• Stříbrná mince 500 Kč

    Motocykl Jawa 250 PROOF

    Položka č.: 5

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 08. 2022 18:04

    stříbro, ryzost: Ag 925/1000, váha: 25 g, etue + kapsle + certifikát ČNB, Pětiletý cyklus stříbrných mincí České národní banky s nominální hodnotou 500 Kč, který připomíná slavné dopravní prostředky, představuje svou druhou emisi. Mince s letopočtem 2022, která byla vyražena v provedení BK, je věnov…

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: ID2**2 Historie příhozu

  • Stříbrná mince 500 Kč

    Motocykl Jawa 250 BK

    Položka č.: 4

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 08. 2022 18:03

  • Zlatá mince 5000 Kč

    Hrad Bečov nad Teplou - PROOF

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 08. 2022 18:02

    Au 9999/10000, váha: 15,55 g, etue, certifikát ČNB , 2020, Devátá emise cyklu České národní banky, který představuje naše nejzajímavější hrady, je věnována Bečovu nad Teplou. Zlatá mince s nominální hodnotou 5000 Kč je vyražena v kvalitě proof. Hrad Bečov nad Teplou byl založen na počátku 14. stole…

    Aktuální cena: 24.000 CZK (1.000 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

  • Zlatá mince 5000 Kč

    Město Mikulov - PROOF

    Položka č.: 2

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 08. 2022 18:01

    Au 9999/10000, váha: 15,55 g, etue, certifikát ČNB , 2022, Pětiletý cyklus České národní banky, který je věnovaný městským památkovým rezervacím České republiky, představuje svou třetí emisi. Zlatá mince s nominální hodnotou 5000 Kč vyražená v kvalitě standard připomíná krásy Mikulova. Jihomoravský…

  • Zlatá mince 5000 Kč

    Město Mikulov - BK

    Položka č.: 1

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 08. 2022 18:00

    Aktuální cena: 22.000 CZK (917 €)

  • Jiří Načeradský

    Dvě tanečnice

    Položka č.: 69

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 07. 2022 17:08

    akvarel, papír, 1977, 59 x 41 cm, sign. PD Načeradský 77, rám, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 16.000 CZK (667 €)

    Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu

  • Michael Rittstein

    Muž a žena

    Položka č.: 64

    Vyvolávací cena: 4.800 CZK (200 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 07. 2022 17:00

    litografie, 1980, 39 x 54 cm, sign. PD M. Rittstein, č. 24/65, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 4.800 CZK (200 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Michael Rittstein

    Milenci šílenci II.

    Položka č.: 61

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 07. 2022 16:57

  • Jiří Načeradský

    Kudlanka

    Položka č.: 57

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 07. 2022 16:53

    litografie, 2009, 34,5 x 48,5 cm, sign. PD Načeradský 2009, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu

  • Aleš Lamr

    Viděl jsem třetí nebe I

    Položka č.: 25

    Vyvolávací cena: 3.600 CZK (150 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 07. 2022 16:23

    litografie, 1993, 71 x 56 cm, sign. PD A. Lamr 93, č. 37/100, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.600 CZK (150 €)

    Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu

  • Jiří Načeradský

    Meziplanetární spojení

    Položka č.: 22

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 07. 2022 16:20

    kvaš, tuš, papír, 1979, 56,5 x 40 cm, sign. PD Načeradský 79, rám, Jiří Načeradský se proslavil jako čelný představitel Nové figurace šedesátých let, který vytvářel obrazy malované podle fotografických předloh z denního tisku, především se sportovní tematikou. V sedmdesátých letech začal autor vytvá…

    Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)

  • Josef Istler

    (1919-2000)

    Profil

    Položka č.: 5

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 07. 2022 16:04

    lept, 1997, 15.7 x 10,1 cm, sign. PD istler 97, aut.tisk 10/20, žák německého malíře Waltera Höfnera, člen skupiny Cobra (Belgie a Francie), člen surrealistické Skupiny RA, SČUG Hollar a Společnosti K. Teiga

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Jiří Eliáš

    Dlouhá cesta na vrchol

    Položka č.: 20

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 07. 2022 15:19

    olej, plátno, 2021, sign. LD Eliáš

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu

  • Jiří Eliáš

    Poprvé ve volném vesmíru

    Položka č.: 19

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 07. 2022 15:18

    olej, plátno, 2021, sign. PD Eliáš

  • Alois Moravec

    Mráz

    Položka č.: 29

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 08. 2022 18:58

    akvarel, tužka, tuš, papír, 17,5 x 25,5 cm, sign. PD A.Mo., text: Už hladinu zasklil mráz, ledaři jdou právě včas, jako vítr po řece mé na bruslích se rozjedeme., Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké…

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Alois Moravec

    Hrátky u potoka

    Položka č.: 28

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 08. 2022 18:56

    akvarel, tužka, tuš, papír, 17,5 x 25,5 cm, sign. PD A.Mo., text: Blatouchy a housta, svítí jako ze zlata, děti hledí do bublinek a spuštějí vodní mlýnek., Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy…

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Alois Moravec

    Přehrada

    Položka č.: 27

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 08. 2022 18:54

    akvarel, tužka, tuš, papír, 17,5 x 25,5 cm, sign. PD A.Mo., text: Vodu která chladila, zapřáhneme do díla. Jak jí spoutat dobře víme, přehradu si postavíme., Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké bese…

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Alois Moravec

    Z elektrárny

    Položka č.: 26

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 08. 2022 18:52

    akvarel, tužka, tuš, papír, 17,5 x 25,5 cm, sign. PD A. Mo., text: Z elektrárny …. Bude v kraji pro dny příští, ruchu jako v mraveništi., Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jih…

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Alois Moravec

    Převozník

    Položka č.: 25

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 08. 2022 18:50

    akvarel, tužka, tuš, papír, 17,5 x 25,5 cm, sign. PD A.Mo., text: Brigáda jde z nádraží, převozník ji převáží, mez je celá rozvoněná, sluníčko nám suší sena., Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké bes…

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Alois Moravec

    Řeka

    Položka č.: 24

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 08. 2022 18:48

    akvarel, tužka, tuš, papír, 17,5 x 25,5 cm, sign. PD A.Mo., text: Řeka v proudu běhutém, rybář dumá nad prutem. Jez neslyší, nezří ani, smavé děti při koupání., Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké b…

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Škobis

    Položka č.: 76

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 08. 2022 20:32

    akvarel, překližka, 48 x 38,5 cm, sign. PU Škobis, rám

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu

  • Josef Rektor

    Položka č.: 74

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 08. 2022 20:28

    olej, sololit, 1960, 45 x 32 cm, sign. PD Rektor 60, rám

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

    Camellia japonica

    Položka č.: 71

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 08. 2022 20:22

    ručně kolorovaná litografie, 33 x 26 cm, přehnuté rohy papíru, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: ID4**0 Historie příhozu

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Kytice ve fialové váze

    Položka č.: 68

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 08. 2022 20:16

    olej, plátno, 17,5 x 11,5 cm, sign. DU J. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Jaroslav ? Hořánek

    Položka č.: 66

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 08. 2022 20:12

    kombinovaná technika, 51,5 x 33 cm, sign. DU Hořánek 65, papírová pasparta, 170/200, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Luční kvítí ve váze

    Položka č.: 58

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 08. 2022 19:56

    olej, překližka, 64,5 x 44 cm, sign. PD, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

  • Václav Skála

    (1900-1976)

    Cýnie

    Položka č.: 56

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 08. 2022 19:52

    olej, plátno, 1945, 100 x 68 cm, sign. PD Václ. Skála 1945, rám, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Hofbauera a F. Kysely na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Pivoňky

    Položka č.: 54

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 08. 2022 19:48

    olej, plátno, 58 x 48 cm, rám, pravý horní roh otlučený, antiqari.at Radhošťská

  • Vilma Lesková

    Květiny

    Položka č.: 46

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 08. 2022 19:32

    tempera, papír, 1960, 43,5 x 30 cm, sign. PD Lesková 1960

  • František Kocourek

    Kytice zlatistých květů

    Položka č.: 41

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 08. 2022 19:22

    tempera, pastel, karton, 60 x 43 cm, sign. PN Fr. Kocourek, rám, vzadu štítek s popisem díla a razítko ČFVU