021 11:20

    litografie, 2010, 21 x 28 cm, sign. PD I. Komárek 2010, č. 28/130, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jiří Mocek

    Studie

    Položka č.: 23

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 06. 12. 2021 11:21

    tuš, papír, 1970, 6,5 x 31 cm, sign. DU Mocek 11.2.70, žák prof. J. Šáchy na SUPŠ v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Jan Spěváček

    (1973)

    Kresba aktu IV.

    Položka č.: 24

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 06. 12. 2021 11:22

    litografie, 2014, 41 x 56,5 cm, sign. PD Jan Spěváček 2014, AT, studoval na SPŠ sklářské v Kamenickém Šenově, na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze, žák prof. Načeradského na FaVU při VUT v Brně, navštěvoval Kabinet večerní kresby u doc. Daňka tamtéž

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Kateřina Krausová

    (1961)

    Na pláži I.

    Položka č.: 25

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 06. 12. 2021 11:23

    linoryt, 2017, 24 x 15 cm, studovala na PedF UK Praha

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Kateřina Krausová

    (1961)

    Na pláži II.

    Položka č.: 26

    Plánované ukončení: 06. 12. 2021 11:24

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Kateřina Krausová

    (1961)

    Na pláži III.

    Položka č.: 27

    Plánované ukončení: 06. 12. 2021 11:25

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Jan Spěváček

    (1973)

    Kresba aktu III.

    Položka č.: 28

    Vyvolávací cena: 850 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 06. 12. 2021 11:26

    Aktuální cena: 850 CZK (34 €)

  • Jan Spěváček

    (1973)

    Snění

    Položka č.: 29

    Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

    Plánované ukončení: 06. 12. 2021 11:27

    tužka, papír, 2008, 37,5 x 18,5 cm, sign. PD Jan Spěváček 2008, studoval na SPŠ sklářské v Kamenickém Šenově, na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze, žák prof. Načeradského na FaVU při VUT v Brně, navštěvoval Kabinet večerní kresby u doc. Daňka tamtéž

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

  • Jan Spěváček

    (1973)

    Šťastná

    Položka č.: 30

    Plánované ukončení: 06. 12. 2021 11:28

    tužka, papír, 2008, 41 x 25,5 cm, sign. PD Jan Spěváček 08, studoval na SPŠ sklářské v Kamenickém Šenově, na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze, žák prof. Načeradského na FaVU při VUT v Brně, navštěvoval Kabinet večerní kresby u doc. Daňka tamtéž

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

  • Andrea Forsterová

    Položka č.: 31

    Vyvolávací cena: 950 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 06. 12. 2021 11:29

    litografie, 2008, 30,5 x 23 cm, sign. PD Andrea Forsterová 2008, autorský tisk, studium na AVU Praha /1978-1984/, ateliér prof. Karla Součka

    Aktuální cena: 950 CZK (38 €)