Ivan Kostík

(1911-1967)

  • Ivan Kostík

    (1911-1967)

    Domek s vysokým stromem

    No.: 468

    Auction price: 2.500 CZK (100 €)

    Planned termination: 10. 12. 2020 15:00

    olej, plátno, 1951, 34 x 44 cm, sign. PD KO 51, rám, na rámu oděrky,

    Current price: 2.500 CZK (100 €)

  • Ivan Kostík

    (1911-1967)

    Pohled mezi domky

    No.: 467

    Auction price: 2.000 CZK (80 €)

    olej, plátno, 1953, 33,5 x 28,5 cm, sign. DU KO 53, rám, rám poškozen,

    Current price: 2.000 CZK (80 €)

  • Ivan Kostík

    (1911-1967)

    Velký dům

    No.: 469

    olej, plátno, 29,5 x 35 cm, rám,

  • Ivan Kostík

    (1911-1967)

    U maltézských rytířů

    No.: 482

    Auction price: 3.000 CZK (120 €)

    olej, plátno, 1946, 59,5 x 48 cm, rám, vzadu nalepen autorský štítek,

    Current price: 3.000 CZK (120 €)

  • Ivan Kostík

    (1911-1967)

    Elektrické sloupy

    No.: 497

    Auction price: 2.200 CZK (88 €)

    olej, plátno, 34,5 x 29 cm, rám, uprostřed natržené plátno,

    Current price: 2.200 CZK (88 €)

  • Ivan Kostík

    (1911-1967)

    Zátiší s maskou

    No.: 249240

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    Planned termination: 07. 12. 2020 23:48

    olej, plátno, 50 x 61 cm, rám,

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

  • Ivan Kostík

    (1911-1967)

    Ulice

    No.: 249246

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 07. 12. 2020 23:58

    olej, plátno, 1957, 34,5 x 44 cm, sign. LD Ko 57, rám, na rámu oděrky,

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Ivan Kostík

    (1911-1967)

    Kostelík

    No.: 249249

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 08. 12. 2020 00:00

    olej, plátno, 24 x 13 cm, rám,

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Ivan Kostík

    (1911-1967)

    No.: 249504

    Planned termination: 08. 12. 2020 17:40

    olej, plátno, 1954, 45 x 36,5 cm, sign. LD Kostík 54, rám, vzadu nalepen štítek ČSVU, na rámu oděrky,

  • Ivan Kostík

    (1911-1967)

    Květiny

    No.: 249505

    Planned termination: 08. 12. 2020 17:42

    olej, plátno, 1943, 45 x 36 cm, sign. LD Kostík 43, rám,

  • Ivan Kostík

    (1911-1967)

    Domky s plotem

    No.: 249506

    Planned termination: 08. 12. 2020 17:44

    olej, plátno, 1951, 45 x 37 cm, sign. LD KO 51, rám, na rámu drobné oděrky,

  • Ivan Kostík

    (1911-1967)

    Podhradí

    No.: 249507

    Planned termination: 08. 12. 2020 17:46

    olej, plátno, 1953, 36,5 x 45,5 cm, sign. PD KO 53, rám,

  • Ivan Kostík

    (1911-1967)

    Stromovka

    No.: 249508

    Auction price: 1.800 CZK (72 €)

    Planned termination: 08. 12. 2020 17:48

    olej, plátno, 1947, 44 x 34 cm, sign LD J. Kostík, rám, vzadu nalepen autorský štítek s popisem, rám poškozen,

    Current price: 1.800 CZK (72 €)