• Karel Wagner

    (1886-1963)

    Fialky

    Položka č.: 915

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 06. 2022 15:30

    olej, karton, 34 x 42 cm, sign. LD K. Wagner, rám, studium na Ukrajinské akademii výtvarných umění v Praze

    Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)

    Poslední dražitel: ID4**7 Historie příhozu

  • Josef Větrovský

    Ženský akt

    Položka č.: 904

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 06. 2022 15:19

    fotografie, 35,5 x 23,5 cm, pravděpodobně pozdější reprodukce z 90 let, slepotiskové razítko Copyright Josef Vetrovsky Prague

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu

  • Veselý

    Aida

    Položka č.: 901

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 06. 2022 15:16

    akvarel, tuš, papír, 1966, 34,5 x 13,5 cm, sign. PD Veselý 66, rám, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID8**8 Historie příhozu

  • Karel Veržakovský

    (1924-1963)

    Portrét sestry

    Položka č.: 899

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 06. 2022 15:14

    olej, plátno, 48,5 x 38,5 cm, sign. PD Veržakovský, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Obrovského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

  • Jaroslav Válek

    Niké

    Položka č.: 882

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 06. 2022 14:57

    kresba kyvadlem - akrylová fixa, slepotisk s barvou, hlubotiskový papír, 2022, 29,5 x 21 cm, sign. PD Válek, A. T., člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

  • Jaroslav Válek

    Záznam gravitace

    Položka č.: 881

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 06. 2022 14:56

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

  • Klára Trnková

    Jamka č. 18

    Položka č.: 876

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 06. 2022 14:51

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Poprad

    Položka č.: 866

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 06. 2022 14:47

    akvarel, papír, 41 x 56 cm, sign. LD Karel Toman, rám, žák prof. V. Sychry a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.100 CZK (88 €)

  • Tichý

    Předjaří

    Položka č.: 862

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 06. 2022 14:37

    olej, karton, 1942, 32 x 23,5 cm, sign. lD Tichý 42 , rám, malba mírně zašlá, rám otlučený , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu

  • Pavel Šimon

    (1920-1958)

    U trati

    Položka č.: 837

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 06. 2022 14:12

    akvatinta, 20 x 24,2 cm, sign. PD Pavel Šimon, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Pukla, F. T. Šimona a A. Pelce na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu

  • Jiří Šalamoun

    Hřbitov

    Položka č.: 828

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 06. 2022 14:03

    litografie, 2003, 12,5 x 17,5 cm, sign. DU Jiří Šalamoun 03, pasparta, č. 15/60, vzadu razítko ČFVU, žák prof. V. Silovského a V. Pukla na AVU v Praze, prof. A. Kapra a G. K. Müllera na Vysoké škole grafiky a knižního umění v Lipsku, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

  • Pravoslav Sovák

    (1926)

    Postava

    Položka č.: 811

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 06. 2022 13:46

    suchá jehla, 4 x 6 cm, sign. DU Sovák, rám, DU věnování, studium na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, skupiny Exil a Skupiny G

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Pravoslav Sovák

    (1926)

    Postavy

    Položka č.: 810

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 06. 2022 13:45

    lept, 10 x 17 cm, sign. DU Sovák, rám, studium na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, skupiny Exil a Skupiny G

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

  • Pravoslav Sovák

    (1926)

    Položka č.: 809

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 06. 2022 13:44

    lept, 1979, 21 x 19 cm, sign. DU Novák, rám, DU věnování, studium na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, skupiny Exil a Skupiny G

  • Pravoslav Sovák

    (1926)

    Balony

    Položka č.: 808

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 06. 2022 13:43

    lept, kombinovaná technika, 1975, 10 x 15,5 cm, sign. DU Sovák, rám, č. 26/75, PD věnování, studium na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, skupiny Exil a Skupiny G

    Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)

  • Pravoslav Sovák

    (1926)

    Na ulici

    Položka č.: 807

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 06. 2022 13:42

    lept, 21 x 19 cm, sign. DU Sovák, rám, č. 5/150, studium na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, skupiny Exil a Skupiny G

  • Pravoslav Sovák

    (1926)

    Položka č.: 806

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 06. 2022 13:41

    lept, akvarel, papír, 16 x 12,1 cm, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, skupiny Exil a Skupiny G

    Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)

  • Pravoslav Sovák

    (1926)

    Stroj

    Položka č.: 805

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 06. 2022 13:40

    lept, kombinovaná technika, 1967, 35 x 41 cm, sign. DU Sovák, rám, č. 29/55, studium na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, skupiny Exil a Skupiny G

  • Pravoslav Sovák

    (1926)

    Red tablecloth

    Položka č.: 804

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 06. 2022 13:39

    lept, 34,5 x 32 cm, sign. DU Sovák, rám bez skla, e. a., studium na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, skupiny Exil a Skupiny G

    Aktuální cena: 4.400 CZK (184 €)

  • Boris Soukup

    Rozhovor

    Položka č.: 803

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 06. 2022 13:38

    lept, 24 x 32 cm, sign. PD B. Soukup, rám, autorský tisk

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Joska Skalník

    Vzpomínka 1

    Položka č.: 795

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 06. 2022 13:30

    litografie, 43 x 31,8 cm, sign. PD Joska Skalník, autorský tisk, žák prof. V. Bláhy na SUPŠ v Praze, člen skupiny Otevřený dialog, Artfórum a Jazzové sekce

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu

  • Ladislav Sitenský

    (1919-2009)

    Na řeku...!

    Položka č.: 785

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 06. 2022 13:20

    bromostříbrná fotografie, 1956, 23,5 x 18,1 cm, na zadní straně značeno razítkem FOTO LADISLAV SITENSKÝ, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze, člen SČVU

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID1**4 Historie příhozu

  • Jan Rýz

    (1946-2016)

    Závěsný objekt

    Položka č.: 773

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 06. 2022 13:08

    kombinace dřeva a plastů, 50 x 60 cm, na zadní straně značeno autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Borovského na Pedagogické fakultě Univerzity v Hradci Králové, člen Středočeského sdružení výtvarníků a Sdružení pražských malířů

  • Jan Rýz

    (1946-2016)

    Závěsný objekt Ryba

    Položka č.: 772

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 06. 2022 13:05

    kombinace dřeva a plastů, 63,5 x 68 cm, na zadní straně značeno autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Borovského na Pedagogické fakultě Univerzity v Hradci Králové, člen Středočeského sdružení výtvarníků a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 3.100 CZK (130 €)

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Libeňský železniční most

    Položka č.: 755

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 06. 2022 12:48

    dřevoryt, 25,8 x 34,74 cm, sign. PD Jan Rambousek, pasparta, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby, spoluzakladatel Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu

  • Emil Purgiňa

    (1937)

    Rivals (Rivalové)

    Položka č.: 752

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 06. 2022 12:45

    kombinovaná technika, 21,5 x 28 cm, sign. DU Epurgina, Na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Pavel Piekar

    Rozkvetlá zahrada

    Položka č.: 738

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 06. 2022 12:31

    linoryt, 2011, 46,8 x 77 cm, sign. PD Pavel Piekar V. 2011, 43746, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium výtvarného umění u B. Kutila a manželů Hladíkových

    Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu

  • Ivan Ouhel

    (1945-2021)

    Položka č.: 728

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 06. 2022 12:21

    linoryt, 17,8 x 11,5 cm, sign. PD I. Ouhel 2001, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Součka, člen Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen Umělecké besedy

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID5**3 Historie příhozu

    Lesní cesta

    Položka č.: 707

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 06. 2022 12:00

    olej, karton, 41 x 48 cm, rám

    Aktuální cena: 2.600 CZK (109 €)

    Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu

    Projekt Transkontinental

    Položka č.: 696

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 06. 2022 11:49

    serigrafie, 1980, 27,5 x 81,5 cm, sign. PD 1980, č. 9/200, rožky nepatrně ohnuté, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)