Jana Reinerová

  • Jana Reinerová

    Cesta v Chlumu

    Položka č.: 253966

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 27. 10. 2022 14:57

    litografie, 9 x 12 cm, sign. DU Jana Reinerová, pasparta, č. 44/69, vzadu štítek s popisem, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Jana Reinerová

    Cesta

    Položka č.: 253967

    Plánované ukončení: 27. 10. 2022 14:58

    litografie, 9 x 12,3 cm, sign. DU Jana Reinerová, pasparta, č. 23/70, vzadu štítek s popisem, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)