Bohumil Ullrych

  • Bohumil Ullrych

    Herci

    Položka č.: 923

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2021 16:35

    olej, plátno, 1934, 25,2 x 19,6 cm, sign. PD B. Ullrych 34, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Bohumil Ullrych

    Vesnický hřbitov

    Položka č.: 924

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2021 16:36

    olej, plátno, karton, 36 x 45,4 cm, PD razítko : Z pozůstalosti Bohumila Ullrycha, U horního okraje uprostřed a v pravém rohu plátno ušpiněno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

  • Bohumil Ullrych

    Ležící dívka

    Položka č.: 925

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2021 16:37

    olej, karton, 1944, 21,1 x 29 cm, sign. PD B. Ullrych 44, nepatrně odřeno u okraje, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Bohumil Ullrych

    Dívky u jezera

    Položka č.: 926

    Plánované ukončení: 10. 12. 2021 16:38

    olej, plátno, karton, 28 x 38,5 cm, na okrajích mírně odřené plátno , antiqari.at Radhošťská

  • Bohumil Ullrych

    Do lázně

    Položka č.: 928

    Plánované ukončení: 10. 12. 2021 16:40

    olej, karton, 1933, 33 x 25 cm, sign. PD B. Ullrych 1933, levý a horní okraj odřen, antiqari.at Radhošťská

  • Bohumil Ullrych

    Žena v bílém šátku

    Položka č.: 929

    Plánované ukončení: 10. 12. 2021 16:41

    tempera, pastel, papír, 1941, 60,2 x 44 cm, sign. PD B. Ullrych 41, antiqari.at Radhošťská

  • Bohumil Ullrych

    Dívka v negližé

    Položka č.: 325

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2021 15:00

    tempera, karton, 1947, 59,5 x 43,5 cm, sign. LD B. Ullrych 1947, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Bohumil Ullrych

    Brodící se děti

    Položka č.: 324

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (104 €)

    olej, plátno, 1939, 33,8 x 27,7 cm, sign. LD B. Ullrych 39, nalepeno na kartonu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)

  • Bohumil Ullrych

    Dívka v tyrkysových šatech

    Položka č.: 323

    olej, plátno, 35,2 x 28,6 cm, sign. PD B. Ullrych, lehce odřená malba u levého okraje plátna, antiqari.at Radhošťská

  • Bohumil Ullrych

    Dívka v klobouku

    Položka č.: 322

    olej, karton, 27 x 22 cm, na pravém okraji odřeno, antiqari.at Radhošťská

  • Bohumil Ullrych

    Koupání

    Položka č.: 321

    olej, karton, 1920, 39 x 49 cm, sign. PD B. Ullrych 20, okraje kartonu a malby odřeny, PD na rohu malba prasklá - poškozená, uposřed karton i část malby prasklá, antiqari.at Radhošťská

  • Bohumil Ullrych

    Koupající se dívky

    Položka č.: 320

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (92 €)

    olej, karton, 24,8 x 35 cm, sign. LD B. Ullrych, malba na okrajích odřená, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.300 CZK (92 €)

  • Bohumil Ullrych

    Na tenise

    Položka č.: 319

    olej, papír, 1930, 25,5 x 19,5 cm, sign. PD B. Ullrych 30, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

  • Bohumil Ullrych

    Sedící akt

    Položka č.: 41

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 06. 12. 2021 11:39

    uhel, papír, 1947, 49,4 x 25 cm, sign. LD B. Ullrych 47, při okrajích pokrčený papír, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Bohumil Ullrych

    Stojící akt

    Položka č.: 42

    Plánované ukončení: 06. 12. 2021 11:40

    uhel, papír, 1947, 49,3 x 25,5 cm, sign. PD B. Ullrych 47, při okrajích lehce pokrčený papír, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Bohumil Ullrych

    Pradleny

    Položka č.: 67

    Plánované ukončení: 06. 12. 2021 12:05

    tužka, akvarel, papír, 1947, 18,9 x 27,7 cm, sign. LD B. Ullrych 47, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Bohumil Ullrych

    Akt zezadu

    Položka č.: 68

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 06. 12. 2021 12:06

    tužka, pastel, papír, 40 x 25 cm, papír v rozích poškozený, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Bohumil Ullrych

    Dvě dívky u jezera

    Položka č.: 69

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 06. 12. 2021 12:07

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Bohumil Ullrych

    Spící dívka

    Položka č.: 70

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 06. 12. 2021 12:08

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Bohumil Ullrych

    Studie ženského aktu v pohybu II.

    Položka č.: 71

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 06. 12. 2021 12:09

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Bohumil Ullrych

    Dívka v šátku

    Položka č.: 72

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 06. 12. 2021 12:10

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Bohumil Ullrych

    Pradleny

    Položka č.: 82

    Plánované ukončení: 06. 12. 2021 12:20

    olej, překližka, 1940, 28,6 x 35,6 cm, sign. LD B. Ullrych 1940, nalepeno na kartonu, vzadu na kartonu popsáno autorem, antiqari.at Radhošťská

  • Bohumil Ullrych

    Obnažená žena

    Položka č.: 83

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 06. 12. 2021 12:21

    olej, papír, 50,4 x 40,2 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Bohumil Ullrych

    Ctirad a Šárka

    Položka č.: 84

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

    Plánované ukončení: 06. 12. 2021 12:22

    olej, plátno, karton, 1940, 27,2 x 34,3 cm, sign. PD B. Ullrych 40, nalepeno na kartonu, vzadu na kartonu popsáno autorem, při okrajích lehce otřepené plátno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

  • Bohumil Ullrych

    Ležící dívka

    Položka č.: 85

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 06. 12. 2021 12:23

    akvarel, papír, 1940, 48,3 x 60,3 cm, sign. PD B. Ullrych 1940, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Bohumil Ullrych

    Studie

    Položka č.: 89

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 06. 12. 2021 12:27

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)