Hroznýš (Žan-še)

    Položka č.: 217766

    Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 06. 12. 2022 18:35

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)

    Jelen (Šan-ma)

    Položka č.: 217765

    Plánované ukončení: 06. 12. 2022 18:36

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)

    Růže

    Položka č.: 211933

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 08. 12. 2022 18:47

    suchá jehla, 23,2 x 16,5 cm, při okrajích mimo tisk mírně zašpiněný papír

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Větrný mlýn

    Položka č.: 208327

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2022 18:08

    litografie, 1978, 18 x 18 cm, sign. PD, č. 89/170, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Růže III.

    Položka č.: 267120

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 15. 12. 2022 22:16

    lept, 25,4 x 17,3 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)