• Jiří Voves

    Cirkus ´82

    Položka č.: 267876

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2022 18:19

    litografie, 21,4 x 15 cm, sign. PD Jiří Voves, 55/75, ze souboru Cirkus ´82, 50. kusů originálních grafických listů, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Cubra na AVU v Praze, člen Umělecké besedy

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Bohunka Waageová

    Cirkus ´82

    Položka č.: 267877

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2022 18:20

    litografie, 1981, 20 x 11,5 cm, sign. PD Waagerová 1981, 55/70, ze souboru Cirkus ´82, 50. kusů originálních grafických listů, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Kaisera a Mahelky, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Jan Weber

    Cirkus ´82

    Položka č.: 267878

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2022 18:21

    lept, 9,7 x 8,5 cm, sign. PD Weber, 55/65, ze souboru Cirkus ´82, 50. kusů originálních grafických listů, Antikvariát Dlážděná, absolvent Střední výtvarné školy V. Hollara v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Zdeněk Zálešák

    Cirkus ´82

    Položka č.: 267879

    Plánované ukončení: 05. 12. 2022 18:22

    litografie, 1981, 26,7 x 18,7 cm, sign. PD Zálešák 81, 64/65, ze souboru Cirkus ´82, 50. kusů originálních grafických listů, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Uljana Zmetáková

    Cirkus ´82

    Položka č.: 267880

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2022 18:23

    litografie, 1982, 25,4 x 21 cm, sign. PD Zmetáková 1982, 60/65, ze souboru Cirkus ´82, 50. kusů originálních grafických listů, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Jaroslav Pavelka

    Barevná kompozice

    Položka č.: 267927

    Plánované ukončení: 05. 12. 2022 18:24

    malba na textilii, 1996, 14 x 10 cm, sign. PD Pavelka 96, na zadní straně autorské razítko, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Jaroslav Pavelka

    Černobílá kompozice I.

    Položka č.: 267928

    Plánované ukončení: 05. 12. 2022 18:25

    akvarel, textil, 1996, 14 x 10 cm, sign. PD Pavelka 96, na zadní straně autorské razítko, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Jaroslav Pavelka

    Černobílá kompozice II.

    Položka č.: 267929

    Plánované ukončení: 05. 12. 2022 18:26

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Jaroslav Pavelka

    Abstraktní kompozice I.

    Položka č.: 267930

    Plánované ukončení: 05. 12. 2022 18:27

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Jaroslav Pavelka

    Abstraktní kompozice II.

    Položka č.: 267931

    Plánované ukončení: 05. 12. 2022 18:28

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Jaroslav Pavelka

    Abstraktní kompozice III.

    Položka č.: 267932

    Plánované ukončení: 05. 12. 2022 18:29

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Jaroslav Pavelka

    Abstraktní kompozice IV.

    Položka č.: 267933

    Plánované ukončení: 05. 12. 2022 18:30

    akvarel, textil, 1996, 10 x 14 cm, sign. PD Pavelka 96, na zadní straně autorské razítko, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Jaroslav Pavelka

    Abstraktní kompozice V.

    Položka č.: 267934

    Plánované ukončení: 05. 12. 2022 18:31

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Jaroslav Pavelka

    Abstraktní kompozice VI.

    Položka č.: 267935

    Plánované ukončení: 05. 12. 2022 18:32

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Jaroslav Pavelka

    Abstraktní kompozice VII.

    Položka č.: 267936

    Plánované ukončení: 05. 12. 2022 18:33

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Jaroslav Pavelka

    Abstraktní kompozice VIII.

    Položka č.: 267937

    Plánované ukončení: 05. 12. 2022 18:34

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Jaroslav Pavelka

    Abstraktní kompozice IX.

    Položka č.: 267938

    Plánované ukončení: 05. 12. 2022 18:35

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Ladislav Sitenský

    (1919-2009)

    Bílé opojení

    Položka č.: 256279

    Plánované ukončení: 05. 12. 2022 18:36

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Ladislav Sitenský

    (1919-2009)

    Bílé opojení

    Položka č.: 256273

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2022 18:37

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Ladislav Sitenský

    (1919-2009)

    Bílé opojení

    Položka č.: 256274

    Plánované ukončení: 05. 12. 2022 18:38

    bromostříbrná fotografie, kolem r. 1960, 25,3 x 20,1 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze, člen SČVU

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Ladislav Sitenský

    (1919-2009)

    Bílé opojení

    Položka č.: 256281

    Plánované ukončení: 05. 12. 2022 18:39

    bromostříbrná fotografie, kolem r. 1960, 18 x 24 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze, člen SČVU

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Ladislav Sitenský

    (1919-2009)

    Bílé opojení

    Položka č.: 256282

    Plánované ukončení: 05. 12. 2022 18:40

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Ladislav Sitenský

    (1919-2009)

    Bílé opojení

    Položka č.: 256285

    Plánované ukončení: 05. 12. 2022 18:41

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Ladislav Sitenský

    (1919-2009)

    Bílé opojení

    Položka č.: 256286

    Plánované ukončení: 05. 12. 2022 18:42

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Ladislav Sitenský

    (1919-2009)

    Bílé opojení

    Položka č.: 256287

    Plánované ukončení: 05. 12. 2022 18:43

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Ladislav Sitenský

    (1919-2009)

    Bílé opojení

    Položka č.: 256300

    Plánované ukončení: 05. 12. 2022 18:44

    bromostříbrná fotografie, kolem r. 1960, 18 x 13 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze, člen SČVU

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Ladislav Sitenský

    (1919-2009)

    Portrét I.

    Položka č.: 256288

    Plánované ukončení: 05. 12. 2022 18:45

    bromostříbrná fotografie, kolem r. 1960, 24,2 x 18 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze, člen SČVU

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Ladislav Sitenský

    (1919-2009)

    Portrét II.

    Položka č.: 256289

    Plánované ukončení: 05. 12. 2022 18:46

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Ladislav Sitenský

    (1919-2009)

    Portrét III.

    Položka č.: 256290

    Plánované ukončení: 05. 12. 2022 18:47

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Ladislav Sitenský

    (1919-2009)

    Portrét IV.

    Položka č.: 256291

    Plánované ukončení: 05. 12. 2022 18:48

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)