-
Neznámý autor
Nový typ ponorky
Položka č.: 94Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 11:33
bromostříbrná fotografie, 1964, 15,2 x 21 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Start americké kosmické lodi Gemini odložen
Položka č.: 95Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 11:34
bromostříbrná fotografie, 1964, 20,5 x 15 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Kruliš
(1942)
Družstvo ČSSR
Položka č.: 96Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 11:35
bromostříbrná fotografie, 1964, 14,7 x 20,7 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Mevald
(1932-2022)
Naši reprezentanti na letošním Závodu míru
Položka č.: 97Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 11:36
bromostříbrná fotografie, 1964, 21 x 15,2 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu
-
Zdeněk Mézl
(1934-2016)
Muž s knírem
Položka č.: 44Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 20:13
dřevoryt, 7,5 x 4,5 cm, sign. DU Zd. Mézl, Exlibris Ing. J. Háček, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Mézl
(1934-2016)
Aequalitas Fraternitas
Položka č.: 45Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 20:14
dřevoryt, 10 x 6 cm, sign. DU Zd. Mézl, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Mézl
(1934-2016)
Námořník
Položka č.: 46Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 20:15
dřevoryt, 11,4 x 3,7 cm, sign. DU Zd. Mézl, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Mézl
(1934-2016)
Pax 1982 Marie a Václav Grégrovi
Položka č.: 47Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 20:16
dřevoryt, 1982, 5,5 x 7,3 cm, sign. PD Zd. Mézl, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Mézl
(1934-2016)
Královna
Položka č.: 48Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 20:17
dřevoryt, 7 x 4 cm, sign. DU Zd. Mézl, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Mézl
(1934-2016)
Hippokratův luk
Položka č.: 49Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 20:18
dřevoryt, 5,5 x 4 cm, sign. DU Zd. Mézl, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Mézl
(1934-2016)
V láhvi
Položka č.: 50Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 20:19
dřevoryt, 9 x 6 cm, sign. DU Zd. Mézl, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID3**5 Historie příhozu
-
Zdeněk Mézl
(1934-2016)
Óda na marnost
Položka č.: 51Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 20:20
tisk, akvarel, 2013, 9 x 9,5 cm, sign. Zdeněk Mézl 2014, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID3**5 Historie příhozu
-
Zdeněk Mézl
(1934-2016)
Argó
Položka č.: 52Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 20:21
dřevoryt, 3 x 4 cm, sign. DU Zd. Mézl, PF 1976 Jindra a Karel Hejných, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Různí autoři
11. září 2001
Položka č.: 856Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 08:00
noviny a časopisy, konvolut 7 novin a 2 časopisů ze dnů bezprostředně po 11. září 2001, např. Týden, Lidové noviny, MF Dnes, Blesk, Právo; dobrý stav, u novin již trochu zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Různí autoři
21. srpna 1968
Položka č.: 857Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 08:01
noviny a letáky, konvolut zvláštních vydání, letáků a plakátů ze srpna 1968 (21.-30.), např. Zemědělské noviny, Večerní Praha, Svobodné slovo, Obrana lidu, Lidová demokracie, Československý sport, Rudé právo, Svoboda, Roháč, Lierární listy, Učitelské noviny aj., dobrý stav, zažloutlý papír, Antiqari…
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Různí autoři
Zemřeli 3 soudruzi
Položka č.: 858Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 08:02
noviny, 3x Rudé právo, 12.11.82 - úmrtí Brežněva, 11.2.1984 - úmrtí Andropova a 12.3.1985 úmrtí Černěnka s informací o zvolení M. Gorbačova na tit. straně), dobrý stav, zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Různí autoři
Gorbačov svržen
Položka č.: 859Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 08:03
noviny, Rudé právo s titulní stranou Gorbačov svržen z 20. srpna 1991, dobrý stav, zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Různí autoři
4x Lidové noviny
Položka č.: 860Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 08:04
noviny, prosinec 1989 (na tit. straně Goodbye samizdat), 5.1. 1990 (s reportáží První den prezidenta od Vladimíra Mlynáře, 4.1. 1993 (první číslo v samostatném českém státě) a 27.1. 1993 (zvolení V. Havla presidentem), dobrý stav, zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Různí autoři
Oficiální listopad 1989
Položka č.: 861Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 08:05
noviny, 1x číslo oficiálního tisku Mladé fronty, Rudého práva, Svobodného slova a Obrany lidu ze dnů po 17. listopadu, který předstíral, že nic významného neudálo, dobrý stav, zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Různí autoři
2x Tribuna otevřenosti
Položka č.: 862Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 08:06
noviny, 2 výtisky (a+b) se zkráceným záznamem večera otázek a odpovědí ve Slovanském domě 13.3. a v PKOJF 20.3.1968, vyst. např. J. Smrkovský, J. Procházka, P. Kohout, J. Kroha, O. Šik, G. Husák, K. Kosík, aj., trochu opotřebené okraje, zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Různí autoři
Student, týdeník mladé inteligence 19-21, 24-26, 28, 31-34 / 1968
Položka č.: 863Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 08:07
noviny, nejradikálnější periodikum Pražského jara, s nastoleným sloganem Už žádná tabu, přinášejícím jako první u nás informace o demonstracích v Polsku, o politických zločinech a vykonstruovaných procesech v SSSR, o postojích Izraele, k emigračním tématů nebo zpochybňující oficiální verzi smrti Jan…
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Různí autoři
Propagandistická periodika okupačních vojsk z roku 1968
Položka č.: 864Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 08:08
noviny, 2x Zprávy č. 5 (14.9.) a č. 16 (17.9), 1x Týdeník aktualit (14.10., roč. 1, č. 1, vyd. Tisková agentura Novosti), dobrý stav, zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Havel
(1936-2011)
Rudé právo a Mladá fronta
Položka č.: 865Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 08:09
noviny, Rudé právo 30.12.1989 (zvolení prezidentem v orgánu ÚV KSČ), Rudé právo 2.1.1990 (novoroční projev V. Havla) a Mladá fronta 18.7.1992 (Prezident Václav Havel odstupuje), dobrý stav, zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Novotný
(1904-1975)
Večerní Praha 22.3.1968
Položka č.: 866Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 08:10
noviny, výtisk novin s titulkem Antonín Novotný odstoupil, dobrý stav, zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josif Vissarionovič Stalin
(1878-1953)
Rudé právo 9.3.1953
Položka č.: 867Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 08:11
noviny, výtisk novin, na tit. straně pohřeb Stalina, okraje potrhané, zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jurij Gagarin
(1934-1968)
První člověk ve vesmíru
Položka č.: 868Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 08:12
noviny, 2x Rudé právo (12. a 13. 4. 1961), 1x Večerní Praha (12.4.1961) a 1x LIdová demokracie (13.4.1961), otřepené okraje, zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Palach
(1948-1969)
3x dobový tisk + dokumenty
Položka č.: 869Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 08:13
noviny, 1x Svobodné slovo 20.1.1969 (Jan Palach zemřel), 1x Mladá fronta 27.1.1969 (Rozloučení s Janem Palachem), 1x týdeník Květy č. 4, 1.2.1969 (pouze listy, bez hřbetu), 1x tištěný leták Akčního výboru pražských studentů a předsednictva SVS Nedopusťte zneužití pohřbu Jana Palacha, 2x strojopis (I…
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Různí autoři
Devadesátky v tisku
Položka č.: 870Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 08:14
noviny, první čísla nových polistopadových periodik, obs.: Telegraf, nulté číslo 21.12.1991; Prostor, 1.4.1992 + poslední číslo 12.12.1992; Nei Report, číslo 0, 16.8.1990; Expres, 15.1.1990; Blesk, 13.4.1992; Fórum OF, 31.1.1990; Moravské noviny, 4.1.1990 (vyd. Atlantis, brno); Národní listy, 26.3.1…
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Různí autoři
První člověk na Měsíci! (konvolut)
Položka č.: 871Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 08:15
noviny, obs.: Práce, 21.7.1969 První pozemšťané na Měsíci; Večerní Praha 21.7.1969 Měsíc vydává tajemství; časopis Stern (něm.), č. 33, 17.8.1969; časopis Epoca (it.), č. 985, 10.8.1969; + volně přiložený dvojlist 8 dní v červenci, let kosmické lodi Apollo 11, s fotografiemi z NASA v USA (pravděpodo…
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Různí autoři
Neprošli...
Položka č.: 872Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 08:16
noviny, Reportéři Rudého práva o nedávných událostech, novinový formát s množstvím čb. fotografiích z Prahy a tendenčními texty o zásahu při prvním výročí srpnových událostí, včetně desítek portrétů zadržených, 32s., vyd. Rudé právo k 31.8.1969, + přiložen strojopis s provoláním dělníků a studentů k…
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO