Růže III.

    Položka č.: 208870

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 22:34

    lept, 25,4 x 17,3 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Ex libris Podkarpackie Muzeum požarnictwa Stara Wies

    Položka č.: 217198

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 23:02

    ocelorytina, 2002, 9,2 x 12,3 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Ježíšek

    Položka č.: 218861

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2020 00:00

    dřevoryt, 9,2 x 5,4 cm, na papíře skvrna, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

    Kameny

    Položka č.: 214021

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (179 €)

    Plánované ukončení: 30. 06. 2020 15:37

    olej, plátno, 64 x 94 cm, rám, malba místy poškozena, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 5.000 CZK (179 €)

    Pohled na Vysoké Tatry

    Položka č.: 214022

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 30. 06. 2020 15:38

    olej, plátno, 74 x 62 cm, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 3.500 CZK (125 €)

    Strom v krajině

    Položka č.: 214024

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (54 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2020 14:00

    olej, plátno, karton, 42 x 52,5 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (54 €)