Jiří Mocek

  • Jiří Mocek

    Torzo a světlo

    Položka č.: 265

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 05. 10. 2022 19:24

    tužka, papír, 1987, 64 x 50 cm, sign. LD Mocek 87, žák prof. J. Šáchy na SUPŠ v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

  • Jiří Mocek

    Nejistá trasa

    Položka č.: 19745

    Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.250 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, plátno, 2015, 35 x 35 cm, sign. PD Mocek 015, rám, žák prof. J. Šáchy na SUPŠ v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 30.000 CZK (1.250 €)