Žena s vějířem

    Položka č.: 250859

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 07. 02. 2022 23:00

    bromostříbrná fotografie, 15,2 x 15,5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Česká secese - Umění 1900

    Položka č.: 254259

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2022 18:12

    tisk, plakát, 83 x 57,8 cm, nalepeno na kartonu, poškozený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Kameny

    Položka č.: 214021

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 14. 02. 2022 14:56

    olej, plátno, 64 x 94 cm, rám, malba místy poškozena, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Pohled na Vysoké Tatry

    Položka č.: 214022

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 14. 02. 2022 14:57

    olej, plátno, 74 x 62 cm, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Strom v krajině

    Položka č.: 214024

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 14. 02. 2022 14:58

    olej, plátno, karton, 42 x 52,5 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Větrný mlýn

    Položka č.: 208327

    Plánované ukončení: 07. 03. 2022 18:08

    litografie, 1978, 18 x 18 cm, sign. PD, č. 89/170, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Na Karlově mostě

    Položka č.: 250865

    Plánované ukončení: 08. 03. 2022 21:12

    bromostříbrná fotografie, 18 x 11,8 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Růže III.

    Položka č.: 258180

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 08. 03. 2022 22:10

    lept, 25,4 x 17,3 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)