Jana Reinerová
Jana Reinerová
Abstrakce 60. léta
Položka č.: 277859Vyvolávací cena: 2.200 CZK (92 €)
Plánované ukončení: 19. 08. 2024 17:21
litografie, 29,7 x 21 cm, sign. LD Jana Reinerová, č. 1/80, pravý dolní rožek papíru ohnutý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)
Jana Reinerová
Jezírko v Central Parku – New York
Položka č.: 277857Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)
Plánované ukončení: 19. 08. 2024 17:22
litografie, 27 x 32,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 38/66, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)
Jana Reinerová
Večerní věže
Položka č.: 282537Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)
Plánované ukončení: 19. 08. 2024 17:23
litografie, 32 x 43 cm, sign. DU Jana Reinerová, 11/66, na zadní straně razítko čfvu, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Jana Reinerová
Jaro na Pražském Hradě
Položka č.: 282536Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)
Plánované ukončení: 19. 08. 2024 17:24
litografie, 38,5 x 48,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, 9/48, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Jana Reinerová
Zasněžené domy
Položka č.: 249519Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:29
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)