Jana Reinerová

  • Jana Reinerová

    Strahovský klášter

    Položka č.: 278800

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 06. 03. 2024 21:26

    litografie, 35,5 x 24,5 cm, sign. PD Jana Reinerová, č. 68/200, papír srolovaný, mimo tisk pár drobných teček, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)