• Milan Bauer

    Jockey

    Položka č.: 136

    Vyvolávací cena: 3.400 CZK (142 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 10. 2022 17:15

    lept, akvatinta, 33,5 x 24,6 cm, sign. DU M. Bauer, č. 30/100, antiqari.at Radhošťská, studium na střední průmyslové škole keramické

    Aktuální cena: 3.400 CZK (142 €)

  • Markéta Baňková

    (1969)

    Rozsudek

    Položka č.: 135

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 10. 2022 17:14

    suchá jehla, 1992, 24,9 x 31 cm, sign. PD Markéta Baňková 1992, č. 1/20, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Markéta Baňková

    (1969)

    Hniloba

    Položka č.: 134

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 10. 2022 17:13

    lept, akvatinta, 1991, 21,8 x 26,5 cm, sign. PD Markéta Baňková 1991, č. 11/25, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Kamil Lhoták

    Strojní krajina I.

    Položka č.: 133

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 10. 2022 17:12

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

  • Jan Smetana

    (1918-1998)

    Lampa

    Položka č.: 132

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 10. 2022 17:11

    lept, 1947, 24,5 x 17,5 cm, sign. PD Jan Smetana 1947, žák prof. O. Blažíčka, K. Pokorného a C. Boudy na fakultě architektury ČVUT v Praze, prof. J. Bendy a A. Strnadela na UMPRUM tamtéž, člen Skupiny 42, Umělecké besedy, SČUG Hollar a Skupiny 58

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

  • Kamil Lhoták

    PF 85 Tom Svoboda

    Položka č.: 131

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 10. 2022 17:10

    litografie, 1984, 11 x 8 cm, sign. LD K. Lhoták, pasparta, Antikvariát Dlážděná, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

  • Kamil Lhoták

    PF 1988 Tomáš Svoboda

    Položka č.: 130

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 10. 2022 17:09

    litografie, 1987, 8,7 x 13 cm, monogramováno PD K.L., pasparta, Antikvariát Dlážděná, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

  • Kamil Lhoták

    PF 86 Tom Svoboda

    Položka č.: 129

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 10. 2022 17:08

    litografie, 1985, 12,6 x 8,7 cm, pasparta, Antikvariát Dlážděná, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Kamil Lhoták

    Koník

    Položka č.: 128

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 10. 2022 17:07

    litografie, 1979, 6,8 x 11,4 cm, sign. PD Kamil Lhoták 80, papírová pasparta, PF 1981, PH Tom Svoboda, antiqari.at Radhošťská, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Vincent Hložník

    (1919-1997)

    Návštěva

    Položka č.: 127

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 10. 2022 17:06

    lept, suchá jehla, 1983-84, 50 x 63,5 cm, sign. PD V. Hložník 1983 - 84, rám, č. 1/10, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní, žák prof. F. Kysely a J. Nováka na UMPRUM v Praze, člen Skupiny výtvarných umelcov 29. augusta, SVU Mánes, Spolku umelcov a priateĺov grafiky, podílel se na vzniku Cl…

  • Ladislav Čepelák

    (1924-2000)

    Hnízdo

    Položka č.: 126

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 10. 2022 17:05

    akvatinta, 1963, 13 x 18,2 cm, sign. PD Čepelák 1963, č. 9/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady, V. Silovského, V. Nechleby a J. Želibského na AVU v Praze

  • Oldřich Hamera

    (1943-2021)

    Položka č.: 125

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 10. 2022 17:04

    monotyp, 1995, 5 x 8,3 cm, sign. PD Old. Hamera 95, rám, Antikvariát Dlážděná

  • Oldřich Hamera

    (1943-2021)

    Brouk

    Položka č.: 124

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 10. 2022 17:03

    lept, 1995, 4,7 x 4,7 cm, sign. DU Old. Hamera 95, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: ID4**1 Historie příhozu

  • Jan Rapin

    Kráska s veteránem

    Položka č.: 123

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (750 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 10. 2022 17:02

    olej, plátno, 60 x 80 cm, sign. DU Jan Rapin, rám, na zadní straně popsáno autorem , Antikvariát Dlážděná, žák prof. Kepky na Akademickém gymnáziu v Praze, poté soukromé studium u P. Hany, zakladatel Nadace českého výtvarného umění

    Aktuální cena: 18.000 CZK (750 €)

  • Jan Rapin

    Nelehká volba

    Položka č.: 122

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 10. 2022 17:01

    Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu

  • Jan Rapin

    Hráč

    Položka č.: 121

    Vyvolávací cena: 17.000 CZK (709 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 10. 2022 17:00

    olej, plátno, 70 x 50 cm, sign. LD Jan Rapin, rám, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Kepky na Akademickém gymnáziu v Praze, poté soukromé studium u P. Hany, zakladatel Nadace českého výtvarného umění

    Aktuální cena: 17.000 CZK (709 €)

  • Jan Rapin

    Zátiší s dýmkami a krásnými kartami

    Položka č.: 120

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 10. 2022 16:59

    olej, plátno, 40 x 50 cm, sign. DU Jan Rapin, rám, na zadní straně popsáno autorem , Antikvariát Dlážděná, žák prof. Kepky na Akademickém gymnáziu v Praze, poté soukromé studium u P. Hany, zakladatel Nadace českého výtvarného umění

    Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)

  • Michal Singer

    Věřím v Řím

    Položka č.: 119

    Vyvolávací cena: 37.500 CZK (1.563 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 10. 2022 16:58

    koláž, kresba perem a barevnou tuší, ruční papír, 2021-22, 56,5 x 76 cm, sign. PN Sígr 2021, studium na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 37.500 CZK (1.563 €)

  • Zdeněk Raiser

    František Běhounek a generál Nobile míjejí severní pól

    Položka č.: 118

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 10. 2022 16:57

  • Klára Sedlo

    (1993)

    Medvídek sleduje oblohu

    Položka č.: 117

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 10. 2022 16:56

    akryl, plátno, 2022, 15 x 15 cm, sign. vzadu K. Sedlo

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

  • Marko Čermák

    Cesta přes potok

    Položka č.: 116

    Vyvolávací cena: 37.000 CZK (1.542 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 10. 2022 16:55

    tuš, akvarel, papír, kombinovaná technika, 45 x 31,5 cm, sign. DU Marko Čermák, rám, studium na Vysoké škole pedagogické v Praze

    Aktuální cena: 37.000 CZK (1.542 €)

  • Marko Čermák

    Zážitky z tábora

    Položka č.: 115

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 10. 2022 16:54

    tuš, akvarel, papír, kombinovaná technika, 27 x 22 cm, nesign., rám, studium na Vysoké škole pedagogické v Praze

  • Marko Čermák

    Kotlík

    Položka č.: 114

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (313 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 10. 2022 16:53

    tuš, papír, kombinovaná technika, 11 x 13,5 cm, sign. DU Marko Čermák, rám, studium na Vysoké škole pedagogické v Praze

    Aktuální cena: 7.500 CZK (313 €)

  • Marko Čermák

    Zálesák

    Položka č.: 113

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 10. 2022 16:52

    tuš, akvarel, kombinovaná technika, papír, 11,2 x 7,4 cm, sign. DU Marko Čermák, rám, studium na Vysoké škole pedagogické v Praze

    Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)

  • Karel Prášek

    (1950)

    Pankrác

    Položka č.: 112

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 10. 2022 16:51

    akryl, plátno, 1976-X, 100 x 100,5 cm, monogr. LN KP 76, klínový rám, na zadní straně popsáno autorem, nalepen štítek s popisem,obraz je umístěn v externím depozitáři, v případě zájmu o prohlídku díla, nám dejte prosím vědět den dopředu, antiqari.at Radhošťská, žák prof. G. Singiera na École Nation…

    Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)

  • Aleš Lamr

    Položka č.: 111

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 10. 2022 16:50

    Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)

  • Aleš Lamr

    Položka č.: 110

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 10. 2022 16:49

  • Miloš Urbásek

    (1932-1988)

    Položka č.: 109

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 10. 2022 16:48

    serigrafie, 1984, 28 x 20,5 cm, sign. DU Miloš Urbásek, č. 44/45, studium u prof. P. Matejky a V. Hložníka na VŠVU v Bratislavě, člen Klubu grafiků a skupiny Kontrast

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

  • Jiří Lindovský

    Položka č.: 108

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 10. 2022 16:47

    serigrafie, 1988, 29 x 20 cm, sign. PD J. Lindovský 88, č. 56/100, žák prof. Čepeláka

  • Čestmír Janošek

    (1935-2019)

    Skvrny fašismu a komunismu na Modré planetě

    Položka č.: 107

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 10. 2022 16:46

    mrazovka s akční malbou, 1999, 20,5 x 14,5 cm, sign. PD Janošek 99