Aukční historie
SEZNAM AUTORŮ

  • Karel Svolinský

    (1896-1986)

    Jakubův zápas s andělem

    Položka č.: 543

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2024 12:34

    litografie, 1970, 44,5 x 29,5 cm, sign. PD K. Svolinský 70, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: ID3**2 Historie příhozu

  • Otto Stritzko

    (1908-1986)

    Vesnice

    Položka č.: 539

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2024 12:30

    litografie, 25,5 x 33 cm, sign. PD Otto Stritzko, rám, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Bendy a A. Hofbauera na UMPRUM v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu

  • Pravoslav Sovák

    (1926-2022)

    Déšť

    Položka č.: 536

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2024 12:27

    litografie, 11,1 x 8,6 cm, sign. PD Sovák, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID8**8 Historie příhozu

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Šílenec

    Položka č.: 520

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2024 12:14

    litografie, 11,2 x 8,6 cm, sign. PD Rambousek, skvrnky na papíře, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby, spoluzakladatel Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

  • Karel Oberthor

    (1921-1996)

    Vláčení

    Položka č.: 500

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2024 11:51

    2x akvarel, papír, 1958, 37 x 21 cm, vše sign. PD i DU K. Oberthor 58, pasparta, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu

  • Karel Oberthor

    (1921-1996)

    V manéži

    Položka č.: 499

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2024 11:50

    litografie, 1987, 23 x 26,3 cm, sign. DU K. Oberthor 87, 7/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu

  • Micl

    (1969)

    Dva sloni nad hladinou

    Položka č.: 475

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2024 11:26

    litografie, 2015, 38 x 50 cm, sign. PD MICL 15, č. 69/69, absolvent pražské AVU, žák prof. J. Načeradského, prof. K. Nepraše a prof. J. Davida, člen skupiny Natvrdlí a Luxsus

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: ID8**8 Historie příhozu

  • Zdeněk Mézl

    (1934-2016)

    Mlýn

    Položka č.: 474

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2024 11:25

    litografie, 1957, 27 x 36 cm, sign. UD Zd. Mézl 57, pasparta, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: ID3**5 Historie příhozu

  • Oldřich Kulhánek

    (1940-2013)

    Universitas Carolina Pragensis

    Položka č.: 461

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2024 11:12

    lept, 1998, 16 x 16 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek 98, rám, diplom Milada Čadská, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu

  • Aleš Kublák

    (1945)

    Klid před ...

    Položka č.: 459

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2024 11:10

    akryl, olej, lepenka, 2022, 43,5 x 27,5 cm, sign. PD AK22

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu

  • Ivan Komárek

    (1956)

    Jako ryba ve vodě

    Položka č.: 446

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2024 11:00

    kombinovaná technika, papír, 2007, 21 x 30 cm, sign. LD I. Komárek, LD razítko Ivan Komárek, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu

  • Ivan Komárek

    (1956)

    Double

    Položka č.: 448

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2024 10:59

    litografie, 2010, 21 x 28 cm, sign. PD I. Komárek 2010, č. 31/130, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID5**8 Historie příhozu

  • Ota Janeček

    (1919-1996)

    Dívka s ptáčkem

    Položka č.: 432

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2024 10:43

    linoryt, 1983, 15,3 x 12,1 cm, sign. PD Ota Janeček 83, č. 24/180, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: ID7**8 Historie příhozu

  • Zdeněk Janda

    Angelika a Sultán

    Položka č.: 431

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2024 10:42

    algrafie, 42 x 27 cm, sign. LD Janda, rám, č. 42/50

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: ID2**2 Historie příhozu

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Kafka

    Položka č.: 416

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2024 10:27

    linoryt, 24,4 x 16,4 cm, sign. PD Florian, č. 186/200, drobná skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

  • Alena Antonová

    (1930)

    Akt s psíkem

    Položka č.: 389

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2024 10:00

    lept, 2006, 15 x 20,8 cm, sign. PD A. Antonová, č. 11/50, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID3**2 Historie příhozu

  • Karel Šafář

    (1938-2016)

    Večerní procházka

    Položka č.: 20

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 17:19

    lept, kombinovaná technika, 15,2 x 6,7 cm, sign DU K. Šafář, skvrnka na papíře, Antikvariát Dlážděná, žák prof. R. Fialy na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, prof. K. Svolinského a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID3**4 Historie příhozu

  • Karel Šafář

    (1938-2016)

    Karlův most

    Položka č.: 17

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 17:16

    lept, kombinovaná technika, 14,2 x 13,5 cm, sign DU K. Šafář, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. R. Fialy na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, prof. K. Svolinského a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: ID3**4 Historie příhozu

  • Karel Šafář

    (1938-2016)

    Nahá duhová

    Položka č.: 16

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 17:15

    lept, kombinovaná technika, 14,8 x 6 cm, sign DU K. Šafář, Antikvariát Dlážděná, žák prof. R. Fialy na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, prof. K. Svolinského a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: ID6**0 Historie příhozu

  • Karel Šafář

    (1938-2016)

    Duhová loď

    Položka č.: 7

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 17:06

    lept, kombinovaná technika, 15,9 x 7,3 cm, sign DU K. Šafář, Antikvariát Dlážděná, žák prof. R. Fialy na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, prof. K. Svolinského a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu

  • Karel Šafář

    (1938-2016)

    Duhová loď

    Položka č.: 6

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 17:05

    lept, kombinovaná technika, 15 x 5,6 cm, sign DU K. Šafář, Antikvariát Dlážděná, žák prof. R. Fialy na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, prof. K. Svolinského a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

  • Karel Šafář

    (1938-2016)

    Akt dívky s růží

    Položka č.: 4

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 17:03

    lept, kombinovaná technika, 15 x 6 cm, sign PD K. Šafář, Antikvariát Dlážděná, žák prof. R. Fialy na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, prof. K. Svolinského a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID6**0 Historie příhozu

  • Karel Šafář

    (1938-2016)

    Akt dívky s kloboukem

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 17:02

    lept, kombinovaná technika, 13,5 x 6,1 cm, sign DU K. Šafář, Antikvariát Dlážděná, žák prof. R. Fialy na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, prof. K. Svolinského a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID6**0 Historie příhozu

  • Karel Šafář

    (1938-2016)

    Akt dívky

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 17:00

    lept, kombinovaná technika, 15 x 6 cm, sign UD K. Šafář, Antikvariát Dlážděná, žák prof. R. Fialy na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, prof. K. Svolinského a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID6**0 Historie příhozu

  • .

    Aukční katalogy SWANN

    Položka č.: 53

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 02. 2024 10:52

    7x sešit, Vydalo Swann, New York, 2003 - 2009, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID3**9 Historie příhozu

  • .

    Sotheby´s catalogues and publications

    Položka č.: 51

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 02. 2024 10:50

    aukční katalog, Vydalo Sotheby´s, New York, 44 stran, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID3**9 Historie příhozu

  • .

    The Victor and Irene Murr Jacobs Collection

    Položka č.: 50

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 02. 2024 10:49

    aukční katalog, Vydalo Sotheby´s, New York, 1996, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID3**9 Historie příhozu

  • .

    Moderní umění a fotografie

    Položka č.: 49

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 02. 2024 10:48

    aukční katalog, Vydalo Orlys Art Auctions, Praha, 2015, 56 stran, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu

  • .

    Moderní umění a fotografie

    Položka č.: 48

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 02. 2024 10:47

    aukční katalog, Vydalo Orlys Art Auctions, Praha, 2015, 47 stran, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID9**4 Historie příhozu

  • .

    Moderní umění a fotografie

    Položka č.: 47

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 02. 2024 10:46

    aukční katalog, Vydalo Orlys Art Auctions, Praha, 2014, 72 stran, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu

Instagram

Facebook