Jiří Mocek

  • Jiří Mocek

    Dav

    Položka č.: 195211

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 08. 02. 2023 18:04

    pero, tuš, papír, 1965, 17 x 11,5 cm, sign. PD Mocek 65, žák prof. J. Šáchy na SUPŠ v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

  • Jiří Mocek

    Roh hojnosti pro pana Puškina

    Položka č.: 266907

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2023 21:06

    tužka, akvarel, papír, 1996, 20 x 12,5 cm, sign. DU Mocek 96, rám, mírně zvlněný papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Šáchy na SUPŠ v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

  • Jiří Mocek

    Špagety pro Casanovu

    Položka č.: 266908

    Plánované ukončení: 09. 02. 2023 21:08

    tužka, akvarel, papír, 1996, 23 x 12,5 cm, sign. DU Mocek 96, rám, mírně zvlněný papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Šáchy na SUPŠ v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

  • Jiří Mocek

    Kuchař pro jeho veličenstvo

    Položka č.: 266909

    Plánované ukončení: 09. 02. 2023 21:10

    tužka, akvarel, papír, 1996, 23,5 x 12 cm, sign. DU Mocek 96, rám, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Šáchy na SUPŠ v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

  • Jiří Mocek

    Láska pana Čajkovského

    Položka č.: 266910

    Plánované ukončení: 09. 02. 2023 21:12

    tužka, akvarel, papír, 1996, 20,5 x 13,5 cm, sign. DU Mocek 96, rám, dole ušpiněno, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Šáchy na SUPŠ v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

  • Jiří Mocek

    Praotec Čech

    Položka č.: 265820

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 09. 03. 2023 19:14

    litografie, 29,1 x 20,1 cm, sign. DU Mocek , č. 11/70, tisk na ručním papíře Fabriano, u pravého okraje papíru několik nepatrných šmouh od prstů, na levém okraji papíru slepotisková značka papíru, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Šáchy na SUPŠ v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)