Žena s vějířem

    No.: 250859

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 07. 02. 2022 23:00

    silver bromide photo, 15,2 x 15,5 cm,

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Česká secese - Umění 1900

    No.: 254259

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    Planned termination: 10. 02. 2022 18:12

    tisk, plakát, 83 x 57,8 cm, nalepeno na kartonu, poškozený papír,

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Kameny

    No.: 214021

    Auction price: 5.000 CZK (209 €)

    Planned termination: 14. 02. 2022 14:56

    olej, plátno, 64 x 94 cm, rám, malba místy poškozena, na rámu drobné oděrky, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 5.000 CZK (209 €)

    Pohled na Vysoké Tatry

    No.: 214022

    Auction price: 3.500 CZK (146 €)

    Planned termination: 14. 02. 2022 14:57

    olej, plátno, 74 x 62 cm, rám, na rámu oděrky, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 3.500 CZK (146 €)

    Strom v krajině

    No.: 214024

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    Planned termination: 14. 02. 2022 14:58

    olej, plátno, karton, 42 x 52,5 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

    Větrný mlýn

    No.: 208327

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    Planned termination: 07. 03. 2022 18:08

    litografie, 1978, 18 x 18 cm, sign. PD, č. 89/170, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír,

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Na Karlově mostě

    No.: 250865

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 08. 03. 2022 21:12

    silver bromide photo, 18 x 11,8 cm,

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Růže III.

    No.: 258180

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    Planned termination: 08. 03. 2022 22:10

    lept, 25,4 x 17,3 cm,

    Current price: 50 CZK (3 €)