Křeček (PF 1974)

    Položka č.: 242782

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 09. 11. 2020 20:38

    dřevoryt, 6,2 x 7,7 cm, sign. DU (nečitelně), při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)