Jiří Mocek

  • Jiří Mocek

    Nejistá trasa

    No.: 19745

    Auction price: 30.000 CZK (1.250 €)

    START AUCTION ...

    oil on canvas, 2015, 35 x 35 cm, signed lower/right Mocek 015, rám, the disciple of prof. J. Sacha

    Current price: 30.000 CZK (1.250 €)

  • Jiří Mocek

    Praotec Čech

    No.: 265820

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 15. 12. 2022 21:24

    litografie, 29,1 x 20,1 cm, sign. DU Mocek , č. 11/70, tisk na ručním papíře Fabriano, u pravého okraje papíru několik nepatrných šmouh od prstů, na levém okraji papíru slepotisková značka papíru, , the disciple of prof. J. Sacha

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • Jiří Mocek

    Torso and light

    No.: 267790

    Auction price: 4.000 CZK (167 €)

    Planned termination: 28. 12. 2022 17:36

    pencil, paper, 1987, 64 x 50 cm, sign. lower/left Mocek 87, the disciple of prof. J. Sacha

    Current price: 4.000 CZK (167 €)