• Ota Janeček

    Dívka s ptáčkem

    Položka č.: 432

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2024 10:43

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

  • Zdeněk Janda

    Angelika a Sultán

    Položka č.: 431

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2024 10:42

    algrafie, 42 x 27 cm, sign. LD Janda, rám, č. 42/50

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: ID2**2 Historie příhozu

  • Blanka Jakubčíková

    (1971)

    Help me

    Položka č.: 430

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (313 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2024 10:41

    Aktuální cena: 7.500 CZK (313 €)

  • Jan Chaloupek

    Ze zápisníku haiku II

    Položka č.: 429

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2024 10:40

    akryl, papír, 2019, 21 x 29,5 cm, sign. PD JACH 19, žák M. Roštínské, P. Brázdy a J. Zezuly

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

  • Jan Chaloupek

    Ze zápisníku haiku I

    Položka č.: 428

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2024 10:39

    akryl, papír, 2019, 25 x 31 cm, sign. PD JACH 19, žák M. Roštínské, P. Brázdy a J. Zezuly

  • Jiří Chadima

    Skica VII

    Položka č.: 427

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2024 10:38

    tužka, fix, papír, 12 x 15,1 cm, sign. PD Chadima, žák prof. Kaplického na Státní grafické škole v Praze a prof. Fišárka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Radar

    Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)

  • Jiří Chadima

    Skica VI (Tokyo)

    Položka č.: 426

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2024 10:37

    tužka, papír, 10,9 x 18,2 cm, sign. PD Chadima, žák prof. Kaplického na Státní grafické škole v Praze a prof. Fišárka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Radar

  • Zdenka Hušková

    Dívka s dikobrazem

    Položka č.: 425

    Vyvolávací cena: 750 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2024 10:36

    linoryt, 2022, 21,5 x 7 cm, sign. PD Z.Hušková, č. 4/40

    Aktuální cena: 750 CZK (32 €)

  • František Hošek

    (1871-1895)

    Jan Sladký Kozina

    Položka č.: 424

    Vyvolávací cena: 3.600 CZK (150 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2024 10:35

    patinovaná sádra, 74 x 30,5 x21 cm, na podstavci značeno razítkem VDKB (Výrobní družstvo keramiky Bechyně), podle návrhu Františka Hoška, Jan Sladký Kozina byl vůdcem chodského povstání, popravený roku 1695. Autorem předlohy je František Hošek pro pomník na vrchu u Domažlic., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 3.600 CZK (150 €)

  • Marie Hlobilová-Mrkvičková

    (1903-1999)

    Kytice ve váze

    Položka č.: 423

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2024 10:34

    olej, plátno, 1980, 34 x 27 cm, sign. PD M. Hlobilová, rám, vzadu popsáno

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

  • Bohumír Herot

    (1914-1976)

    Lidové tance

    Položka č.: 422

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2024 10:33

    tempera, běloba, papír, 1967, 44 x 61 cm, sign. PD B. Herot 1967, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

  • Laura Hédervári

    (1997)

    Až to nakreslíš po 1000x tak to snad bude dobrý

    Položka č.: 421

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2024 10:32

    risograf, papír, 35,5 x 26,5 cm, sign. PD Laura Hédervári, A.T.

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

  • Jan Gemrot

    (1983)

    V letu

    Položka č.: 420

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2024 10:31

    litografie, 2012, 42,5 x 69,3 cm, sign. PD Jan Gemrot 12, č. 94/100

  • Richard Fremund

    (1928-1969)

    Herci

    Položka č.: 419

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2024 10:30

    litografie , 12,3 x 8,7 cm, značeno DU na kameni RF, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Nechleby a V. Pukla na AVU v Praze, jeden z čelních představitelů skupiny Máj

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Andrea Forsterová

    Pták

    Položka č.: 418

    Vyvolávací cena: 13.000 CZK (542 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2024 10:29

    plátno, akryl, 2022, 30 x 40 cm, PD monogr. AF 2022, rám

    Aktuální cena: 13.000 CZK (542 €)

  • Birgít Fonager

    Dívka s květy

    Položka č.: 417

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2024 10:28

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Kafka

    Položka č.: 416

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2024 10:27

    linoryt, 24,4 x 16,4 cm, sign. PD Florian, č. 186/200, drobná skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

  • Marek Fexa

    Být či nebýt?

    Položka č.: 415

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2024 10:26

    kombinovaná technika, papír, 2005, 48 x 60 cm, sign. PD Fexa 05, rám

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

  • J. Faltus

    Řeka

    Položka č.: 414

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2024 10:25

    olej, karton, 1953, 34 x 49 cm, sign. PD J. Faltus 53, rám

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Petr Faltus

    (1968)

    Pulci a bytost od chobotu

    Položka č.: 413

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2024 10:24

    litografie, 2008, 32,5 x 41 cm, sign. PD Petr Faltus 2008, č. 37/60, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze, žák prof. J. Šalamouna na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)

  • František Emler

    (1912-1992)

    Letní den

    Položka č.: 412

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2024 10:23

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Jiří Eliáš

    (1980)

    Moře

    Položka č.: 411

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2024 10:22

    akryl, plátno, 2020, 50 x 60 cm, sign. PD Jiří Eliáš

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

  • Zdeněk Dvořák

    Továrna

    Položka č.: 410

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2024 10:21

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

  • Eva Činčerová

    František Hrubín: Jobova noc

    Položka č.: 409

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (100 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2024 10:20

    lept, 1975, 59,5 x 58,7 cm, sign. PD Činčerová 75, v dolní části popsáno: F. Hrubín: Jobova noc, předsádka (k 30. výročí narození), mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Tittelbacha na AVU v Praze

    Aktuální cena: 2.400 CZK (100 €)

  • Eva Činčerová

    Ikarův pád - Let I.

    Položka č.: 408

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2024 10:19

    monotyp, papír, 1980, 57,6 x 51,3 cm, sign. PD Činčerová 80, na zadní straně popsáno, při okrajích mimo tisk mírně pokrčený papír, žákyně prof. Tittelbacha na AVU v Praze

  • Zdeněk Bugáň

    Deštný muž

    Položka č.: 407

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2024 10:18

    lept, akvatinta, 1995, 8 x 12,5 cm, sign. PD Bugáň 95, pasparta, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák J. Bubáka

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Brezinová

    Položka č.: 406

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2024 10:17

    kresba papír, tužka, 1999, 45 x 32,8 cm, sign. PD S. Brezinová 1999, rám

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Cyril Bouda

    (1901)

    Zátiší s růží a perem (P.F. 1960 Josef Hrachovec)

    Položka č.: 404

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2024 10:15

    litografie, 1960, 11 x 18 cm, LD značeno CB, sign. PD C. Bouda

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Martin Bouda

    Podél Orlice

    Položka č.: 403

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2024 10:14

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Martin Bouda

    Pražské probuzení

    Položka č.: 402

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2024 10:13

    Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)