Ivan Kostík

(1911-1967)

  • Ivan Kostík

    (1911-1967)

    Položka č.: 249504

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 12. 11. 2020 21:16

    olej, plátno, 1954, 45 x 36,5 cm, sign. LD Kostík 54, rám, vzadu nalepen štítek ČSVU, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Ivan Kostík

    (1911-1967)

    Květiny

    Položka č.: 249505

    Plánované ukončení: 12. 11. 2020 21:18

    olej, plátno, 1943, 45 x 36 cm, sign. LD Kostík 43, rám, antiqari.at Radhošťská

  • Ivan Kostík

    (1911-1967)

    Domky s plotem

    Položka č.: 249506

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 12. 11. 2020 21:20

    olej, plátno, 1951, 45 x 37 cm, sign. LD KO 51, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Ivan Kostík

    (1911-1967)

    Podhradí

    Položka č.: 249507

    Plánované ukončení: 12. 11. 2020 21:22

    olej, plátno, 1953, 36,5 x 45,5 cm, sign. PD KO 53, rám, antiqari.at Radhošťská

  • Ivan Kostík

    (1911-1967)

    Stromovka

    Položka č.: 249508

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 12. 11. 2020 21:24

    olej, plátno, 1947, 44 x 34 cm, sign LD J. Kostík, rám, vzadu nalepen autorský štítek s popisem, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)