Bohumil Ullrych

  • Bohumil Ullrych

    Jihočeská krajina

    Položka č.: 258793

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.042 €)

    Plánované ukončení: 05. 10. 2022 16:44

    olej, plátno, 1923, 92 x 118,5 cm, sign. PD BUllrych, rám

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.042 €)

  • Bohumil Ullrych

    Po koupání

    Položka č.: 263172

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 10. 10. 2022 18:29

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

  • Bohumil Ullrych

    Kytička ve vlasech

    Položka č.: 263171

    Plánované ukončení: 10. 10. 2022 18:30

  • Bohumil Ullrych

    Malíř

    Položka č.: 210456

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2022 18:02

    kvaš, papír, 43,8 x 29,8 cm, PD razítko: Z pozůstalosti Bohumila Ullrycha, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

  • Bohumil Ullrych

    Dívka červené sukni

    Položka č.: 241001

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2022 18:12

    tempera, papír, 38 x 27,5 cm, kousek papíru na pravém okraji utržen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

  • Bohumil Ullrych

    Ženský akt

    Položka č.: 251214

    Plánované ukončení: 17. 10. 2022 18:22

    tužka, tempera, papír, 41,8 x 31,5 cm, značeno razítkem PD Z pozůstalosti Bohumila Ullrycha, antiqari.at Radhošťská

  • Bohumil Ullrych

    Dívka s růžovým šátkem

    Položka č.: 251220

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2022 18:24

    tužka, akvarel, papír, 59,8 x 43,5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

  • Bohumil Ullrych

    Žena v bílém šátku

    Položka č.: 251221

    Plánované ukončení: 17. 10. 2022 18:26

    olej, papír, 50 x 40,5 cm, antiqari.at Radhošťská

  • Bohumil Ullrych

    Dívka v negližé

    Položka č.: 261561

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2022 19:10

    tempera, karton, 1947, 59,5 x 43,5 cm, sign. LD B. Ullrych 1947, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

  • Bohumil Ullrych

    Sedící akt

    Položka č.: 263614

    Plánované ukončení: 17. 10. 2022 19:26

    uhel, papír, 1947, 49,4 x 25 cm, sign. LD B. Ullrych 47, při okrajích pokrčený papír, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

  • Bohumil Ullrych

    Studie

    Položka č.: 263640

    Plánované ukončení: 17. 10. 2022 19:28

    olej, lepenka, 1944, 10,8 x 19 cm, sign. PD B. Ullrych 44, vzadu popsáno autorem, při okrajích lehce poškozeno, antiqari.at Radhošťská

  • Bohumil Ullrych

    Žena v růžovém šátku

    Položka č.: 264630

    Plánované ukončení: 17. 10. 2022 19:36

    tužka, akvarel, papír, 1947, 52,2 x 38 cm, sign. LD B. Ullrych 47, pravý horní roh papíru přeložen, antiqari.at Radhošťská

  • Bohumil Ullrych

    Odpoledne u řeky

    Položka č.: 264637

    Plánované ukončení: 17. 10. 2022 19:38

    tužka, kvaš, papír, 1945, 43,7 x 60 cm, sign. PD B. Ullrych 45, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

  • Bohumil Ullrych

    Dívka (akt)

    Položka č.: 251230

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 18. 10. 2022 19:34

    pastel, papír, 32,1 x 25,7 cm, PD razítko Z pozůstalosti Bohumila Ullrycha, lehce zašlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)