Vladimír Suchánek

Mimořádná aukce grafických listů Vladimíra Suchánka. Položky pochází z provenience antikvariátu Radhošťská.

  • Vladimír Suchánek

    (1933-2021)

    Za oponou

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 06. 03. 2024 15:02

    litografie, 17,4 x 11,2 cm, sign. DU Vlad Suchánek, rám, č. 27/160, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

  • Vladimír Suchánek

    (1933-2021)

    Žena - had

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 06. 03. 2024 15:04

    litografie, 19,3 x 18,8 cm, sign. DU Vlad Suchánek, rám, č. 160/200, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

  • Vladimír Suchánek

    (1933-2021)

    Ex libris Sandra Haage

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 06. 03. 2024 15:06

    litografie, 12 x 10 cm, sign. DU Vlad Suchánek, rám, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

  • Vladimír Suchánek

    (1933-2021)

    Žena s rohy

    Položka č.: 4

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)

    Plánované ukončení: 06. 03. 2024 15:08

    litografie, 18 x 12 cm, sign. DU Vlad Suchánek, rám, A.T., antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku

    Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)

  • Vladimír Suchánek

    (1933-2021)

    Žena s lasturou

    Položka č.: 5

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 06. 03. 2024 15:10

    litografie, 25,6 x 19 cm, sign. DU Vlad Suchánek, rám, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

  • Vladimír Suchánek

    (1933-2021)

    Ex libris Hynek Halámek

    Položka č.: 6

    Plánované ukončení: 06. 03. 2024 15:12

  • Vladimír Suchánek

    (1933-2021)

    Žena s fialovou lasturou

    Položka č.: 7

    Plánované ukončení: 06. 03. 2024 15:14

    litografie, 12 x 10,1 cm, sign. DU Vlad Suchánek, rám, A.T., antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku

  • Vladimír Suchánek

    (1933-2021)

    Žena s mušlí

    Položka č.: 8

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)

    Plánované ukončení: 06. 03. 2024 15:16

    litografie, 14,5 x 15,3 cm, rám, č. 26/50, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku

    Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)

  • Vladimír Suchánek

    (1933-2021)

    Žena se slunečníkem

    Položka č.: 9

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)

    Plánované ukončení: 06. 03. 2024 15:18

    litografie, 13,1 x 11 cm, sign. DU Vlad Suchánek, rám, č. 22/180, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku

    Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)

  • Vladimír Suchánek

    (1933-2021)

    Chopin

    Položka č.: 10

    Plánované ukončení: 06. 03. 2024 15:20

    litografie, 17,9 x 11,8 cm, sign. DU Vlad Suchánek, rám, č. 34/200, po levém okraji drobné žluté flíčky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburk…

  • Vladimír Suchánek

    (1933-2021)

    Ex libris Diethard Henig

    Položka č.: 11

    Plánované ukončení: 06. 03. 2024 15:22

    litografie, 12 x 9,9 cm, sign. DU Vlad Suchánek, rám, A.T., antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku

  • Vladimír Suchánek

    (1933-2021)

    Žena s perlovcem

    Položka č.: 12

    Plánované ukončení: 06. 03. 2024 15:24

    litografie, 13,3 x 10,1 cm, sign. DU Vlad Suchánek, rám, A.T., antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku

  • Vladimír Suchánek

    (1933-2021)

    Capriccio

    Položka č.: 13

    Plánované ukončení: 06. 03. 2024 15:26

    litografie, 17,3 x 12,8 cm, sign. DU Vlad Suchánek, rám, č. 148/160, pravý dolní okraj mírně ohnutý, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku